320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Vedas teil raiskadel ikka. Vaatasin, et Milan ikka annab mängu ära selle 1poolaja lõpu punasega, aga ei, Torino ikka ei võtnud seda vastu ja lollakas Molinaro otsustas punase võtta ja penalti kinkida teile, aga no pooltundi veel mängida, ehk õnnestub teil ikka see asi veel ära käkkida ikka.
    Ban

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Kapten Pazziniga 100% ainult võidud.
    Uus vorm toidab.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Vedas teil raiskadel ikka. Vaatasin, et Milan ikka annab mängu ära selle 1poolaja lõpu punasega, aga ei, Torino ikka ei võtnud seda vastu ja lollakas Molinaro otsustas punase võtta ja penalti kinkida teile, aga no pooltundi veel mängida, ehk õnnestub teil ikka see asi veel ära käkkida ikka.

      Pazzini nüüd liitus ka väärika seltskonnaga, kes serie a´s kolmekohalise arvu väravateni jõudnud.
      Mine poolita pelmeene ja vaata Eurovisiooni.


      Hailiadid
      SES lõi kaks. Tore on.
      Watch ميلان 3-0 تورينو | ملخص - ACMilanArab2 on Dailymotion

      Kommentaar


        Siin on üks aga....
        Ancelotti on juhendanud "rahakaid" klubisi. Ehk ma ei tea, milline on tema võime teha sitast saia.

        Kommentaar


          miks viimases mängus abbiatil vana särk/vana vapiga särk oli? või väravavahtidel ongi eelnev vapp särkidel?

          Kommentaar


            Algselt postitas Converse Vaata postitust
            miks viimases mängus abbiatil vana särk/vana vapiga särk oli?
            Säästuklubi. Võimalikke põhjuseid miljon.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Siin on üks aga....
              Ancelotti on juhendanud "rahakaid" klubisi. Ehk ma ei tea, milline on tema võime teha sitast saia.
              Rämedad Hiina 元 pidid ju laivi lendama.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Siin on üks aga....
                Ancelotti on juhendanud "rahakaid" klubisi. Ehk ma ei tea, milline on tema võime teha sitast saia.


                Ja mitte keegi isegi ei vaidle sinuga...

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Rämedad Hiina 元 pidid ju laivi lendama.
                  Niikaua kui MR. Süüfilis pole tehingut teinud, ei usu ma sellesse raha lendamisse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Niikaua kui MR. Süüfilis pole tehingut teinud, ei usu ma sellesse raha lendamisse.
                    Mul on kodus kaks jüääni. Olen nõus need annetama AC Milanile. Vastu ei taha midagi saada.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      No mine kanna raha üle siis ja pic or did not happen.
                      Niisama kõvatada pole mõtet.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        No mine kanna raha üle siis ja pic or did not happen.
                        Niisama kõvatada pole mõtet.
                        See on mul sularahas sahtlis. Ma annaksin selle ainult käest kätte usaldusväärsele isikule. Kes vahendab?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Siin on üks aga....
                          Ancelotti on juhendanud "rahakaid" klubisi. Ehk ma ei tea, milline on tema võime teha sitast saia.
                          Üldiselt pidi asi olevat nii, et Carlettole oleks antud ala 150M, et ehitada oma tiim. Aga nüüd Ancelotti oppile, ehk see aasta ta kindlalt ei tule.
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust

                            Ja mitte keegi isegi ei vaidle sinuga...
                            Keegi polegi väitnud, et Carlo rahakaid klubisid pole juhendanud. Sina hakkasid jaurama, et Ancelotti saamatu treener ja benitz on jumal.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              Berlu tegi Insta. https://instagram.com/silvioberlusconi2015/

                              Last edited by Tanel; 25.05.15, 20:36.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                                Keegi polegi väitnud, et Carlo rahakaid klubisid pole juhendanud. Sina hakkasid jaurama, et Ancelotti saamatu treener ja benitz on jumal.
                                Hakkad juba mulle sõnu suhu panema, et saaks "ära panna"? Päris hea lüke ja nii faking armas sinust, et ma sul koguaeg meeles olen
                                Teised hakkasid ajama, et Benitez on pask. Sellele olin ma vastu. Mitte, et ta on Jumal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X