320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti (11.11.2020 21:45 @Artemio Franch, Firenze)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Ma oleks isiklikult tahtnud Mets-Kuusk paari näha, pun not intended. Kuusk paistab olema jalaga ja peaga parem kui Baranov. Baranovil tuleb väga palju ka mingeid fluke vigu sisse ning ei omesta, et tal Armeenias ei sujujud ja Küprose ka hetkel just kõoge paremas valguses ei ole.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Jah, ja mänguaja jagamine on ka osa ettevalmistusest.
      Totaalselt jabur on jaurata praegu selle üle, et Meerits mängis.
      Mina loobun.
      Head päeva jätku!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Ma oleks isiklikult tahtnud Mets-Kuusk paari näha, pun not intended. Kuusk paistab olema jalaga ja peaga parem kui Baranov. Baranovil tuleb väga palju ka mingeid fluke vigu sisse ning ei omesta, et tal Armeenias ei sujujud ja Küprose ka hetkel just kõoge paremas valguses ei ole.
        Kuigi ma olen siin foorumis Baranovit päris palju kritiseerinud, siis jalaga mängu osaks kaitseks teda küll, nii palju kui ma ta Küprose ja viimaseid koondisemänge näinud olen, siis ta on selles päris hea. Viimati mängis ta peale pikka mängupausi Karmiotissa eest paremkaitses ja oli seal päris hea. Minu meelest võiks teda koondises ka tollel positsioonil proovida. Keskkaitses jääb tõesti nii õhus kui positsioonivalikul pidevalt lahjaks.

        Kommentaar


          #64
          Aga kui terve selle satsiga kes itaalias käis midagi juhtuma peaks, kes siis mängib? oleks võind üldse C koondise sinna saata, et nad harjutaks igaksjuhuks! @mingi bs miks meeritsa mängitamine täiega hea mõte tegelikult on.

          Tuleb varsti rekord ka ära jäjest mitte võidetud mängudega? selle peatreeneriga on iga mäng nagu lõputu õudus.

          edit: 9 mängu siis rekordini minna!

          Genius Voolaid:

          12 mängu
          3 viiki, 9 kaotust.

          löödud 6, lastud 29.

          Kui esimese värava uue vägeva peatreeneriga lõime esimeses mängus, siis teiseks väravaks tuli üle aasta aja oodata, VÄGEV.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Aga kui Heinaga midagi juhtub, siis ei ole koostöö oluline?
            Minu arust hetkel võeti lihtsalt jälle üks peatreeneri otsus ette, et saaks jälle möliseda ja sõimatu. Antud otsuse juures veel täiesti asjatult.
            On täiesti normaalne, et sõprusmängudes saab võimaluse mõni muu väravavaht.
            Tahtsin just sama kirjutad, aga jõuti ette. Hooti tundub, et proovitakse mingite imeargumentide Voolaidi kallal võtta. Jah, saan aru, et tulemusi pole, aga samas hooti läheb jutt ikka lappesse.

            Mingi hetk oli ulmejaur selle Liivaku kaasamise üle. Et Marinid ja asjad oleksid kõik justkui kindlasti paremad variandid. Tegelt on enamvähem selgunud, et Liivak sobitub Voolaidi taktikasse päris kenasti ja saab hakkama, aga samas Marinile näib natuke see rahvusvaheline tempo üle jõu käivat.

            Siis on muidugi see müstiline Mošnikovi jaur. Okei, ühest küljest võiks ta ju kaasatud olla, aga kus teda mängitada? Alumise kahe pooliku kohal teda mina väga ei näe (vaevalt ka Voolaid näeb) ja ründaja taga jääks ta mu meelest natuke lahjaks. Üldiselt on selline maitse asi, aga osade jutust kumab läbi justkui mingi imemees oleks koondisest kõrvale jäetud.

            Ja nüüd siis mure, et Meerits mängis sõpakas. Ma ei tea, see on jumalast tavaline, et kolmemängulise seeria puhul antakse sõpakas võimalusi meestele, kes punktimängudes ei saa. Noh, peaks Heinaga midagi juhtuma, siis on vähemalt varumeestel mingigi kokkumäng ja arusaam kaitsjate stiilist.

            Moo meelest võiksid jalgpallifännid oma argumentidega natuke loogilisemad olla, sest hetke tundud tõesti mölisemine mölisemise pärast.

            Kommentaar


              #66
              Ma julgeks pakkuda, et Meerits pandi väravasse eelkõige ikkagi taktikalistel kaalutlustel, kus mänguplaan vajas ta võimsat väljalööki. Kas ja kui hästi see kõik toimis, see on juba omaette küsimus. Samuti julgeks pakkuda, et vähemalt hetkel ei ole Heina esikindakoht Eesti väravavahtide hierarhias ka kivisse raiutud.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Tahtsin just sama kirjutad, aga jõuti ette. Hooti tundub, et proovitakse mingite imeargumentide Voolaidi kallal võtta. Jah, saan aru, et tulemusi pole, aga samas hooti läheb jutt ikka lappesse.

                Mingi hetk oli ulmejaur selle Liivaku kaasamise üle. Et Marinid ja asjad oleksid kõik justkui kindlasti paremad variandid. Tegelt on enamvähem selgunud, et Liivak sobitub Voolaidi taktikasse päris kenasti ja saab hakkama, aga samas Marinile näib natuke see rahvusvaheline tempo üle jõu käivat.

                Siis on muidugi see müstiline Mošnikovi jaur. Okei, ühest küljest võiks ta ju kaasatud olla, aga kus teda mängitada? Alumise kahe pooliku kohal teda mina väga ei näe (vaevalt ka Voolaid näeb) ja ründaja taga jääks ta mu meelest natuke lahjaks. Üldiselt on selline maitse asi, aga osade jutust kumab läbi justkui mingi imemees oleks koondisest kõrvale jäetud.

                Ja nüüd siis mure, et Meerits mängis sõpakas. Ma ei tea, see on jumalast tavaline, et kolmemängulise seeria puhul antakse sõpakas võimalusi meestele, kes punktimängudes ei saa. Noh, peaks Heinaga midagi juhtuma, siis on vähemalt varumeestel mingigi kokkumäng ja arusaam kaitsjate stiilist.

                Moo meelest võiksid jalgpallifännid oma argumentidega natuke loogilisemad olla, sest hetke tundud tõesti mölisemine mölisemise pärast.
                Liivaku jaurul oli alust ja on siiani. Mina ei ole tema puhul häid esitusi näinud, aga okei see selleks ja selle teema kallal on jauratud piisavalt.

                Mošnikovi puhul tekib küll küsimus, et miks teda kahe alumise pooliku hulgas ei näe? Mille poolest oleks ta kehvem valik kui hetkel näiteks Ainsalu? Kui Kreida on mänguvormis, siis tema on küll selline must start ja Käit ka, aga kuna Käiti ei ole, siis tekib ikka küsimus, et miks Sergeid ei ole. Mees on hetkel heas vormis ning palliga väga enesekindel. Samuti on ta ka varem Eesti koondist edukalt esindanud. Itaalia mäng oleks olnud ideaalne koht tema katsetamiseks, aga talle ei antud isegi võimalust ja vaadates, mis mehed saavad Eesti liigast peale ja mis vormi näitab Sergei, siis on rohkem kui küsitav see.

                Kommentaar


                  #68
                  Moshnikov on 32. Kui siiani pole end koondise põhivennaks mänginud, siis miks nüüd peaks?

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Mošnikovi puhul tekib küll küsimus, et miks teda kahe alumise pooliku hulgas ei näe? Mille poolest oleks ta kehvem valik kui hetkel näiteks Ainsalu? Kui Kreida on mänguvormis, siis tema on küll selline must start ja Käit ka, aga kuna Käiti ei ole, siis tekib ikka küsimus, et miks Sergeid ei ole. Mees on hetkel heas vormis ning palliga väga enesekindel. Samuti on ta ka varem Eesti koondist edukalt esindanud. Itaalia mäng oleks olnud ideaalne koht tema katsetamiseks, aga talle ei antud isegi võimalust ja vaadates, mis mehed saavad Eesti liigast peale ja mis vormi näitab Sergei, siis on rohkem kui küsitav see.
                    Eesti koondises on alumiste poolikute peamine ülesanne ikkagi kaitsesuunaline. Noh, umbes sama keiss, miks Kostjat seal kasutada ei saa.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Eesti koondises on alumiste poolikute peamine ülesanne ikkagi kaitsesuunaline. Noh, umbes sama keiss, miks Kostjat seal kasutada ei saa.
                      Ma olen lihtsalt ennast mängudel ajal tabanud mõtlemast, et meil just jääb sellist tehnilist kogemust väheseks ja sööduoskust, mis pärsib nii kontrarünnakuid kui ka pallivaldamist. Lihtsalt sõpsukates ja nüüdseks ka suhteliselt marginaalset tähendust omavas rahvuste liigas võiks ju proovida kui üks mängija oleks selles vallas parem. Samuti ega Sergei kaitsepool nüüd täiesit 0 ka ei ole, mida võib kahjuks kohati öelda Kostja kohta.

                      Ma ei näe, et Ainsalu või Soometsa kaitsefaasis tegutsemine oleks niivõrd palju tugevam kui Sergeil, aga tema sööduoskus on kindlasti klass kõrgem. Ainsalu puhul on tegelikult vahepeal üldse küsimus, et kas ta ikka on seal platsil, aga no see selleks. Minujaoks ei ole Voolaid ennast veel sellisesse GOAT staatusesse kohe kuidagi suutnud tõsta, et kõik arvamused, mis tema vastu käivad on puhas jauramine.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Liivaku jaurul oli alust ja on siiani. Mina ei ole tema puhul häid esitusi näinud, aga okei see selleks ja selle teema kallal on jauratud piisavalt.

                        Mošnikovi puhul tekib küll küsimus, et miks teda kahe alumise pooliku hulgas ei näe? Mille poolest oleks ta kehvem valik kui hetkel näiteks Ainsalu? Kui Kreida on mänguvormis, siis tema on küll selline must start ja Käit ka, aga kuna Käiti ei ole, siis tekib ikka küsimus, et miks Sergeid ei ole. Mees on hetkel heas vormis ning palliga väga enesekindel. Samuti on ta ka varem Eesti koondist edukalt esindanud. Itaalia mäng oleks olnud ideaalne koht tema katsetamiseks, aga talle ei antud isegi võimalust ja vaadates, mis mehed saavad Eesti liigast peale ja mis vormi näitab Sergei, siis on rohkem kui küsitav see.
                        eika remix...

                        Tahtsin just sama kirjutad, aga jõuti ette. Hooti tundub, et proovitakse mingite imeargumentide Voolaidi kiita. Jah, saan aru, et tulemusi pole, aga samas hooti läheb jutt ikka lappesse.

                        Mingi hetk oli ulmejaur inimese intelligentsi üle aga kellel pole sellel pole.

                        Siis on muidugi see müstiline autismi määramise spekter, mõni tahaks öelda et autismi pole - on vaid erinevad iseloomud.

                        Ja nüüd siis mure, et eika paneb ühe idiootsuse väärt mõtetega samasse patta ja üritab seeläbi teisi mõtteid devalveerida.

                        Moo meelest võiksid foorumlased oma argumentidega natuke loogilisemad olla, sest hetkel tundud tõesti ühe halva ideega teiste mõtete halvustamine toimuvat. Demagoogia õpikunäide eika poolt.
                        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                        Kommentaar


                          #72
                          vb väljendasin kehvasti, küsimus ei olnud mitte niivõrd, kas meerits peaks või ei peaks mängima, vaid selles, et kui treener räägib sellest, kuidas noored saavad vähe kõrgema tasemega mänge ja samas paned platsile 28 aastase 18 aastase asemel. siis ei klapi ju jutt ja teod. argument, et hein saab niigi treenida arsenali esindusega ja mängida nende noortetiimis... mäletan et varem on ju koondise treenerid väitnud, et see pole ikka meeste tasemel mängimine ja parem oleks eesti liigas olla platsil, kui kuskil noorteakadeemias või pingil.

                          Kommentaar


                            #73
                            Nägin just super ideed - Sorga & Sappinen koos ründes. Ja vahetusest oleks ju meil ka Zenjov, Anier. Aga kui nüüd julgem olla siis ka 3 ees Vlasi - Sorga - Liivak või kes iganes poleks paha, kaua me neid mehi keskväljale topime kui näha on, et see ei toida. Nimede poolest on ründeliin päris ok ja tulevik huvitav, edaspidine on nüüd treeneri teha aga jah esmalt tuleks kindel keskvälja tuumik paika saada, selles osas meeldib või ei aga Pehrssonil oli kindel plaan ja kindlad mehed, teised kahjuks ainult seni katsetanud... Makeedonia sai EM-ile niiet me peaksime neid kindlalt võitma!

                            Samas kui nõrgemate vastu kasutada 4-3-3 näiteks kus Kreida või kes see lõhkuvam oli panna CDM positsioonile, sealt hakkaks väravaid tulema ja meestel oleks julguks ka suurte vastu midagi teha siis tugevamate vastu võib ka 442 nagu praegu kasutada aga kui meestel seda julgust ja kindlust eriti just varasemate tulemuste põhjal pole siis seda kasutada ei saa, sest hetkeseisul meie mehed ühte kahte rünnakut ära ei kasuta erinevalt Islandist ja Soomest (keda me tegelikult oleme ju võitnud ja meie vastu nad tugevamad pole kordagi väga olnud). Soomet võitsime viimati aasta tagasi 2:1 aga see Prantsusmaaga mäng pole just parim näide nende arengust kuna üldpildis Prantsusmaa ikka domineeris ja ohustas korralikult, päris palju palle käis postis ja latis ka, soomel joppas ja debüütmehed lõid kontras ära.
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Liivaku jaurul oli alust ja on siiani. Mina ei ole tema puhul häid esitusi näinud, aga okei see selleks ja selle teema kallal on jauratud piisavalt.
                              Huvitav, et ainult Liivaku esitused jäävad fännidele ette, samas kui koondis üleüldiselt näitab mannetuid esitusi. Eelmises kahes Rahvuste liiga mängus ei jauranud tema esituste üle keegi, aga kui koondis kaotab tuuakse kohe Liivaku esitused välja.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                                Huvitav, et ainult Liivaku esitused jäävad fännidele ette, samas kui koondis üleüldiselt näitab mannetuid esitusi. Eelmises kahes Rahvuste liiga mängus ei jauranud tema esituste üle keegi, aga kui koondis kaotab tuuakse kohe Liivaku esitused välja.
                                Eks Lepik ka. Kaks meest, kes on siiski ebateenitult koondisekoha saanud ning ei ole mitte midagi koondisele juurde andnud. Sellisel puhul ei peaks olema mitte midagi imelikku, et neid kritiseeritakse ka rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X