320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sorri, vaatama ei jõudnud ning mängu ei näinud, aga hoog tundub CLi eel hea olevat.

    Kommentaar


      Me, Jasper, orbitaaljaam, Devil, cannuman, eika, paar võhivõõrast, "mu onu võtab mind kaubamaja juures peale" tüüp ning üldiselt meeldiv seltskond sai küll korra värava puhul klaase kõlistatud, kuid kurat, oli lahe. erakorralised sündmused ajasid varem koju, kuid kindlasti kordame. proosit

      Kommentaar


        juba sain noomida juba mingilt naiselt et kell 5 helistasin. Täna valimised? Minu hääl Gattusole. Korrata!

        Kommentaar


          öööh.
          1. CUBA LIBRE
          2. GATTUSO
          3.kuhu Devil jäi
          4.ääääh

          edit: eraldi hääl veel oma naisele kes levikasse sisse sadas ja kampa lõi

          Kommentaar


            jah su naisele minu poolt ka 2 häält. -1 miinus selle eest et mulle suitsu andis. Kokku siis +1, ehk viik Gattusoga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Otsustatud. Teeme mingi mässu siis. Hot shot ja tequila on pähh.

              ja see on parem või.

              Mängust niipalju, et oli selline Interi pask, aga 3 punkti on kolm punkti ja liiga liidrid endiselt

              Kommentaar


                Oh jahh,vorm serie A-s on tõesti võimas,aga ma ei kujuta ette,mida ilma Gattusota saama hakkab,ilmselgelt parim mängija hetkel.
                Boateng kuuldavasti võttis ka mingi vigastuse endale,Bommelit ja Pirlot ka pole.
                Ehk Gõõõõõõõõõõõõõõõõuuu Seeeedorffffff!!!!!
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  http://www.youtube.com/watch?v=GBEmhrY40vc Crudeli vs Corrrrnoooo, Corrnetttoo

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                    ja see on parem või.

                    Mängust niipalju, et oli selline Interi pask, aga 3 punkti on kolm punkti ja liiga liidrid endiselt
                    nüüd meenusid need ka.

                    ei, meeleolukas õhtu oli. umbes sama hea kui Rino värav.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Boateng väljas 1-2 nädalat. Spursi vastu kindlasti väljas. Ime võmpa melo!!!!

                      Antonini on tagasi, aga ma eelistaks isegi jankut.

                      Kommentaar


                        Milles Melo süüdi on?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Selles, et ta löögile läks. Õnnetu juhus minu märkmiku järgi.

                          Kommentaar


                            charming

                            ja Pato kah kirjas

                            Kommentaar


                              vaadates eelmise mängu järelmõju ja eilsete tiimide teemasid on ainult a'la 4-0 seljavõiduga võimalik hater'eid vältida ja seda (tõenäoliselt) ei juhtu. olukord on keeruline: võõrsilmäng + 0-1 kaotus + keskväljaprobleemid. võitu ma iseenesest üle ei tähtsutagi. peaasi, et vana sõjaratsu aetakse viha täis ning noortele täkkudele näidatakse hambaid.


                              oot, meil on ju ka noori, kiireid poksijaid:


                              kõik kägistama:
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Keegi, oskab öelda, miks milani võidu puhul on koef 3, aga edasipääsu puhul 2.95..?
                                Pmslt, kui seis peaks jääma 1-0, läheks mäng lisaajale, kuigi panna lihtsalt võidule, oleks 1-0 võit ka ju võit
                                tra, ma olen loll

                                Kommentaar

                                Working...
                                X