320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti (11.11.2020 21:45 @Artemio Franch, Firenze)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    ma arvan, et jürgens oleks parem valik sellisel juhul. muidu kas anier võitleb või on vigane olnud? miller muidu mängis liivaku pingile, ei vaata niipalju flora mänge, aga siuke mulje on jäänud, eestlane on ta ka.
    Mu mõte oli rohkem selles, et mul on vähemalt küll tunne, et mitmel positsioonil on lihtsalt Eesti parimad kohalikus liigas mängivad jalgpallurid koondunud Florasse. Sappinen ja Lepik võitlevad ühe koha eest tipus, Miller, Sinjavski ja Liivak kahe koha eest äärtel, keskväljalgi oli hooaja alguses keiss, et kahele kohale oli Ainsalu, Kreida, Soomets ja Poom. Laias laastus oleks Anier ka Floras Sapi järel pingil, Marin ja Tur oleksid (tõenäoliselt) vahetusmehed jne. Kui Marin ja Liivak vahetaksid klubisid, siis minu meelest oleks see ebaloogiline, et Marin muutuks Flora vahetusmehena päevapealt koondisekõlbmatuks ja Liivak vastupidiselt oleks Tuleviku põhimehena kohe kindel koondisevend. Aga hetkel kumab justkui selline loogika läbi.

    Kommentaar


      #92
      Kas mitte noorteliigad pausil ei ole Itaalias?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Mu mõte oli rohkem selles, et mul on vähemalt küll tunne, et mitmel positsioonil on lihtsalt Eesti parimad kohalikus liigas mängivad jalgpallurid koondunud Florasse. Sappinen ja Lepik võitlevad ühe koha eest tipus, Miller, Sinjavski ja Liivak kahe koha eest äärtel, keskväljalgi oli hooaja alguses keiss, et kahele kohale oli Ainsalu, Kreida, Soomets ja Poom. Laias laastus oleks Anier ka Floras Sapi järel pingil, Marin ja Tur oleksid (tõenäoliselt) vahetusmehed jne. Kui Marin ja Liivak vahetaksid klubisid, siis minu meelest oleks see ebaloogiline, et Marin muutuks Flora vahetusmehena päevapealt koondisekõlbmatuks ja Liivak vastupidiselt oleks Tuleviku põhimehena kohe kindel koondisevend. Aga hetkel kumab justkui selline loogika läbi.
        Arvestada tuleb selle treeneri kutsetega ka teiste asjadega, võta näiteks tunjovi keiss. ma ausalt arvan, et kui meil oleks päris treener, siis mitte keegi ei iitsataks ka kui liiva koondises midagi teeks.

        kas üldiselt flora keiss ei ole see, et paremad poisid saavad välismaale = koondises on välismaa vend ja varus flora põhi kui mitte veel mõni väljamaa poiss, fora varu peaks olema juba heal juhul B koondises? Jürgensi pakkumine oli hüpoteetilisele olukorrale, aga kui nüüd järele mõelda, siis kutsuks pigem tema koondisesse kui kellegi kolmanda. Teistes päris jalgpalli riikides saavad 16 17 aastased talendid tihti peale. Ja seal käib kohavõitlus.. ütleme, et mitte narva transi poistega.

        Algselt postitas NuFc Vaata postitust
        Ainukene kontra eilses mängus oli minu meelest Sorgal kuid selle suutis ka ära munada oma otsustusvõimetusega. Variant oli lüüa peale või sööta Anierile, lõpuks ei tulnud ei liha ega kala.

        Liivak sai minimaalselt 2 kontra võimalust, ühe korra kui mõlemal pool oli vaba mängija, otsustas läbi 3 kaitsja joosta, aga kaotas palli. Teine kord sai Heinalt palli ja ette söödu asemel söötis kaitsjatele tagasi ja jooksis ette käsi laiutama.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Arvestada tuleb selle treeneri kutsetega ka teiste asjadega, võta näiteks tunjovi keiss. ma ausalt arvan, et kui meil oleks päris treener, siis mitte keegi ei iitsataks ka kui liiva koondises midagi teeks.
          No kui ta pole "päris treener", siis võiks võtta asjade kallal, mis nagu reaalselt häirivad või asjad on. See "miks Flora vahetusmehed on koondises" on ju paratamatu ja juhtuks ka teiste treenerite ajal. Samuti saanuks Meerits teise treeneri all mänguaega ja suure tõenäosusega poleks Mošnikov ka mõne muu treeneriga koondises. Aga hetkel jääb mulje, et Eesti koondise mure ongi see, et Liivak on koosseisus, Mošnikovi pole ja Meerits sai sõpakas mänguaega

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas eika Vaata postitust
            No kui ta pole "päris treener", siis võiks võtta asjade kallal, mis nagu reaalselt häirivad või asjad on. See "miks Flora vahetusmehed on koondises" on ju paratamatu ja juhtuks ka teiste treenerite ajal. Samuti saanuks Meerits teise treeneri all mänguaega ja suure tõenäosusega poleks Mošnikov ka mõne muu treeneriga koondises. Aga hetkel jääb mulje, et Eesti koondise mure ongi see, et Liivak on koosseisus, Mošnikovi pole ja Meerits sai sõpakas mänguaega
            Zelinski tõi poolajal väga hästi välja mis on viga.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              No kui ta pole "päris treener", siis võiks võtta asjade kallal, mis nagu reaalselt häirivad või asjad on. See "miks Flora vahetusmehed on koondises" on ju paratamatu ja juhtuks ka teiste treenerite ajal. Samuti saanuks Meerits teise treeneri all mänguaega ja suure tõenäosusega poleks Mošnikov ka mõne muu treeneriga koondises. Aga hetkel jääb mulje, et Eesti koondise mure ongi see, et Liivak on koosseisus, Mošnikovi pole ja Meerits sai sõpakas mänguaega
              Aga kallis inimene selles ongi probleem. Poleks eile Liivak sisse tulnud ning oleks Ainsalu asemel saanud Mošnikovi tuua oleks pilt palju parem olnud. Treeneri isiklikud kompleksid segavad täie potensiaali kasutamist ja see on fakt.

              Kommentaar


                #97
                Mark Oliver Roosnupp(RW - LW) - 25 mängu, 5 väravat, 7 assisti, 1740 minutit.
                Frank Liivak(RW - LW) - 23 mängu, 0 väravat, 4 assisti, 861 minutit.

                Noh, üks näide.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Mark Oliver Roosnupp(RW - LW) - 25 mängu, 5 väravat, 7 assisti, 1740 minutit.
                  Frank Liivak(RW - LW) - 23 mängu, 0 väravat, 4 assisti, 861 minutit.

                  Noh, üks näide.
                  Olles aus, pean siiski tunnistama, et Roosnupp pole põrmugi parem. Tema areng on siiski seiskunud, seganud on muidugi ka vigastused, aga ikkagi võis kunagi enamat oodata.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Olles aus, pean siiski tunnistama, et Roosnupp pole põrmugi parem. Tema areng on siiski seiskunud, seganud on muidugi ka vigastused, aga ikkagi võis kunagi enamat oodata.
                    Sul on puust ja punaseks tehtud statistika ja siis..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Aga kallis inimene selles ongi probleem. Poleks eile Liivak sisse tulnud ning oleks Ainsalu asemel saanud Mošnikovi tuua oleks pilt palju parem olnud. Treeneri isiklikud kompleksid segavad täie potensiaali kasutamist ja see on fakt.
                      Pole kompleksid, vaid maitse. Sina paneks keskväljaduosse Mošnikovi, mina ei paneks, sest kardan, et sealt hakkaks tuppa tuiskama. Maitse asi. Sina tooks vahetusest äärele Marini, mina Milleri, Voolaid Liivaku, Linnupoja Tunjovi ja atletico Roosnupu. Kellel viiest oleksid komplesid ja kes see ainuõige arvamusega inimene on? Eeldan, et sina? Või siis ongi tegu sisuliselt sama tasemega meestega, kelle osas pole õiget ega valet vastust? Sest üldiselt on ju kõik mingil hetkel võimaluse saanud ja keegi pole ennast liialt tõestanud.

                      Aga üldiselt las ta jääb. Minu meelest on naljakas, et paljude meelest on koondise põhimure see, et Liivaku minutid tuleks anda Marinile, Ainsalu omad Mošnikovile ja Lepiku asemel peaks olema keegi teine. Saan aru, et kui need asjad ära täita, siis võidud tuleksid ja elu oleks taas lill?

                      Või, noh, äkki on mure selles, et Eesti koondise pressi tekitavad augud, üleminek kaitsest ründesse ei toimi ja viimasel seitsmel aastal ei suudeta mehi kastis ära jagada? Teisalt need mured vist natuke liiga keerulised ja väheseksikad, et pigem on lihtsam järjepidevalt mängijavaliku kallal võtta, justkui ilged superstaarid oleks koju jäetud.

                      Ma pigem ütleks, et mängijate taseme hindamisel on üldiselt Voolaid üsna tiptop olnud. Tunjovi puhul eeldasid kõik, et tuleb ja lööb jalaga ukse lahti, aga tegelikult ei ole taset välja mänginud. Ja Eesti liigast (väljaspoolt Florat) tulevad mehed on üldjoontes tempoga päris hädas olnud - ma täpselt ei saagi aru, et kust see eeldus üldse tuleb, et (sisesta kohaliku liiga vend, kes pole koondises) tuleks ja saaks kohe hakkama ja oleks täpselt see võluvits, mida koondis vajab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Aga kallis inimene selles ongi probleem. Poleks eile Liivak sisse tulnud ning oleks Ainsalu asemel saanud Mošnikovi tuua oleks pilt palju parem olnud. Treeneri isiklikud kompleksid segavad täie potensiaali kasutamist ja see on fakt.
                        Päris nii need asjad nüüd ka ei käi, et ärme Liivakut kasuta ja toome Mošnikovi. Kes annab garantii, et kui Mošnikov koondises on siis on pilt kohe ilusam? Põhiprobleem on ikkagi treeneripingil. Praegu on treeneripingil inimesed kel pole treeneritöös mitte kui midagi ette näidata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Pole kompleksid, vaid maitse. Sina paneks keskväljaduosse Mošnikovi, mina ei paneks, sest kardan, et sealt hakkaks tuppa tuiskama. Maitse asi. Sina paneks paremale äärele Sorga, mina Zenjovi, Voolaid Liivaku, Linnupoja Tunjovi, atletico Roosnupu ja keegi kuues Marini. Kellel kuuest oleksid komplesid ja kes see ainuõige arvamusega inimene on? Eeldan, et sina? Või siis ongi tegu sisuliselt sama tasemega meestega, kelle osas pole õiget ega valet vastust?

                          Aga üldiselt las ta jääb. Minu meelest on naljakas, et paljude meelest on koondise põhimure see, et Liivaku minutid tuleks anda Marinile, Ainsalu omad Mošnikovile ja Lepiku asemel peaks olema keegi teine. Saan aru, et kui need asjad ära täita, siis võidud tuleksid ja elu oleks taas lill?

                          Või, noh, äkki on mure selles, et Eesti koondise pressi tekitavad augud, üleminek kaitsest ründesse ei toimi ja viimasel seitsmel aastal ei suudeta mehi kastis ära jagada? Teisalt need mured vist natuke liiga keerulised ja väheseksikad, et pigem on lihtsam järjepidevalt mängijavaliku kallal võtta, justkui ilged superstaarid oleks koju jäetud.

                          Ma pigem ütleks, et mängijate taseme hindamisel on üldiselt Voolaid üsna tiptop olnud. Tunjovi puhul eeldasid kõik, et tuleb ja lööb jalaga ukse lahti, aga tegelikult ei ole taset välja mänginud. Ja Eesti liigast (väljaspoolt Florat) tulevad mehed on üldjoontes tempoga päris hädas olnud - ma täpselt ei saagi aru, et kust see eeldus üldse tuleb, et (sisesta kohaliku liiga vend, kes pole koondises) tuleks ja saaks kohe hakkama ja oleks täpselt see võluvits, mida koondis vajab.
                          Koondise põhimure ei ole ju mängijad. Mulle jääb mulje, et peatreener on kõigi arust süüdi? Mingite mängijate eelistamine, ning nende põhjendamine armutelefonikõnedega on juba peale selle, et kõik muu on sitasti tehtud, naeruväärne.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Pole kompleksid, vaid maitse. Sina paneks keskväljaduosse Mošnikovi, mina ei paneks, sest kardan, et sealt hakkaks tuppa tuiskama. Maitse asi. Sina tooks vahetusest äärele Marini, mina Milleri, Voolaid Liivaku, Linnupoja Tunjovi ja atletico Roosnupu. Kellel viiest oleksid komplesid ja kes see ainuõige arvamusega inimene on? Eeldan, et sina? Või siis ongi tegu sisuliselt sama tasemega meestega, kelle osas pole õiget ega valet vastust? Sest üldiselt on ju kõik mingil hetkel võimaluse saanud ja keegi pole ennast liialt tõestanud.

                            Aga üldiselt las ta jääb. Minu meelest on naljakas, et paljude meelest on koondise põhimure see, et Liivaku minutid tuleks anda Marinile, Ainsalu omad Mošnikovile ja Lepiku asemel peaks olema keegi teine. Saan aru, et kui need asjad ära täita, siis võidud tuleksid ja elu oleks taas lill?

                            Või, noh, äkki on mure selles, et Eesti koondise pressi tekitavad augud, üleminek kaitsest ründesse ei toimi ja viimasel seitsmel aastal ei suudeta mehi kastis ära jagada? Teisalt need mured vist natuke liiga keerulised ja väheseksikad, et pigem on lihtsam järjepidevalt mängijavaliku kallal võtta, justkui ilged superstaarid oleks koju jäetud.

                            Ma pigem ütleks, et mängijate taseme hindamisel on üldiselt Voolaid üsna tiptop olnud. Tunjovi puhul eeldasid kõik, et tuleb ja lööb jalaga ukse lahti, aga tegelikult ei ole taset välja mänginud. Ja Eesti liigast (väljaspoolt Florat) tulevad mehed on üldjoontes tempoga päris hädas olnud - ma täpselt ei saagi aru, et kust see eeldus üldse tuleb, et (sisesta kohaliku liiga vend, kes pole koondises) tuleks ja saaks kohe hakkama ja oleks täpselt see võluvits, mida koondis vajab.
                            Laias laastus selles probleem seisnebki jah.
                            Enamikel on meelest läinud, et põhimõtteliselt on 3 viimast treenerit esimese asjana lubanud hakata juurutama "hoiame palli ja mängime ise" taktikat. No ei toimi see, õige pea hakkab asi ära vajuma ja sellega millega vaja ei tegeldud jällegi.

                            Tundub, et üritame koondises juurutada seda mis on moes, mitte seda milleks suutelised oleme. Aga võibolla see ongi see top10 filosoofia?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Pole kompleksid, vaid maitse. Sina paneks keskväljaduosse Mošnikovi, mina ei paneks, sest kardan, et sealt hakkaks tuppa tuiskama. Maitse asi. Sina tooks vahetusest äärele Marini, mina Milleri, Voolaid Liivaku, Linnupoja Tunjovi ja atletico Roosnupu. Kellel viiest oleksid komplesid ja kes see ainuõige arvamusega inimene on? Eeldan, et sina? Või siis ongi tegu sisuliselt sama tasemega meestega, kelle osas pole õiget ega valet vastust? Sest üldiselt on ju kõik mingil hetkel võimaluse saanud ja keegi pole ennast liialt tõestanud.

                              Aga üldiselt las ta jääb. Minu meelest on naljakas, et paljude meelest on koondise põhimure see, et Liivaku minutid tuleks anda Marinile, Ainsalu omad Mošnikovile ja Lepiku asemel peaks olema keegi teine. Saan aru, et kui need asjad ära täita, siis võidud tuleksid ja elu oleks taas lill?

                              Või, noh, äkki on mure selles, et Eesti koondise pressi tekitavad augud, üleminek kaitsest ründesse ei toimi ja viimasel seitsmel aastal ei suudeta mehi kastis ära jagada? Teisalt need mured vist natuke liiga keerulised ja väheseksikad, et pigem on lihtsam järjepidevalt mängijavaliku kallal võtta, justkui ilged superstaarid oleks koju jäetud.

                              Ma pigem ütleks, et mängijate taseme hindamisel on üldiselt Voolaid üsna tiptop olnud. Tunjovi puhul eeldasid kõik, et tuleb ja lööb jalaga ukse lahti, aga tegelikult ei ole taset välja mänginud. Ja Eesti liigast (väljaspoolt Florat) tulevad mehed on üldjoontes tempoga päris hädas olnud - ma täpselt ei saagi aru, et kust see eeldus üldse tuleb, et (sisesta kohaliku liiga vend, kes pole koondises) tuleks ja saaks kohe hakkama ja oleks täpselt see võluvits, mida koondis vajab.
                              Äkki on viga selles et flora tuumik mängib alateadlikult/teadlikult mittefloraka mängust välja, või on asi mängujoonises et treener tahabki just sealt mängida kus sinjavski või liivak. Igaljuhul on treener olukorra taga, tema määrab tuumiku ja tema määrab taktikalised nüansid.

                              Süvenedes veel sellesse et miks press või kokkumäng ei toimi, siis ilmselgelt on sellele suur panus mängijate rotatsioonil mis on meil ikka päris korralik. Pidevad tebüüdid ja minutite jagamised vastu mängu käiku või vajadusi - "kõik kutsutud saavad mängida suhtumine". Taas treenerite valik.

                              Minnes veel sügavamale su mõttekäiku siis 3 mängija asendamine alg11 on 25% muudatus ja mõjutab mängu käiku suuresti. Hetkel võta kasvõi vismari villu arvamus kes võiks põhis mängida ja tulemus hullemaks minna ei saa milleks on viimane koht.
                              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

                                Tundub, et üritame koondises juurutada seda mis on moes, mitte seda milleks suutelised oleme.
                                Pole midagi teha, siinkohal tuleb korüfeesid tsiteerida: "Sest see, mis sobib enam kui 60miljoni kuumaverelise ja kirgliku kohaliku jaoks, ei sobi juba elementaarse loogika järgi 1,3 miljonilisele põhjamaa rahvale."
                                Coraje, corazķn y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X