320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle igatahes Miha suhtumine meeldib. Tal pole seda pressikonverentsi "no läks päris OK täna, aga on kohti, mis vajavad parandamist" jama.
    Mihajlovic:
    "The reserves played today, and you could see why they are the reserves. If they continue like this, then they will never play." "You could see that Balotelli isn't in shape, and he has to improve, just like everyone else - otherwise they won't play."
    "Luiz Adriano, Bonaventura and Balotelli did well today. Montolivo was alright. But I expected more from the other players."
    Mihajlovic: "When someone doesn’t play, then they can’t complain, because this performance is exactly why they don't play."

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Pubituur?
      Raporteerin, et mina olen ka nüüdsest tallinlane. Seega lööks kah kampa!

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Raporteerin, et mina olen ka nüüdsest tallinlane. Seega lööks kah kampa!
        Vinge, Tallinnas ongi liiga palju Romakaid
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          @Milanello
          Mihajlovic: "Luiz Adriano is on our list of penalty takers. He took the penalty today because Balotelli decided to let him take it."
          Mihajlovic: "Balotelli needs to improve his physical condition. He's 3 kilos overweight, but he has already gone on a diet."
          Mihajlovic: "The Derby is a crucial match to prepare at the best"


          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Milani uus treener Sinisa Mihajlovic on oma meeskonna suunas võtnud üsna kriitilise joone ja klubi juhid on ta seetõttu juba aru andma kutsunud.

            Selle uudise lugemise järel tahaks küsida, kas lihtsalt Milani mängijad pole aru saanud, et eelnevate aastate munalaager on läbi ning aeg mehemoodi vaeva näha või ongi treener kergelt El Loco ning kotib mängijaid arutult?
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              http://www.soccernet.ee/milani-mangi...eeneriga-hadas
              Selle uudise lugemise järel tahaks küsida, kas lihtsalt Milani mängijad pole aru saanud, et eelnevate aastate munalaager on läbi ning aeg mehemoodi vaeva näha või ongi treener kergelt El Loco ning kotib mängijaid arutult?
              treener kotib mängijaid meedias. see on mitte-Milanlik, arutu ja Mihal pole selleks piisavalt tugev CV.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Mulle meeldib. Hakaku mängima.

                Kommentaar


                  Mine vittu galliani!!!!!!
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    no worries, mängupilt oli juba isegi midagi lubavat. Selle hooaja ilmselt lõpetame top5 seas, või noh paremini ikka kui eelmine hooaeg. Ainuke arusaamatu vend mu jaoks on Cerci, miks meile selline vänt alles jäeti ning miks ta üldse mängu pannakse liigamängudes. Täna oleks ilmselt Matri mängu ära teinud, aga noh naziol peab ka vahest joppama. Hooaeg veel ees, posiid said riietusruumis korraliku sõimu veel pärast mängu ning järgmised 4 mängu = 12p .. Forza AcMilan

                    Kommentaar


                      Närvi ajab see, et Witseli eest ei tahetud mõni mill rohkem maksta, siis aga toodi mingi kucka.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Balo oli päris kunn!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          Närvi ajab see, et Witseli eest ei tahetud mõni mill rohkem maksta, siis aga toodi mingi kucka.


                          Mingi-Kucka polnudki kõige hullem. Me ei tea ju täpselt kui mitu milli Witseli eest taheti?

                          Mäng oli enam-vähem, parem kui eelnevad kohtumised, Inter oli lihtsalt pisut parem. Paanikaks pole põhjust.
                          Milanista

                          Kommentaar


                            See oli seda tüüpi mäng jah, et võitja selgitas vaid hetkeline individuaalne sooritus. Üsna võrdne andmine oli enamuse mängust.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Matri has just signed the contract with Lazio.

                              milan - 270 minutit ja 2 väravat
                              matri - 32 minutit ja 2 väravat

                              count2.0?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                                Mingi-Kucka polnudki kõige hullem. Me ei tea ju täpselt kui mitu milli Witseli eest taheti?

                                Mäng oli enam-vähem, parem kui eelnevad kohtumised, Inter oli lihtsalt pisut parem. Paanikaks pole põhjust.
                                Puhas puit ju, lambioss. Witseli eest taheti vist mingi 35M
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X