320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme saab ametlikuks Bee omanikuks saamine. Galliani ja Barbara jäävad samuti klubi juhtkonda. Berlu paneb taskusse 550milli.

    Bee on lubanud suvel osta 70-100 miljoni eest. Esimene mängija oleks Falcao, eriti ei imestaks, sest mesitrite liiga talle ei meeldi ju.

    18 aastat saab nüüd ühe mehe jaoks minevikuks. Tore oli, head teed minna.

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Bee on lubanud suvel osta 70-100 miljoni eest. Esimene mängija oleks Falcao, eriti ei imestaks, sest mesitrite liiga talle ei meeldi ju.
      Jah, rünnak vajab jällegi kõige rohkem lappimist.

      On need asiaadist omanikud kellelegi õnne ka õuele toonud?

      Kommentaar


        orbit, kuidas peaks keegi 6 sekiga simsoni peale onatud saama?
        slimm.ee

        Kommentaar


          No Inter on ju pm maailma tipus tänu Trahiirele....Hernaanus oli Team of the Weekis ka. Olimpicolt kahjuks tuleb kaotusega koju minna, aga ikkagi EL koht neil isegi võimalik.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Tunnike näidati eeskujulikku kaitsemängu ja siis selline lagunemine..

            Kommentaar


              70', 74', 76'

              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                No see tund oli pigem Benitezi teene... kohe kui Mertens sisse tuli oli pizdetz ka Milanil

                Kommentaar


                  PS! Milan veel eksisteerib!

                  Gattusol on ka omad mõtted, kuidas klubi Serie A perseaugust välja tuua.
                  http://www.football-italia.net/66161...milan%E2%80%99

                  Kommentaar


                    18-aastase Santose ründaja Gabriel Gabigol Barbosa agent Wagner Ribeiro tunnistas, et tema klient võib suvel Milaniga liitumas olla.

                    Kommentaar


                      SPORTbible is one of the largest communities for sports fans across the world. With the latest sports news, pictures and videos!


                      make it done !

                      Kommentaar


                        Tõsiselt kahtlen, et Ibra laseb käest võimaluse mängida CL-is - see kupsik tal veel võitmata ning mees ihkab seda väga.
                        Fantaseerides. Pigem läheb Tevez Boca Juniorsi ning Ibra Torino klubisse.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          No kui sul praegu on Bonerad ja Abated, siis küllap on tal tõesti veitsa kummaline Baresivideosid postitada.

                          Kommentaar


                            Ma olen otsekohene ja küsin otse. Kas te pasarattad olete kuidagigi võimelised rioma vastu viigigi välja võitlema? Või on asi ikka nii perses, et see on tühi lootus?
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Ma olen otsekohene ja küsin otse. Kas te pasarattad olete kuidagigi võimelised rioma vastu viigigi välja võitlema? Või on asi ikka nii perses, et see on tühi lootus?
                              kardan, et selle koosseisuga millega täna mängitakse ei suuda me isegi roma kastini liikuda. Kuid ma sügavalt loodan, et ma pean oma sõnu sööma hakkma

                              Edit. sõnad söödud.

                              40`van ginkel assist. Honda 1 : 0 Roma

                              Päris hea esimene poolaeg meie poistelt.

                              wooow 59' destro ja assist HONDA 2 : 0 roma

                              Kommentaar


                                Kahe klounmeeskonna ja kahe luusertreeneri duelli võitis grossi ac ja vanem Inzaghi!!!!!!!!!!!!!!!FORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                                Oleg Gross on megalt rahul!!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X