320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Võit on nagunii käes....miks mitte natukenegi kaaluda selle ühisvaatamist.
    juustuvalik minu poolt.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Päris huvitav. Kahe Serie A kõige rohkem unustustesse vajunud rott-klubide fännid saavad ühes kohas kokku. Teil on palju millest rääkida. Kumba Crespo oli vägevam, kas 20 või 10 aastat tagasi. Mitme karika lõhna oli tunda 15 aastat tagasi. Nesta oli ju nii lahe säga. Kuidas elus edasi liikuda praeguses väga alandavas juustuses seisus. Kumb laseb vägevama peeru, kas Anderson või Cerci? Mida toob tulevik? Miks on Klosett ja Putzini kooselu seaduse poolt? Mida järgmine nädal Säästumarketist söögiks osta? Kas Walter on parem õlu? Milline peldikupaber on ikkkagi see kõige pehmem? Kas Kalli-Jaani on seniilsem kui Lotildo? viis aastat tagasi oleks saanud midagi paremini teha või on Tauni kloaak juba lootusetult suureks rebenud? Miks oli Poli FM-is kunagi üks kõige lootvustandavamaid staare ??? Kas Metroliivio on paremini Azzurri meeste kingi viksinud kui Kubemenägu-87?? Tulevikuplaanid Serie B-s?
      Küsimusi nii palju. Loodan et saate kõigile ka vastuse!





      FORZA ROMA 1927!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Andesta, kui solvasin sind, kui ütlesin, et sinu suur iidol, kuningas, onamaterjal, unisexist sukelduja on tegelikkuses maailma jalgpalli orkestris esimese viiuli asemel hoopis saali nurgas väikene kõveraks vajunud riidenagi. Andesta mulle sõber, näen, et see ajurünnak on sind murdnud, sind viinud sügavasse agooniasse. Saame koos üle! Või noh tegelt proovi ise üksi üle saada ja ole kuss lihtsalt.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Kvaliteedile annab juurde järgmistes mängudes zapata ja mdscilio pikad vigastused.

          Kommentaar


            Algselt postitas raudidas Vaata postitust
            Kvaliteedile annab juurde järgmistes mängudes zapata ja mdscilio pikad vigastused.
            6 nädalat väljas mõlemad.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Saponara Empolisse laenule hooaja lõpuni. Lootusega, et ostetakse Empoli poolt suvel 4 mil euriga ära.

              Kommentaar


                Suso on hea poja.
                Peaks suutma mängida ka keskväljal niiet Essieni ja Muntari koha võtab ikka ära, kui ründavamas rollis väga ruumi poleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                  ma ei tea kuidas nimetada seda sündroomi, Lazio wannabe ultra vist kuid mul on selle kuti tuttavatest kahju. ei tea millist kadedust/viha/pettumust/mõnitamist peavad nemad taluma pärast enda meeskonna peksa saamist või konkurentide hästiminemisel...
                  Rubriigist uus foorumlane avastab Uuu.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Saponara Empolisse laenule hooaja lõpuni. Lootusega, et ostetakse Empoli poolt suvel 4 mil euriga ära.
                    Selle tulemusena liitus Suso juba praegu, mitte suvel.
                    Pildil kandmas 2015/2016 hooaja võõrsilsärki.

                    Kommentaar


                      Võib vast rahul olla, aga ega ma muidugi tema mänge näinud pole.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                        ega ma muidugi tema mänge näinud pole.
                        Keegi eriti pole

                        Kommentaar


                          Mängijad üritavad Pippole kinga anda või mis kurat siin toimub viimased voorud?

                          Kommentaar


                            Jep. Lisaks on eesmärk ka võimalikult palju kaasaelajaid ja pealtvaatajaid kaotada, tribüünide täituvus tundub olevat ca. 30%. Ehk siis berlu avab rahakraanid. Väga kehva mängu on ikka Milan näidanud. Teisel poolajal isegi söödetakse, kuid Cerci võeti liiga vara välja. Armero peaks alustamaa põhis. Rami ka vist jätab järgmise mängu vahele ("palju õnne meile"). MOM on kindlasti Bonaventura võiks mõne kolli ka lüüa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Pippo lahti lasta, SES maha müüa, Berlu vangi panna, ülejäänud meeskond koondada.
                              pedekari
                              Meeskond pankrotti, Serie C1, Abate alles jätta ja kapteniks teha.
                              Pedekari.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Pedekari.
                                Saatke veel Jasper AS Roma teemasse haukuma oma piltidega! Ma parem ei kommenteeri kelle peale minu rahad läksid. WC Bilan 4ever!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X