320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Ei funka?

    -e- funkab. Aga soomlase kannatus peab olema

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Miks mingit neegri laulu tuli?

      Igatahse, uus vorm on kena, tellin ära.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Kuulsin lihaleti juures mutid midagi säutsusid, et peremees Gross valmistub Scudetto võiduks? Tõsi või ajasid nad relegatsiooniga sassi??? Igatahes uus meeskond on teil vapustavalt võimas....lisage sõna võimas ümber jutumärgid ise.
        Ja nagu selgub käisid Gross, härra Pee ja Perluskoni Lotitol ukse taga. Ükski neist ei teadnud kes klubi omanik on, aga ühel meelel nõuti Marco Parolo müüki 20 milli eest. Lotito olevat öelnud, et te ei suudaks kolme peale nädalaga 200 000 eurigi kokku ajada. Kaduge mu valdustelt ja käigu nii vi**u rotid.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Back to reality! Lazio traktoristid võtavad mingitelt maisimeestelt 3 välja samal ajal kui UUU ihaldatud Real mängib Milaniga viiki.Back to reality vol 2, Kui keegi peaks mingi parmu eest 20 maksma siis Lotildo saadaks oma isikliku Kia Rioga selle venna Milani poole, aga õnneks pole selliseid luusereid siin vaja.
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Jajah oma vollid lükka endale tagauksed sisse koos maiconi majoneesiga. Pm siis te olete ju täielik Euroopa tipp? Mängisite ju Realiga viiki....tulge parem ise maa peale tagasi. Ma teie asemel kohe üldse ei ootaks hooaja algust....aga jumal tänatud, et teid Euroopas Serie-Ad häbistamas pole, õnneks aastaid seda ei juhtu ka.
            Lotito ilmselgelt on CL saamise ja seal edukalt esinemise sihikule võtnud ja sellepärast me ühtegi staarmängijat ei müügi. Erinevalt teist on meil päris mitmeid 20 ja 30 miljonilist mängumeest. Ja muide Marco Parolo ei ole kohe kindlasti mingi suvaline jorr....haters gonna hate.....losers gonna lose(ac grossi)


            SEMPRE FORZA LAZIO!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Kuulsin lihaleti juures mutid midagi säutsusid, et peremees Gross valmistub Scudetto võiduks? Tõsi või ajasid nad relegatsiooniga sassi??? Igatahes uus meeskond on teil vapustavalt võimas....lisage sõna võimas ümber jutumärgid ise.
              Ja nagu selgub käisid Gross, härra Pee ja Perluskoni Lotitol ukse taga. Ükski neist ei teadnud kes klubi omanik on, aga ühel meelel nõuti Marco Parolo müüki 20 milli eest. Lotito olevat öelnud, et te ei suudaks kolme peale nädalaga 200 000 eurigi kokku ajada. Kaduge mu valdustelt ja käigu nii vi**u rotid.
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                tuvide kisa on ilmselge vihje, et lipulaev võtab vaikselt tuure üles. (Y)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  tuvide kisa on ilmselge vihje, et libulaev võtab vaikselt tuure üles. (Y)
                  fixed
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Minuteada ma olengi siin ainult irnumas käinud...lihtsalt vahepeal sai hooaeg läbi ja isiklikult natuke liiga busy olnud....aga noh kui sa tõlgendad seda lipulaeva ellu ärkamisega siis edu Endiselt on raske kommenteerida mõne ahvi nagu Trappatonit kes ütleb et Juve on ikka tugevaim ja siis on napilt järel Milaano klubid...say whaaaaat???? Peale Juvet tulevad Lazio, rioma ja pm ka Napoli siis alles saame spekuleerida, et gross ja printer on kaardil.
                    Aga teeme ikka nii, et ma olen ikkagi hullult närviline, et grossi on ellu ärganud ja käin siin hirmunult kommimas. #chills #scared #grossialive #superroster #megatransfers #grossitoidupood #mexescbirw
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Minuteada ma olengi siin ainult irnumas käinud...lihtsalt vahepeal sai hooaeg läbi ja isiklikult natuke liiga busy olnud....aga noh kui sa tõlgendad seda lipulaeva ellu ärkamisega siis edu Endiselt on raske kommenteerida mõne ahvi nagu Trappatonit kes ütleb et Juve on ikka tugevaim ja siis on napilt järel Milaano klubid...say whaaaaat???? Peale Juvet tulevad Lazio, rioma ja pm ka Napoli siis alles saame spekuleerida, et gross ja printer on kaardil.
                      Aga teeme ikka nii, et ma olen ikkagi hullult närviline, et grossi on ellu ärganud ja käin siin hirmunult kommimas. #chills #scared #grossialive #superroster #megatransfers #grossitoidupood #mexescbirw
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Siseelundeid ümbertõstev okserefleks
                        Tühikargamine kui kummita kummikeks
                        ...
                        A su jutt on sama värvi, kui beebimähkme sisu
                        ...
                        Seda salmigi sa ei vääri
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          LIVE ON GOAL.COM:

                          Oleg Gross:"Splendid transfer campaign with splendid prices in my small grocery stores around Estonia"

                          Oleg Gross:"I trust my team, we have reasonable discount on Nõo meat factory sausages and other products except beer snacks"


                          Parandage mind, aga teie kuulus ärimehest omanik küll ühtegi sõna üleminekuakna kohta ei maininud?
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            LIVE ON GOAL.COM:

                            Oleg Gross:"Splendid transfer campaign with splendid prices in my small grocery stores around Estonia"

                            Oleg Gross:"I trust my team, we have reasonable discount on Nõo meat factory sausages and other products except beer snacks"

                            Parandage mind, aga teie kuulus ärimehest omanik küll ühtegi sõna üleminekuakna kohta ei maininud?
                            Mr Uuu, how did you like your sausage and groceries?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              No lükkasin ühe G grocerist ostetud sausage Hondale sumpsi ja siis teise otsa reversis kodanik Mexes endale sisse. Siis lasin Muri tuppa ja sa ei kujuta ette kui naljakas oli vaadata kuidas nad mõlemad üritasid Stefanot kätte saada, ise sausagetpidi koos.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                No lükkasin ühe G grocerist ostetud sausage Hondale sumpsi ja siis teise otsa reversis kodanik Mexes endale sisse. Siis lasin Muri tuppa ja sa ei kujuta ette kui naljakas oli vaadata kuidas nad mõlemad üritasid Stefanot kätte saada, ise sausagetpidi koos.
                                ohhhkay, and then you ate your groceries?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X