320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kui nädala keskel tuleb coppas tala, siis on Inzaghile adjöö ja tuleb uus treener. Nii vähemalt räägitakse.
    Asendused-Spalletti, Tassotti, Prandelli, ning viimasena lisandunud Capello.
    Mazzarri siis nii küündimatu, et temaga ei arvestata, või ta lihtsalt ei soovi sama linna hiide järjest võtta?
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Tema nimi pole õnneks läbi käinud.

      Kommentaar


        noh suures plaanis oleks tore kui mõni suur Itaalia treener liigasse tagasi tuleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Mazzarri siis nii küündimatu, et temaga ei arvestata, või ta lihtsalt ei soovi sama linna hiide järjest võtta?
          Sama peatreeneri ei tohi hooaja käigus kahte Serie A klubi juhendada.

          Kommentaar


            Petkoputs võiks ju Sveitsi töö maha panna(ta lastakse nagunii lahti ennem aprilli). Siis oleks täismäng....luuseritest omanikud, luuseritest mängijad, luuserist treener. Vb on juba seis selline ka Inzaghiga.....aga ei tea....Seedorf paistis tõesti natuke parem olevat...
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Eilset komöödiat vaadates jäi mulje, et siit foorumist on ka rohkem mängust huvitujaid kui staadionil kohapeal. "gigantide" heitlus myass, kedagi see serie a itaalias küll enam ei huvita.

              Kommentaar


                Arvestades, et tegemist oli Olimpycoga siis minuarust oli seal päris korralikult pealtvaatajaid. Milan on omaega put*sis....mille kuradi pärast peaks keegi kohale sõitma. Uusi väiksemaid staadione on kindlasit vaja, AGA eile oli küllalt emotsiooni ja pealtvaatajaid.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Nojah, ma olin vist purjus, et nägin enamasti ainult tühjasid tribüüne. Ka videodest ning piltidelt mulle tundub et sinised toolid vahivad vastu mängijate taustal.

                  Kommentaar


                    Sinised pingid vahivad sul Olyl vastu ka kõige suurema derby ajal kuna nad on broneeritud mingitele pededele kes kohale ei tule. Ja kas sa tõesti alles ärkasid 20-aasta pikkusest koomast nagu Üllar Saaremäe "Mendi" seriaalist, et nüüd leiutad ratast ja avastasid, et Serie-a tribüünid on tühjad või tühja võitu. On ammu teada, et asi on putsis ja klubid vajavad uusi väiksemaid staadione nagu Juve. Considering seda paska seisu ja teades, kui haledad on moepealinna klubid siis OLI eile küllalt emotsiooni ja inimesi...period.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Sinu adekvaatsuses küsimust pole- päris palju tühje toole oli küll ja ise olin kaine, mis aga kindlasti ei vähenda mängu väärtust.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Olimpycoga
                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Olyl
                        Olimpico*
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Tegele parem sellega, kuidas vaikselt grossi fännist saada juve fänniks.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Türgil läheb EM-valikturniiril üsna kehvasti, võiks Terimi tagasi tuua! Zeman 2.0.

                            Kommentaar


                              32228 vaatajat oli ametlikel andmetel. Kohti on staadionil ligi 80000, seega su pilk ei petnud sind, mängiti pooltühjal staadionil. Samas on see Itaalia jalgpalli kurb hetkeseis. Kui arvestada konkreetse staadioni suurust ja seda, et Milani fännid ei taha isegi kodumänge vaatamas käia, on tegemist täitsa ok tulemusega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nukky Vaata postitust
                                et Milani fännid ei taha isegi kodumänge vaatamas käia, on tegemist täitsa ok tulemusega.
                                Tra ega ma ka ei tahaks käia, kui kodutiim mängib rõvedat jalgpalli ja saab tappa pidevalt.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X