320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti (11.11.2020 21:45 @Artemio Franch, Firenze)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Huvitav, et ainult Liivaku esitused jäävad fännidele ette, samas kui koondis üleüldiselt näitab mannetuid esitusi. Eelmises kahes Rahvuste liiga mängus ei jauranud tema esituste üle keegi, aga kui koondis kaotab tuuakse kohe Liivaku esitused välja.
    Sest Liivak on ainus, kes pole oma EESTI koduklubis ka kindel põhimees aga ikka valitakse koondisesse. Ja lisaks, see on lihtsalt liiga naljakas:
    Lisatud failid

    Kommentaar


      #77
      Fakking mida v**u üldse Eesti jalgpallist rääkida!!
      Vaadates Läti - Fääri mängu siis me ei küündi vabsee sellisele tasemele.
      Eesti on sitem kui kuradima San Marino.
      Kõige mõttetuim koondis terves euroopas -Eesti!!
      Täispask kogu see krempel ja EJL!!@

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Sest Liivak on ainus, kes pole oma EESTI koduklubis ka kindel põhimees aga ikka valitakse koondisesse. Ja lisaks, see on lihtsalt liiga naljakas
        Selle loogika järgi ei tohiks Tunjov üldse koondises olla kuna ta ei saa isegi vahetusest mängu.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas NuFc Vaata postitust
          Selle loogika järgi ei tohiks Tunjov üldse koondises olla kuna ta ei saa isegi vahetusest mängu.
          Pohlak saatis su Liivakut kaitsma? Tubli pontu mine võta küpsist.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas NuFc Vaata postitust
            Selle loogika järgi ei tohiks Tunjov üldse koondises olla kuna ta ei saa isegi vahetusest mängu.
            Kas ma unustasin rõhutada sõna Eesti? Muidugi Seria B või MLSi meestega ainult trenni tegemine annab juba paremad eeldused kui tallinna kalevi vastu mängimine.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Pohlak saatis su Liivakut kaitsma? Tubli pontu mine võta küpsist.
              Ei kaitse ma kedagi aga minu jaoks on natuke arusaamatu, et kuidas on välismaal pingil istumine parem kui eesti liigas mängimine(kasvõi vahetusest). Tunjovi vastu ei ole mul midagi ja ootan juba aega kui ta end põhikoosseisu murrab aga see loogika, et "eesti liigas oled vahetusmees" siis sinu koht ei ole koondises on natuke arusaamatu.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                Ei kaitse ma kedagi aga minu jaoks on natuke arusaamatu, et kuidas on välismaal pingil istumine parem kui eesti liigas mängimine(kasvõi vahetusest). Tunjovi vastu ei ole mul midagi ja ootan juba aega kui ta end põhikoosseisu murrab aga see loogika, et "eesti liigas oled vahetusmees" siis sinu koht ei ole koondises on natuke arusaamatu.
                Kui sa mängid Flora eest, ei saa pohisse ja isegi vahetusest ründajana väravaid ei löö, siis mis sul segaseks jääb?

                Minul pole midagi ta vastu, potentsiaali peaks ju kuskil olema, aga näiteks tänases mängus mis ta tegi, rikkus 2 kontrat ja kõik.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                  Ei kaitse ma kedagi aga minu jaoks on natuke arusaamatu, et kuidas on välismaal pingil istumine parem kui eesti liigas mängimine(kasvõi vahetusest). Tunjovi vastu ei ole mul midagi ja ootan juba aega kui ta end põhikoosseisu murrab aga see loogika, et "eesti liigas oled vahetusmees" siis sinu koht ei ole koondises on natuke arusaamatu.
                  Ei taha kedagi kaitsta ega laita, aga Liivak on Floras ka pigem varumees.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                    Ei kaitse ma kedagi aga minu jaoks on natuke arusaamatu, et kuidas on välismaal pingil istumine parem kui eesti liigas mängimine(kasvõi vahetusest). Tunjovi vastu ei ole mul midagi ja ootan juba aega kui ta end põhikoosseisu murrab aga see loogika, et "eesti liigas oled vahetusmees" siis sinu koht ei ole koondises on natuke arusaamatu.
                    Oota, päriselt. Sul ongi sellised standardid, et on okei Eesti koondises Flora varumeest mängitada?

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Oota, päriselt. Sul ongi sellised standardid, et on okei Eesti koondises Flora varumeest mängitada?
                      Kui ta plaani sobib, siis jah. Flora mänguplaan Eestis on kindlasti teistsugune, kui seda Euroopas koondisel. Ehk rohkem on vaja, noh, võrdlusena Vardy tüüpi jooksjat, kui sellist kastis kollide lööjat. Ses osas on arusaadav, et mõni mängija sobib ühte, aga mitte teise.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui ta plaani sobib, siis jah. Flora mänguplaan Eestis on kindlasti teistsugune, kui seda Euroopas koondisel. Ehk rohkem on vaja, noh, võrdlusena Vardy tüüpi jooksjat, kui sellist kastis kollide lööjat. Ses osas on arusaadav, et mõni mängija sobib ühte, aga mitte teise.
                        Wow, mulle ei mahu see pähe. Koondises mängimiseks võiks küll eesti liigas ennast enne põhisse mängida ja isegi see on väga madal standard.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kui ta plaani sobib, siis jah. Flora mänguplaan Eestis on kindlasti teistsugune, kui seda Euroopas koondisel. Ehk rohkem on vaja, noh, võrdlusena Vardy tüüpi jooksjat, kui sellist kastis kollide lööjat. Ses osas on arusaadav, et mõni mängija sobib ühte, aga mitte teise.
                          Meie koondisel on plaan hetkel v . Zelinski ütles hästi, et reha peale astuda ja lätaki näkku saada pole üle paari korra mõistlik. Aga äkki sobib plaani mingine müüriladuja? Meil vaja taga 0 hoida ja müüriladujal oleks oskus olemas värav kinni lappida, sobib plaani küll.

                          Liivak ka Vardy võrdlus ka hea, eriti kui ühel on kombeks kas kõik kontrad enda isetsemisega ära rikkuda või tagasisööta, et ise ees palli küsida.. kuigi kontrat enam ei tule.

                          Eesti trennide tase on ka sitaks hea muidugi, väga hea mõte on võtta Liivak hoooopis teisele positsioonile mida ta klubis mängib, eriti arvestades, et ta ei suuda ennast isegi Eestis pohisse mängida, olgu see siis "teine" positsioon või mitte. Flora on siis Eesti barca ja kontraid lihtsalt ei tule mängudes? Ma ei tea, niipalju kui ma mänge satun vaatama, siis paistab küll, et on..
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Wow, mulle ei mahu see pähe. Koondises mängimiseks võiks küll eesti liigas ennast enne põhisse mängida ja isegi see on väga madal standard.
                            Võtame korraks ründajate näite. Lepik on Floras vahetusmees, sest ees on Sappinen, ja Anier alustab Paides pahatihti pingilt, sest võitleb mänguaja eest Uganda koondislase Lubega ja Daebaesiga. Selle loogika järgi on mõlemad sinu meelest koondisesse kõlbmatud ja peab noppima Eesti liigast põhimehi. Levadias ega Kaljus pole eestlasest tipuründajat, mistap peaks koondises olema Tuleviku põhimees Kaimar Saag ja Tammeka Tristan Koskor. Saan su loogikast õigesti aru?

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Võtame korraks ründajate näite. Lepik on Floras vahetusmees, sest ees on Sappinen, ja Anier alustab Paides pahatihti pingilt, sest võitleb mänguaja eest Uganda koondislase Lubega ja Daebaesiga. Selle loogika järgi on mõlemad sinu meelest koondisesse kõlbmatud ja peab noppima Eesti liigast põhimehi. Levadias ega Kaljus pole eestlasest tipuründajat, mistap peaks koondises olema Tuleviku põhimees Kaimar Saag ja Tammeka Tristan Koskor. Saan su loogikast õigesti aru?
                              ma arvan, et jürgens oleks parem valik sellisel juhul. muidu kas anier võitleb või on vigane olnud? miller muidu mängis liivaku pingile, ei vaata niipalju flora mänge, aga siuke mulje on jäänud, eestlane on ta ka.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Minul pole midagi ta vastu, potentsiaali peaks ju kuskil olema, aga näiteks tänases mängus mis ta tegi, rikkus 2 kontrat ja kõik.
                                Ainukene kontra eilses mängus oli minu meelest Sorgal kuid selle suutis ka ära munada oma otsustusvõimetusega. Variant oli lüüa peale või sööta Anierile, lõpuks ei tulnud ei liha ega kala.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X