320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jacksoni asemel tuleb teine Kolumblane Bacca, kelle väljaostuklausel 30mil väärtuses kinni plekitakse. Copa americal oli päris jube, aga seda oli ka enamvähem terve meeskond. Varsti saab 29-aastaseks, aga eelmine hooaeg 32 väravat, nii et minu arvates turuhinnast eriti palju üle ei makstud. Muidugi enne asi ametlik pole, kui kodukal uudis olemas. Kui hambad terved tuleb ka ametlik teada.

    Keegi Jose Mauri tuleb samuti, Parmast tasuta. Ilmselt laenatakse kuhugi Genoasse vms.

    Kommentaar


      Nagu ma aru saan, siis teil on lihtsalt lambist mingi 30 milli üle, mida üritate iga hinnaga põlema panna? Ostke siis mõni Eesti jalgpallur juba, taoline rahasüst kuluks nt Poseidonile väga ära. Meil mõni mängumees võiks Milani särki kanda küll.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Ametlik




        Võib vist rahul olla. Vähemalt Roma võllide juttude põhjal.

        Kommentaar


          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Mingi hetk peaks Bacca ka tulema, päris cool värk ikka.
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Tore, et Milani juhtkond kujutab ette, et rünnak on nende nõrgim koht.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Tore, et Milani juhtkond kujutab ette, et rünnak on nende nõrgim koht.
                Ja nii juba mitu aastat järjest.
                MA vähemalt loodan, et see eks rooma võll suudab ründajatele palli toimetada. Et siis oleks üks mure vähem.

                Kommentaar


                  Nu nii Roma fänn ja hunt kui ma olen, aga ka minu silmis on Bertolacci eest 20 milli sulas natuke palju makstud, krdi ta nii hea vend ka nüüd pole.

                  Ikka päris hämmastav kus meil õnnestub kõvat nutsu teha, nt Dodo Interisse ja nüüd Bertolacci Milani,Lamela Tottenhami,Marcos PSG-sse jne.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Nu nii Roma fänn ja hunt kui ma olen, aga ka minu silmis on Bertolacci eest 20 milli sulas natuke palju makstud, krdi ta nii hea vend ka nüüd pole.

                    Ikka päris hämmastav kus meil õnnestub kõvat nutsu teha, nt Dodo Interisse ja nüüd Bertolacci Milani,Lamela Tottenhami,Marcos PSG-sse jne.

                    Mängijate hinnad ongi üle mõistuse suureks läinud. Täna 20 mil on nagu 10 aastat tagasi 10 mil euri. On keegi üldse jälginud tema käekäiku?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Tore, et Milani juhtkond kujutab ette, et rünnak on nende nõrgim koht.
                      Hummels pidavat toodama.

                      Ma ise lämbun ka oma naiivsuse kätte praegu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Hummels pidavat toodama.

                        Ma ise lämbun ka oma naiivsuse kätte praegu
                        Usume.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Tulen toon häid uudiseid. Muntari leping lõpetati ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Tulen toon häid uudiseid. Muntari leping lõpetati ära.

                            + Boneraga ei pikendata enam.
                            See on ikka hea nädala algus olnud

                            Kommentaar


                              Mõistus pähe tulnud :O

                              Kommentaar


                                Tra kui kahju, et selline raskesti töötav ja talendikas mängija minema saadetakse.

                                Just kidding, I'm so fcking happy
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X