320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tammeka mänge vaatama!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

    Muide huvilisele, täna kell 5 on Tammeka-Merkuuri kontrollkohtumine Tamme statkal.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

      Käisin mängu vaatamas ja nii palju kui mina aru sain(ja ka varem kuulnud olin), siis pole Merkuuril enam vist mingit võistkonda ollagi. Paljud mehed olevat vist lahkunud. Varsti on ehk O\'Konnel üksi koos 17 aastastega.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

        Originally posted by überalles


        Käisin mängu vaatamas ja nii palju kui mina aru sain(ja ka varem kuulnud olin), siis pole Merkuuril enam vist mingit võistkonda ollagi. Paljud mehed olevat vist lahkunud. Varsti on ehk O\'Konnel üksi koos 17 aastastega.
        Vanja on poistele hea eeskuju ,tal peaks kogemusi jätkuma. Samas oleks paras aeg
        Merkuuril ja Tammekal ühine meeskond luua ,kes siis esiliigast Meistriliigasse end võitleks. Kiudas Tartus kunstmuruga on? On ta kasutatud või uus?
        FCF Forever

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN

          Kiudas Tartus kunstmuruga on? On ta kasutatud või uus?
          Kunstumuru pole aastatki vana veel..suvel alles pandi

          Originally posted by ROOTSI KUNN
          Ükskord ometigi võiks keegi Tartusse korraliku vutistaadioni ehitada.
          Aga noh ,kui omavaltsusel huvi pole siis ilmselt ei tehta midagi. Hea küll , toetavad kossu aga seegi ei jõua mudaliigast edasi. Võiksid ka eesti populaarsemale pallimängule-jalgpallile natuke tähelepanu pöörata.
          Tartu teema sul päris hinges? Aga ei saa aru sellest lausest: \"Hea küll , toetavad kossu aga seegi ei jõua mudaliigast edasi\". Mudaliigast

          Üldiselt olen täiesti nõus, et ka Tartu jalgpall peaks meistriliigas esindatud olema - loodetavasti juhtub see siis kui noored tammekalased/merkuurlased jõuavad parimasse vutimängija vanusesse

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

            Nojah, loota muidugi võib, aga probleem on selles et neid noori on seal alati olnud, kuid mängijaid pole neist sirgunud...Ehk see Tammeka treenerite karm dressuur enam meheikka jõudnud mängijatele ei sobi?

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

              Originally posted by überalles


              Nojah, loota muidugi võib, aga probleem on selles et neid noori on seal alati olnud, kuid mängijaid pole neist sirgunud...Ehk see Tammeka treenerite karm dressuur enam meheikka jõudnud mängijatele ei sobi?
              Huvitav jutt, mis sa räägid. Võibolla selgitad lähemalt, et mida silmas pead? On mulgi see Tartu-asi hinge peal jne.
              Elämä on laiffi!





              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette. Kui olen mõnda trenni tammal jälginud, siis olen ka alati mõelnud, et sellist treenerit endale ei tahaks. Pealtnäha pole igaljuhul mingitki märki profesionaalsusest, aga minema ka ei lööda, sest noorte seas on nad päris tegija meeskond.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                  Nojah, loota muidugi võib, aga probleem on selles et neid noori on seal alati olnud, kuid mängijaid pole neist sirgunud...Ehk see Tammeka treenerite karm dressuur enam meheikka jõudnud mängijatele ei sobi?
                  Gussev - Tartu Merkuur - Narva Trans - Trellefborg.

                  Pole tasemel mängija .. ?

                  Noori on tegelikult sirgunud küll ja küll, ainult 15-16 aasta vanuselt müüakse nad teistele klubidele maha.
                  Jalgpallihaigla Liige

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                    Läheks aga kauge.

                    Ja hääletades ka külmavõitu.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                      Originally posted by überalles

                      Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette. Kui olen mõnda trenni tammal jälginud, siis olen ka alati mõelnud, et sellist treenerit endale ei tahaks. Pealtnäha pole igaljuhul mingitki märki profesionaalsusest, aga minema ka ei lööda, sest noorte seas on nad päris tegija meeskond.

                      Siin on jah palju selliseid jutte, mida keegi kuskil (näit. saunas) kuulnud on. Keegi täpselt ei tea, aga on kuskil kuulnud ning hakkavad sellel teemal siis sõna võtma. Meenutab kangesti telefonimängu

                      Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette.
                      Väga ebaselgelt väljendatud. Kui paljudele? Ühele, viiele, kümnele, viiekümnele, sajale? Mis tähendab kopa ette? Miks? Kui pole asjaga kursis, miks siis kirjutasid?

                      Ma ei usu, et kõigis treenerites viga on - ikkagi üle 350 poisi ja tüdruku käib trennis (kõige tähtsam - tahavad trennis käia!!!) ning mina isiklikult erilisi kaebusi küll ei ole kuulnud. Alati on selline võimalus, et mis ühele meeldib, ei pruugi teisele üldse meeldida ning vastupidi.

                      Mida sa mõtled professionaalsuse all? Oskaks isegi võib-olla vastata kui detailsemalt kirjutaksid!

                      Kahjuks on välja kujunenud tendents, et kõige suuremad vingujad ja arvustajad on need, kes asjast suurt midagi ei tea või ei jaga. Või on nad lihtsalt pettunud ning elavad kommenteerides ja kedagi maha tehes ennast välja.

                      Andke tammekale veel natuke aega, enne kui kritiseerite (kritiseerida oskab igaüks!!)vanimad tammeka kasvandikud on siiski veel 16-17 aastased, palju häid ja lootustandvaid noori on peale tulemas.

                      PS. Milline treener on karm?

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                        Originally posted by asdf


                        Originally posted by ROOTSI KUNN

                        Kiudas Tartus kunstmuruga on? On ta kasutatud või uus?
                        Kunstumuru pole aastatki vana veel..suvel alles pandi

                        Originally posted by ROOTSI KUNN
                        Ükskord ometigi võiks keegi Tartusse korraliku vutistaadioni ehitada.
                        Aga noh ,kui omavaltsusel huvi pole siis ilmselt ei tehta midagi. Hea küll , toetavad kossu aga seegi ei jõua mudaliigast edasi. Võiksid ka eesti populaarsemale pallimängule-jalgpallile natuke tähelepanu pöörata.
                        Tartu teema sul päris hinges? Aga ei saa aru sellest lausest: \"Hea küll , toetavad kossu aga seegi ei jõua mudaliigast edasi\". Mudaliigast

                        Üldiselt olen täiesti nõus, et ka Tartu jalgpall peaks meistriliigas esindatud olema - loodetavasti juhtub see siis kui noored tammekalased/merkuurlased jõuavad parimasse vutimängija vanusesse
                        Mudaliiga all pidasi silmas NEBL- või oli ta sel aastal vist juba teise nimetuse all.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                          Mulle lihtsalt Tartu ja Tartu inimesed meeldivad ja sellepärast tahaks seal ka suviti jalgpalli vaatamas käia. Aga teadagi ,et esiliiga siiski sellist rahvast kokku ei aja ,kui Meistriliiga. Pealegi elab ja õpib Tartus suur hulk jalgpallisõpru ,keda tahaks näha.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                            Originally posted by simmo


                            Originally posted by überalles

                            Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette. Kui olen mõnda trenni tammal jälginud, siis olen ka alati mõelnud, et sellist treenerit endale ei tahaks. Pealtnäha pole igaljuhul mingitki märki profesionaalsusest, aga minema ka ei lööda, sest noorte seas on nad päris tegija meeskond.

                            Siin on jah palju selliseid jutte, mida keegi kuskil (näit. saunas) kuulnud on. Keegi täpselt ei tea, aga on kuskil kuulnud ning hakkavad sellel teemal siis sõna võtma. Meenutab kangesti telefonimängu

                            Pole ka ehk kõige paremini asjaga kursis, aga üldiselt olen kuulnud, et paljudele on visanud Tammeka treenerid kopa ette.
                            Väga ebaselgelt väljendatud. Kui paljudele? Ühele, viiele, kümnele, viiekümnele, sajale? Mis tähendab kopa ette? Miks? Kui pole asjaga kursis, miks siis kirjutasid?

                            Ma ei usu, et kõigis treenerites viga on - ikkagi üle 350 poisi ja tüdruku käib trennis (kõige tähtsam - tahavad trennis käia!!!) ning mina isiklikult erilisi kaebusi küll ei ole kuulnud. Alati on selline võimalus, et mis ühele meeldib, ei pruugi teisele üldse meeldida ning vastupidi.

                            Mida sa mõtled professionaalsuse all? Oskaks isegi võib-olla vastata kui detailsemalt kirjutaksid!

                            Kahjuks on välja kujunenud tendents, et kõige suuremad vingujad ja arvustajad on need, kes asjast suurt midagi ei tea või ei jaga. Või on nad lihtsalt pettunud ning elavad kommenteerides ja kedagi maha tehes ennast välja.

                            Andke tammekale veel natuke aega, enne kui kritiseerite (kritiseerida oskab igaüks!!)vanimad tammeka kasvandikud on siiski veel 16-17 aastased, palju häid ja lootustandvaid noori on peale tulemas.

                            PS. Milline treener on karm?
                            Ma ei tea sellest asjast tõesti kuigi palju, aga kui küsiti käisin omapoolse \"saunaloo\" välja. Sina tead Tammeka kohta rohkem: ehk tõesti on sealt midagi tulemas? Vähemalt tahaks väga loota.
                            Sa ütled, et vanimad on alles 16-17? Mina olen 17 ja käisin päris tatina ka seal trennis(treener oli üks värdjas, kes nüüd enam Tammekasse minu teada ei kuulu) ja siis oli seal ka paar aastat vanemate rühm. Mis neist on saanud? Samuti oli ka siis olemas mingisugune suurte meeskond.

                            Treener, kes kindlasti mulle on vastumeelt: Otto \"Vägev\" Esimene.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                              Originally posted by jots


                              Nojah, loota muidugi võib, aga probleem on selles et neid noori on seal alati olnud, kuid mängijaid pole neist sirgunud...Ehk see Tammeka treenerite karm dressuur enam meheikka jõudnud mängijatele ei sobi?
                              Gussev - Tartu Merkuur - Narva Trans - Trellefborg.

                              Pole tasemel mängija .. ?

                              Noori on tegelikult sirgunud küll ja küll, ainult 15-16 aasta vanuselt müüakse nad teistele klubidele maha.
                              Minuteada pole Gusev Tartu kasvandik.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                                Originally posted by überalles

                                Minuteada pole Gusev Tartu kasvandik.
                                Jällegi ilmekas näide, et räägitakse sellest mida täpselt ei tea.

                                Gussev on loomulikult Tartu kasvandik (tr Trojanov), lahkus Tartust umbes 2-3 aastat tagasi. Eelmisel aastal läks poole hooaja pealt Narvast Rootsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X