320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tammeka mänge vaatama!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tammeka mänge vaatama!

    Homme kõik Tamme staadionile mängu vaatama Tammeka vs. Valga!!!!!!!!!!!!!!!!

    #2
    Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

    Aga mida seal vaadata!!??
    Arsenal...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

      Sulle vist ei meeldi jalgpall?!!!
      Sa ei pea ju seda vaatama tulema aga fakt on see et homme tulem kõva heitlus !!!!!!!!!!!!!!!!!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

        Troonik andis on postitusega vist teada et tase on liiga madal, pole mida vaadata.
        Arvatavasti.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

          Kell 14.00 peaks mäng hakkama!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

            To Matrix: ... siuke teema nagu JK Tammeka on täitsa olemas et polnd mõtet seda mõttetut teemat teha teinekord vaata ringi enne kui miskise uue teema teed ... Päikest

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

              noooo mida rohekm seda uhkem!!!!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                Valga võitis 3:2(1:1) Tammekat!!!!!!!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                  Masendav, Tammeka 15 minti enne lõppu juhtis 2:1!!! Kurat küll, oleks võind ikka natsa rohkem pingutada. 15 minta oleks nad jaksand küll mängu tappa usun. Nii kahju

                  PS. Kõige mõttetumad on minu arvates sellised postitused et \"Seda postitust polnd nüüd küll mõtet teha, see juba olemas.\" Igal liikmel on vabadus postitusi teha ja moderaatoritel on vabadus neid kustutada...
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                    Originally posted by Troonik


                    Aga mida seal vaadata!!??
                    vaata, kulla troonik, just sinusugusele omase suhtumise pärast eestis nn. jalgpallistaadionid tühjana seisavad - rahval ei ole asja vastu huvi.. ja pärast vingutakse, et staadionid on tühjad ja et keegi ei käi mänge vaatamas.. õõnestad sa ju sellise suhtumine eesti jalgpalli ja selle fännikultuuri.. ühesõnaga mõtle, mida sa ennam räägid..

                    muud midagi, kõike parimat

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                      Originally posted by Troonik


                      Aga mida seal vaadata!!??
                      Kusjuures just täna ma mõtlesin mängu vaadates selle tüüpilise joba peale, et pole eestis midagi vaadata. See on minu arvates täilik pullisitt ja Arno on ka seda väitnud. Tänane mäng oli minu arvates üks ilusamaid, mida Eestis näind olen. Asi toimus kunstmurul nii et ei olnd mingeid mättaid näkku panemas nagu tavaliselt ja oi kus mäng lendas. Sõuksed tüübid võiksid kenasti koti pähe tõmmata, kes peeretavad kodus ja soiuvad, et Eestis pole jalgpalli mida vaadata. Mine mängi ise paremini või koli Itaaliasse...
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                        mäng oli tõesti ilus ja nauditav aga see rikkub tõesti tuju kui on Eestis inimesi kes ei armasta jalgpalli vaadata!
                        Mis siis muidu ültse seda jalgpalli mängida on JALGPALL=nauding!!!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                          Kusjuures just täna ma mõtlesin mängu vaadates selle tüüpilise joba peale, et pole eestis midagi vaadata. See on minu arvates täilik pullisitt ja Arno on ka seda väitnud. Tänane mäng oli minu arvates üks ilusamaid, mida Eestis näind olen. Asi toimus kunstmurul nii et ei olnd mingeid mättaid näkku panemas nagu tavaliselt ja oi kus mäng lendas. Sõuksed tüübid võiksid kenasti koti pähe tõmmata, kes peeretavad kodus ja soiuvad, et Eestis pole jalgpalli mida vaadata. Mine mängi ise paremini või koli Itaaliasse...
                          njah, nõustun, olles ise sagedane külaline eesti esiliiga mängudel, võin samuti väita, et see on huvitav ning kohati pakutakse vägagi ilusat ja lahtist jalgpalli, ja eriti närvidele käib see, kui osad tegelased, kel asjast tegelikult erilist aimu pole, lahmivad peaaegu täiesti suvaliselt, et mida me siin eesti jalgpallis ikka vaatame.. julgen täiesti ausalt tunnistada, et minul pole ühelgi esiliiga mängul igav hakanud ning sageli on olnud need paeluvamadki kui meistrite liiga või rahvuskoondiste omavahelised mõõduvõtmised..

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                            Hoidsin Tammekale pöialt , kahjuks läks veits viltu. Mäng võis tulemuse järgi väga hea olla. Nüüd on tähtis ,et esiliigasse jäädaks ja selleks on rahvast ja fänne appi vaja.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Tammeka mänge vaatama!\'

                              Kõlab küll vähese pessimistlikult, aga millal Tammekal üleminukumängud toimuvad (kui toimuvad muidugi)?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X