320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gruusia - Eesti (18.11.2020 19:00 @Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Hein esimene nullimäng koondises.
    Kuusk on soliidne. Tamm ka pmst.

    Kõik muu on täispask (loe: on palju tööd).
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #47
      Mänguplaan on pea 90 minutit stabiilselt arg ja ettevaatlik. Ma ei usu, et mehed enamat ei suuda, täna näiteks viimasel kümnel minutil ärgati ellu.
      See peab olema teadlik taktikaline valik. Paraku nii saab vahest viigi, võitu mitte.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #48
        Kõige huvitavam episood mängu juures oli vaheajastuudio.

        Kommentaar


          #49
          Zelinski räägib õiget juttu. Koondis vajab vaimset liidrit. Kuuse näol on see tekkimas. Koondise tulemused läksid järsult kehvaks Kui Piiroja lõpetas, kes oli koondises vaimne liider.

          Kommentaar


            #50
            Tavaliselt oleks hea meel kui sita mänguga punkt ära tuuakse, aga täna on täitsa suva. Ma olen nüüd 20 aastat koondisele kaasa elanud, aga ausalt, ma ei mäleta nii mannetut mängu. 0.5 ohtlikku rünnakut, 0 pealelööki. Masendav s-tt.

            Viimased paar aastat olen lohutanud end sellega,et Läti on veel sitem, aga täna pean nentima, et oleme võrdsemast võrdsemad

            Kommentaar


              #51
              Naljakas m,et Eesti liiga Kuusk selgelt etem Metsast. aga noh ja peale Heina muu oli pask

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Sorga on USAs nüüd mänguaega teeninud just ründava pooliku, mitte tipuründajana.
                Tunjov on mänginud Itaalias päris palju keskväljal. Tõsi, rohkem on saanud wingbackina minuteid ehk siis saan aru, et Zelinski meelest pole Georgil kohta koondises. Ka variant.
                Miller on Kostja puudumisel mänginud Floras tema kohta ründajate taga, muidu pallinud äärel.

                Et, noh, tõsise näoga räägitud jutt ei pruugi alati tõele vastata vms.
                sinusuguste pärast eesti paigal loksubki. Mängijatele meeldivad mingid kindlad positsioonid mida nad on terve elu mänginud ja nüüd siis järsku okei panna kuhugi mujale neid? Et Sorga kes pole üldsegi loov mängija vaid ründaja kes pigem otsib vabanemisi ja on mees kes ära lööb on järsku nr. 10 ? Nagu mingi rahvaliiga mäng "pohhuj ma lähen ründesse sa mine kaitsesse". Sorri mees aga siukest asja tippklubides, koondistes ei näe. Septembris mängis näiteks Käit paremkaitsjana koondises... hallo tulge maapeale welcome to estonia
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Tavaliselt oleks hea meel kui sita mänguga punkt ära tuuakse, aga täna on täitsa suva. Ma olen nüüd 20 aastat koondisele kaasa elanud, aga ausalt, ma ei mäleta nii mannetut mängu. 0.5 ohtlikku rünnakut, 0 pealelööki. Masendav s-tt.

                  Viimased paar aastat olen lohutanud end sellega,et Läti on veel sitem, aga täna pean nentima, et oleme võrdsemast võrdsemad
                  Läti võitis 5:0 eile :/
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Sorga on USAs nüüd mänguaega teeninud just ründava pooliku, mitte tipuründajana.
                    See aga ei tähenda, et talle seal mängida meeldib. Mina pean Sorgat tipuründajaks mitte ründavaks poolkaitsjaks.

                    Kommentaar


                      #55
                      Hea jalgpallur oskab igat positsiooni mängida...

                      Kommentaar


                        #56
                        Esimene poolaeg ei õnnestunud, nad kontrollisid mängu. Teisel poolajal oli parem. Vahetused õnnestusid ja saime hea rütmi, mis ei kadunud ka ära,“ ütles Voolaid ETV spordiuudistele. „Üldpildis tuleb viigiga leppida, aga oleks tahtnud koondisega ikkagi seda võitu pakkuda.“

                        oot mis asja?! 0 lööki gruusiale raami ja vahetused õnnestusid kuidas siis täpsemalt?

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Hea jalgpallur oskab igat positsiooni mängida...
                          seljuhul on Ronaldo, Messi, Buffon saast.
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                            sinusuguste pärast eesti paigal loksubki. Mängijatele meeldivad mingid kindlad positsioonid mida nad on terve elu mänginud ja nüüd siis järsku okei panna kuhugi mujale neid? Et Sorga kes pole üldsegi loov mängija vaid ründaja kes pigem otsib vabanemisi ja on mees kes ära lööb on järsku nr. 10 ? Nagu mingi rahvaliiga mäng "pohhuj ma lähen ründesse sa mine kaitsesse". Sorri mees aga siukest asja tippklubides, koondistes ei näe. Septembris mängis näiteks Käit paremkaitsjana koondises... hallo tulge maapeale welcome to estonia
                            Ma ei saa täpselt aru, milles mina süüdi olen. Aga need konkreetsed mängijad, kes mängivad sinu ja Zelinski meelest täiesti valedel kohtadel, on pandud klubides uutele positsioonidele, mida nad eeldatavasti mängivad ka trennis. Võimalik, et DC United pole tippklubi, sest nad kasutavad Sorgat nr 10 kohal. Või SPAL on kari idikaid, et kasutavad Tunjovi erinevatel positsioonidel. Henn ka muidugi rumal, et Millerit nii äärel kui keskväljal kasutab. Et miks ei tohi koondise peatreener sama teha või mis valesti oli?

                            Sealjuures räägime veel üsna noortest mängijates. Saan aru, et see vend, kes klubis Klavani vasakäärelt vasakkaitsesse pani oli idikas. Rääkimata siis sellest mehest, kes nägi Klavanit hiljem keskkaistjana. Terve nooruse äärepoolikus mänginud ja äkki on okei meest kuhugi mujal panna?

                            Käit paremkaitses oli kummaline, tõsi. Aga toona vist polnudki (ootamatute hädade pärast) väga muud varianti, kui just poleks sinna tahtnud puujalgset keskkaitsjat.

                            Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                            See aga ei tähenda, et talle seal mängida meeldib. Mina pean Sorgat tipuründajaks mitte ründavaks poolkaitsjaks.
                            Ei tähendagi. Aga samas tema sellel positsoonil kasutamine pole arutu katsetamine ja mängija ebamugavasse olukorda panemine, sest ta teeb seda igapäevaselt. Usun, et näiteks Zenjov tahaks ka ideaalis tipus mängida. Peab vähem kaitsetööd tegema ja suurem võimalus kolle lüüa jne.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                              seljuhul on Ronaldo, Messi, Buffon saast.
                              Ronaldo on mänginud nii tipurünnet kui ka wingerit. Messist ärme üldse räägi. Noorem Buffon mängiks väljakul ka Championshipi taseme välja, kuigi suht mõttetu on tuua siia arutellu väravavahti.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Ma ei saa täpselt aru, milles mina süüdi olen. Aga need konkreetsed mängijad, kes mängivad sinu ja Zelinski meelest täiesti valedel kohtadel, on pandud klubides uutele positsioonidele, mida nad eeldatavasti mängivad ka trennis. Võimalik, et DC United pole tippklubi, sest nad kasutavad Sorgat nr 10 kohal. Või SPAL on kari idikaid, et kasutavad Tunjovi erinevatel positsioonidel. Henn ka muidugi rumal, et Millerit nii äärel kui keskväljal kasutab. Et miks ei tohi koondise peatreener sama teha või mis valesti oli?

                                Sealjuures räägime veel üsna noortest mängijates. Saan aru, et see vend, kes klubis Klavani vasakäärelt vasakkaitsesse pani oli idikas. Rääkimata siis sellest mehest, kes nägi Klavanit hiljem keskkaistjana. Terve nooruse äärepoolikus mänginud ja äkki on okei meest kuhugi mujal panna?

                                Käit paremkaitses oli kummaline, tõsi. Aga toona vist polnudki (ootamatute hädade pärast) väga muud varianti, kui just poleks sinna tahtnud puujalgset keskkaitsjat.


                                Ei tähendagi. Aga samas tema sellel positsoonil kasutamine pole arutu katsetamine ja mängija ebamugavasse olukorda panemine, sest ta teeb seda igapäevaselt. Usun, et näiteks Zenjov tahaks ka ideaalis tipus mängida. Peab vähem kaitsetööd tegema ja suurem võimalus kolle lüüa jne.
                                Ma ei saa aru väga sellest kaitsmisest, loomulikult oleks Sorga mängitamine seal okei, üleüldiselt. Siin on lihtsalt selline olukord, et absoluutselt iga asjaga paneb ta metsa, kõik asjad on vabandatavad, aga see et sa kõike seda koguaeg vabandama pead näitab minu jaoks ära, et mees panebki lihtsalt kõigega metsa ja siis pärast mõtleb oma loogikat välja miks see käik sai tehtud.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X