320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Muntari lepingut pikendatakse aasta võrra - suur juhei
    ma ei usu, et talle pakutaks isegi Bonera diili ehk ühe aastase lepingu jaotamist kahe aasta peale. tal on üks aasta jäänud ja tõenäoliselt loodab saada sellest loobumiseks valutaha, ähvardades vastasel juhul bogardida.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      ma ei usu, et talle pakutaks isegi Bonera diili ehk ühe aastase lepingu jaotamist kahe aasta peale. tal on üks aasta jäänud ja tõenäoliselt loodab saada sellest loobumiseks valutaha, ähvardades vastasel juhul bogardida.
      Sina ja su võõrkeel.
      Meh?




      Seoses Ibraga.
      Boateng vabaagent-check
      Aquillani vabaagent-check
      Urby, kindlasti saaks tagasi - check
      Cassano töötu-check
      Robinho endiselt Milani nimekirjas- Check
      Nocerinho-check
      Pato vaidleb maksmata palga pärast - check
      Van Bommel, lõpetas karjääri. Ehk saaks tagasi- check
      Flamini, Arsenalis pingil? Saaks tagasi-check
      Inzaghi töötu-check

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Sina ja su võõrkeel.
        Meh?
        https://en.wikipedia.org/wiki/Winston_Bogarde#Chelsea
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Oot kas ma saan õigesti aru, et ainuke asi, mis reaalselt ära tehti ongi presidendi(Oleg Gross) tutikas 340 000 eurone eritellimusel Bentley? Hahhahaha Michael Jackson ja ibrad värdi jutud???? Mitte essugi??? Oi jummel te olete hullem komöödia kui trahiire sats koos Morrisoni tujutsemisega. Pm kui palka saaksite maksta siis minupärast võtke Morrison ka endale. Ei jõua ära oodata, kus ta siis mängida tahab.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Oleg sõidab oma 340 000 euri maksva eritellimusel tehtud Bentleya rahuliku südamega mööda kaunist kodumaad ringi ja ei tunne mingit muret agoonias sittuva acoü grossi saatuse üle. Transferite liinil on asjalood halvad, kui mitte kusised. Naaberklounaad on varastanud järjekordse vennikese teie nina alt. Michael Jackson on suundumas Diego Simeone käe alla. Notsurino ei soovi tagasi sinna perseauku pöörduda. Pm mitte kedagi pole ostetud ja järjekordselt on alles vaid see suur JUTT ja KÕVATAMINE. Päris karm see eluke.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              OFFICIAL: Oleg Gross the owner of ac grossi was a bit coy on commenting the failed transfer of Jackson Martinez aka Michael Jackson but was really satisfied how his fresh purchase a 340 000€ Bentley is hitting the Estonian country roads. It sure is a bling-bling city cruiser but fits perfectly to the country side as well. Atm the whole nation is preparing or already is celebrating our traditional "Jaanipäeva" so i really have now fucking time to chase down some mercenary footballers. Like really who the hell would play for us anyway.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                OFFICIAL: Oleg Gross the owner of ac grossi was a bit coy on commenting the failed transfer of Jackson Martinez aka Michael Jackson but was really satisfied how his fresh purchase a 340 000€ Bentley is hitting the Estonian country roads. It sure is a bling-bling city cruiser but fits perfectly to the country side as well. Atm the whole nation is preparing or already is celebrating our traditional "Jaanipäeva" so i really have now fucking time to chase down some mercenary footballers. Like really who the hell would play for us anyway.
                Trevor Elhi ikka kätte saavad
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  How to shop like AC Milan

                  “If we save that €40m on Kondogbia and another €35m on Jackson Martinez, we'll have an extra €75m to spend over the rest of the transfer window," Galliani continued.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Jah, Eesti poiss grossis ja president ka eestlane oleks juba revolutsioon. Head jaani kõigile Grossi toidupoe töölistele ja klientidele! Mida rohkem te ostate seda suurem tõenäosus, et mõni deadwood reject ka kohale venitatatkse!!!!Cheers!!!!!
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Selle kõvatamise tulemus peale kõigi normaalsete mängijate kaotamist on järgmine eesmärk Falcao

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        How to shop like AC Milan

                        “If we save that €40m on Kondogbia and another €35m on Jackson Martinez, we'll have an extra €75m to spend over the rest of the transfer window," Galliani continued.
                        Ma ei tea. Kui vaadata kuidas Juventus või Roma tippu tõusid, siis minu meelest olekski Milani igat jalga lonkavat koosseisu arvestades loogilisem osta 5 mängijat 15m eest kui 2 mängijat 75m eest. Sesmõttes mingi 40m kaitsva poolkaitsja peale panna oleks väga ebaloogiline kui mitte öelda täiesti mõttetu. Martineze eest 35 oleks veel enamvähem diil, aga temagi saab peagi 29 ehk vanust arvestades tundub veitsa ülemaksmine- eriti arvestades seda, et sisuliselt sama vana Tevez ja Mandzukici liikusid kordades väiksemate summade eest. Et ma veel ei facepalmiks.

                        Veitsa hirmutav see muidugi on, et Gallaini tundub oma mojo täielikult kaotanud olevat. Ennevanasti ta niimoodi mängijatest ilma ei jäänud. Aga siiski- lõppkokkuvõttes võib Milan olukorrast vabalt võitjana välja tulla.

                        Kommentaar


                          Oht on ka muidugi see raha säästumängijate peale kulutada ning lõpuks ikka tabeli keskmikuna lõpetada. Siinkohal on minu arvates Liverpool hea näide, kes müüs staarid ning kulutas hunniku nutsu hunniku keskpäraste mängijate peale. Aga loodetavasti suudetakse leida sellised superleiud nagu Tevez või Evra Juventusesse - alahinnatud kvaliteetsed mängijad, kes ei maksa sisuliselt muffigi.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Jah Juve ja Liverpool on selles osas parimad näiteid. Kuidas üks ostab soodsalt kvaliteetmängijaid ja on Euroopa tipus, teine raiskab hunniku pappi keskpäraste mängumeeste peale ja ei liigu kuidagi edasi. Milani taktika viimaste aastate lõikes sarnaneb muidugi pooli omaga.

                            Kommentaar


                              No Milan on tiba kahtlases seisus jah, justkui juhtkond mädaneb natukene liiga palju selleks valutult välja rabeleda.

                              Kommentaar


                                Üldiselt eiksiga nõus, seda 70M saaks palju mõistlikumalt kasutada, aga tra seda gallianit teab.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X