320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Vales teemas olen, aga milline peaks siis Heskey värav olema?
      Natuke suurem, kui Kalou oma

      Gattusole saadaks kah terviseid...tore m2ngija!

      Kommentaar


        Pablo Osvaldo jälgedes käia Zlatan Ibrahiimovputs on kaotanud viimase mõistuse!!!!

        Ibra is No 1 in his head

        “Messi is a really strong player and I hope he continues to be one,” the Rossoneri ace is quoted as saying.

        “He’s still very young, but he’s won almost everything that there is to win in this game,” he continued.

        “In my head, though, I am the strongest of them all.

        “I certainly don’t need a Golden Ball to demonstrate that I am No 1.”


        link: http://www.football-italia.net/node/13501

        siin kohal ma olen jäetud täiesti sõnatuks ja ei oska muud öelda kui soovin Zlatale kiiret paranemist ja rahulikku jõulupuhkust...mehel on vaja vaiikust rahu ja valgeid kummiseinu...
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Pablo Osvaldo jälgedes käia Zlatan Ibrahiimovputs

          [

          Mine ravile
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
            Natuke suurem, kui Kalou oma

            Gattusole saadaks kah terviseid...tore m2ngija!
            Milito oleks ka sellisega see hooaeg raudselt rahul! Väiksem on Tema jaoks ikka suur probleem!
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Mine ravile
              duubeldan...cuńt on üks valus kibestunud m##n
              Milanista

              Kommentaar


                Jätke cocky-bockens rahule....mehel niigi tuju 0....las ta lustib.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Pablo Osvaldo jälgedes käia Zlatan Ibrahiimovputs on kaotanud viimase mõistuse!!!!

                  Ibra is No 1 in his head

                  “Messi is a really strong player and I hope he continues to be one,” the Rossoneri ace is quoted as saying.

                  “He’s still very young, but he’s won almost everything that there is to win in this game,” he continued.

                  “In my head, though, I am the strongest of them all.

                  “I certainly don’t need a Golden Ball to demonstrate that I am No 1.”


                  link: http://www.football-italia.net/node/13501

                  siin kohal ma olen jäetud täiesti sõnatuks ja ei oska muud öelda kui soovin Zlatale kiiret paranemist ja rahulikku jõulupuhkust...mehel on vaja vaiikust rahu ja valgeid kummiseinu...
                  Ega ausalt ei oskaksi oodata muud mehelt, kes on hooranud mõlemas Milaano klubis, Itaalias naljalt terve mõistusega jalgpallur selliseid trippe ei tee.
                  Üldiselt ma ei imesta, kui Milani fännid peavad 101 kolli ka kõike enda omaks.Aga nuh idoliseerida meest, kes on San Sirol olnud nii tahapanija kui tahasaaja rollis, siis minu arust on selline inimene psüühiliselt ühiskonnale ohtlikum kui Breivik.

                  Saan aru, et selliste väljaütlemistega esinevad pressikatel sellised mehed nagu Pablo " Who the fuck is Zlatan ?" Osvaldo ja teine kõva känd Bojan "Who the fuck ise Messi ?" KRKIC.

                  Ma Ibra asemel pöörduks ennem Ossi poole, kui läheks imikutekstiga ajakirjanike väisamisrõngasse ja läliseks esimesed sõnad mis koduklubi tööandja ja tema poolarulised fännid on talle pähe programmeerinud. Mees imegu ausalt ennem ÜKS KÕVA PUNNSUUTÄIS KÄRAKAT OSVALDO KARVASE NIBU OTSAST!!!

                  Jan on ka kõvem ÜRGMEES võrreldes selle Milani Mängumehega kellele on hobuse peenis kukla taha kasvanud....oih....khõmmm "hobusesaba".

                  AGA MUIDU OLETE TORE SATS "AC ILAN"! ütleks Ants.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    kas on seetõttu kibestunud, et itaalia liiga vaieldamatu täht pole kunagi as roma omaniku habet silitanud?

                    nii kaunis on sinu jätkuvat nokutirimist siin zlatani ja pippo osas vaadata.


                    ostan sulle lagritsat, kui sind kunagi näen
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #102
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Ega ausalt ei oskaksi oodata muud mehelt, kes on hooranud mõlemas Milaano klubis, Itaalias naljalt terve mõistusega jalgpallur selliseid trippe ei tee.
                        Üldiselt ma ei imesta, kui Milani fännid peavad 101 kolli ka kõike enda omaks.Aga nuh idoliseerida meest, kes on San Sirol olnud nii tahapanija kui tahasaaja rollis, siis minu arust on selline inimene psüühiliselt ühiskonnale ohtlikum kui Breivik.

                        Saan aru, et selliste väljaütlemistega esinevad pressikatel sellised mehed nagu Pablo " Who the fuck is Zlatan ?" Osvaldo ja teine kõva känd Bojan "Who the fuck ise Messi ?" KRKIC.

                        Ma Ibra asemel pöörduks ennem Ossi poole, kui läheks imikutekstiga ajakirjanike väisamisrõngasse ja läliseks esimesed sõnad mis koduklubi tööandja ja tema poolarulised fännid on talle pähe programmeerinud. Mees imegu ausalt ennem ÜKS KÕVA PUNNSUUTÄIS KÄRAKAT OSVALDO KARVASE NIBU OTSAST!!!

                        Jan on ka kõvem ÜRGMEES võrreldes selle Milani Mängumehega kellele on hobuse peenis kukla taha kasvanud....oih....khõmmm "hobusesaba".

                        AGA MUIDU OLETE TORE SATS "AC ILAN"! ütleks Ants.
                        Vägev
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          kas on seetõttu kibestunud, et itaalia liiga vaieldamatu täht pole kunagi as roma omaniku habet silitanud?

                          nii kaunis on sinu jätkuvat nokutirimist siin zlatani ja pippo osas vaadata.


                          ostan sulle lagritsat, kui sind kunagi näen

                          osta palderjani!
                          Milanista

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Kas Mexes jääbki nägemata või ? Mis tont seda meest piinab...
                            homme 21.45

                            Allegri: "The team has to be motivated because we’re playing in the Champions League. It’s important for all of us to do well and get a good result. It’s also important to do well in three league games before Christmas. It’ll be tough tomorrow because a point will get them into the Europa League. We’ll have to play hard because they played a good game at the San Siro. Ibra will start from the bench and then I’ll decide if he should play for a fraction of the game or to rest him completely. Ibra and Thiago Silva will start from the bench. We’ll have to treat tomorrow the same as all the other games. It’s true that we have some young players with us but more than anything I’ll want to see how Mexes does after such a long time out."

                            ülejäänud sõnavõtud pressikal
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Galliani and rest of Milan brain trust dining with Kia Joorabchian
                               
                              , according to @dimarziotweet


                              angrygermankidvideo


                              Igatahes, kas mõni asustatud koht tänast mitte midagi tõestatavat mängu näitab?

                              Kommentaar


                                Kõige lahedam selle Ossivallo ja Poojunni juures on see, et alguses riommalased tõesti arvasid, et need kaks on ülimad jalgpallijumalad. Võrdlesid messide ja zlatanitega....aga nüüd nad võrdlevad ikka...AGA oma homosid mõnitavalt....väga peenelt tehtud riomanistad.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X