320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Niang läheb suure tõenäosusega Genoasse laenule suveni. Mis on kasulik mõlemale osapoolele- Niang saab mänguaega, mida ta hädasti vajab ning Genoa vajab ründajat kuna Matri vigane pikalt ning mingi vend müüdi kuhugi maha. Mingit ostu kohustust/võimalust ei tohiks laenus sees olla.
    Pigem põgeneb Niang uppuvalt laevalt ning tahab oma ambitsioone märksa tugevamas meeskonnas realiseerida.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Mis siin eile-täna toimub, buss on oksjonil pandud?
      Mu meelest oli buss eile anfieldil

      Kommentaar


        Bussiteemast niipalju, et sellega loodetakse aastas kokku hoida 300 000 eurot.
        Tõe huvides peaks ära märkima, et sarnase otsuse on varem teinud ka Juve ja Inter. Vähemalt nii jooksis kuskilt artiklist läbi. Kinnitada ei oska, oksjonil ei osalenud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Pigem põgeneb Niang uppuvalt laevalt ning tahab oma ambitsioone märksa tugevamas meeskonnas realiseerida.
          Ma üldiselt ei viitsi su ärplemisele reageerida, aga lihtsalt inimlikust uudishimust sooviks teada, mis on sul selle tekke põhjus? Käia teemades kõvatamas, OMAST arust vaimukusi loopimas, OMAST arust torkeid tegemas?

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Ma üldiselt ei viitsi su ärplemisele reageerida, aga lihtsalt inimlikust uudishimust sooviks teada, mis on sul selle tekke põhjus? Käia teemades kõvatamas, OMAST arust vaimukusi loopimas, OMAST arust torkeid tegemas?
            Mul on lihtsalt teine seisukoht. Tegu pole kõvatamise ega ärplemisega. Lihtsalt AC Milani fännide reaalsustaju on rikkis. Genoa on tabelis kõrgemal kohal ning tugevam meeskond. Natuke naljakas öelda, et Niang läks Milanist ära nõrgemasse klubisse. Reaalsus on ju täiesti vastupidine. Te elate illusioonides. Ärgake üles ometi.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Mul on lihtsalt teine seisukoht. Tegu pole kõvatamise ega ärplemisega. Lihtsalt AC Milani fännide reaalsustaju on rikkis. Genoa on tabelis kõrgemal kohal ning tugevam meeskond. Natuke naljakas öelda, et Niang läks Milanist ära nõrgemasse klubisse. Reaalsus on ju täiesti vastupidine. Te elate illusioonides. Ärgake üles ometi.
              Kes on kuskil rääkinud sellest, et MIlan on tugevam kui Genoa?
              Mina olen ainsana Niangi laenuteemat siin puudutanud ning maininud kuivalt, et see on talle parem variant kui Milanis pingil passida. Mingid tugevused, nõrkused, meeskondade võrdlemised ning illusioonid on su oma fantaasiamaailm. Seega, millest see tingitud on?

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kes on kuskil rääkinud sellest, et MIlan on tugevam kui Genoa?
                Mina olen ainsana Niangi laenuteemat siin puudutanud ning maininud kuivalt, et see on talle parem variant kui Milanis pingil passida. Mingid tugevused, nõrkused, meeskondade võrdlemised ning illusioonid on su oma fantaasiamaailm. Seega, millest see tingitud on?
                See "Milan on ilgelt kõva punt" kumab pidevalt sinu postidest läbi kui üritad mulle ära panna. Aastaid juba. Minu ausad ja objektiivsed kommentaarid sinu lemmiku kohta riivavad su tundeid pidevalt. Sind häirib, kui ma näen asju realistlikult ning kirjutan siia Milani seisust otse ja ausalt. Seega, ma küsiks, miks sind riivab reaalsus? Varemgi suured klubid totaalselt kollapseerunud ning esiliigasse kukkunud. Miks see ei võiks juhtuda teiega? Sest teil on ajalugu? Nobody cares.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Genoa võib tugevam meeskond olla, aga milani mängijad saavad toidukorvi peaaegu, et 20% odavamalt kätte, kui Genoa mängijad. Nägin veel eile Hondat Grossi lihaleti juures. Ei olnud mehel mingit probeemi suur karp makaronisalatit ja kotlette võtta. Eks need boonused ja soodustused teinekord täitsa kasulikud.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Genoa võib tugevam meeskond olla, aga milani mängijad saavad toidukorvi peaaegu, et 20% odavamalt kätte, kui Genoa mängijad. Nägin veel eile Hondat Grossi lihaleti juures. Ei olnud mehel mingit probeemi suur karp makaronisalatit ja kotlette võtta. Eks need boonused ja soodustused teinekord täitsa kasulikud.

                    Irw Koomik
                    Milanista

                    Kommentaar


                      Uuu-le ja teistele humoorikatele Milani kritiseerijatele veel kõneainet. Käivad kõlakad, et isand Berlusconi kavatseb lubi maha müüa. Berlu kaotab raha, viimase 12 kuuga kaotatud 100m euri. Ning klubi arvatav väärtus siis 500m. Nii et laske tulla nüüd...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Genoa võib tugevam meeskond olla, aga milani mängijad saavad toidukorvi peaaegu, et 20% odavamalt kätte, kui Genoa mängijad. Nägin veel eile Hondat Grossi lihaleti juures. Ei olnud mehel mingit probeemi suur karp makaronisalatit ja kotlette võtta. Eks need boonused ja soodustused teinekord täitsa kasulikud.
                        Ciao,

                        Mis seis on ... oled huvitatud ühisvaatamisest? Kellegi kodus või pubis? Ainult foorumitäkud või kõik on teretulnud? Liiga mäng laupäeval(21:45) või Coppa kohtumine teisipäeval(21:45)?

                        Parimat,
                        Jasper

                        (sul privaatsõnumid välja lülitatud ... )
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                          Uuu-le ja teistele humoorikatele Milani kritiseerijatele veel kõneainet. Käivad kõlakad, et isand Berlusconi kavatseb lubi maha müüa. Berlu kaotab raha, viimase 12 kuuga kaotatud 100m euri. Ning klubi arvatav väärtus siis 500m. Nii et laske tulla nüüd...
                          Elu läheb oma loogilist radapidi. Eks ole näha, kas asi läheb paremaks või hullemaks. Lootust optimismiks on, sest Berlu juhtimisel maandutakse varem või hiljem Serie B-s.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Müük oleks nagu liiga lihtne lahendus.
                            Reaalne plaan on sogada vett ning juhtida ajakirjanike tähelepanu kõrvale, et mingi tasuta/laenudiil persse ei läheks.

                            OSVALDO

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Müük oleks nagu liiga lihtne lahendus.
                              Reaalne plaan on sogada vett ning juhtida ajakirjanike tähelepanu kõrvale, et mingi tasuta/laenudiil persse ei läheks.

                              OSVALDO
                              Kas Berlu maffia-meedia enam seda puhtalt käsu peale teha ei saagi?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kas Berlu maffia-meedia enam seda puhtalt käsu peale teha ei saagi?
                                Lõpeta ära juba. Su huumor pole kahjuks asjakohane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X