320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei midagi hullu, aga 3 DMi mängitamine on patt. Pole ime, et mängisime nagu ManCity, aga kahjuks pole meil äärel Adam Johnsonit.

    Kommentaar


      Nõme viik, loodame romale.

      Kommentaar


        Väga hea viik, loodame romale.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
          Nõme viik, loodame romale.
          Te olete ju esimesed ja scudetto on teie kaotada. Juba piss püksis?

          Kommentaar


            Allegri on ikka vale mees,mannetu vana-kool.Isegi kui Milan Scudetto kotti paneb on Allegri vale mees meile.Materjal on olemas aga ei tehta sellega päris õiget asja ja väljakule valitakse vanuse järgi,mida vanem seda parem jne.
            Milanista

            Kommentaar


              No vaata, mis keskväli tal kasutada oli ja on. Mu arust on Allegri teiega väga hästi hakkama saanud - sellest tiimist on ta üsna maksimumilähedase välja pigistanud. Kui rünnak ja keskkaitse välja jätta siis pole nagu selles tiimis enam suurt midagi, eriti kui vigastused ka veel kallal on.
              sigpic

              Kommentaar


                Maksimum, Tanel? Leonardo Milan oli eelmine aasta peale 23ndat mängudepäeva ainult 1punktiga maas võrreldes tänase Allegriga. Ja nüüd mõtle mis mängijatega Leo mängis ja mis valikud Allegril on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Maksimum, Tanel? Leonardo Milan oli eelmine aasta peale 23ndat mängudepäeva ainult 1punktiga maas võrreldes tänase Allegriga. Ja nüüd mõtle mis mängijatega Leo mängis ja mis valikud Allegril on.
                  jeps,tark mees. Milanil koosneb keskväli pm kolmest mehest,mis valikul viga onPirlo,Flamini,KPB,Merkel ja vanurid,Strasser ka).Leonardo mäng oli ikka palju ilusam,pigistas viimase välja.Allegri ei suuda ju suurtega mängida.
                  Interilt 1-0 võit,Roma KEKilt kaotus,Juvelt kaotus,Laziolt 2 viiki,Realilt saime ka sugeda.kogu see edu on suuresti Ibra & Company teene ei muud.
                  Milanista

                  Kommentaar


                    KPB?!?!

                    ma olen endaarust suht kaine, aga no tra ei taba ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      KPB?!?!

                      ma olen endaarust suht kaine, aga no tra ei taba ära.
                      Kevin-Prince Boateng.

                      näpud perse ja mootor tööle rsk. muidu tulen teen ise poistele fight clubi.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Mulle tuli veidi üllatuslikult maimpsi emotsioonipurse Allegi aadressil, aga suurte vastu mängimisest tuletaks meelde seda, et Interilt saime möödunud hooajal topelt tala ja mis Mänku vastu juhtus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Mulle tuli veidi üllatuslikult maimpsi emotsioonipurse Allegi aadressil, aga suurte vastu mängimisest tuletaks meelde seda, et Interilt saime möödunud hooajal topelt tala ja mis Mänku vastu juhtus?
                          justjust aga Interilt said ka Bayern,Chelsea,Barca peksa(saksa,inglise,hispaania meistrid).Romat ja Juvet suutsime kootida vähemalt ja ka Real sai hambasse kodus.Ja üldiselt oli ikka väga nauditavaid mänge.Sellel hooajal tuleb see edu läbi ussi***** tänu individuaalidel aga meeskond ühtsena pole hea.
                          Milanista

                          Kommentaar


                            uudiseid laiast ilmast:
                            "Itaalia prokuratuur algatas kolmapäeval uue kohtuasja peaminister Silvio Berlusconi vastu, keda süüdistatakse tasustatud seksuaalses vahekorras alaealise tüdrukuga ja võimu kuritarvitamises. "

                            Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ja see berlu seksiteema on Milani MEESKONNAGA seotud kuidas?

                              Kommentaar


                                Ei alaealistele prostidele = rahuldamata Berlu = halb tuju = kinnised rahakotirauad = ei uutele ostudele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X