320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gruusia - Eesti (18.11.2020 19:00 @Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas tudeng Vaata postitust
    Minu arvates kõige hirmsam oleks, kui siit täna tuleks ala 3:0 või 4:0
    Vot seda pulli tahan mina näha!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #32
      voolaid ütles poistele, et see on minu viimane mäng ja minge nüüd peale - riietusruumis on joovastus ja lõpptulemus on 3:0 võit.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        #33
        haha naljamehed olete.. usute ka et see sats kasvõi Voolaiu lahkumise joovastuses Voolaiuga võidab või et Voolaid üllatab millegagi?

        Üllataski! Sama koosseis mis eelmises mängus!

        25 minutit mängitud ja istume kaitses nagu Belgia vastu. 0 rünnakut Eestil. Aina paremaks ju läheb. Taipohh voolaid ei jätka kas keegi tuletab meelde hr voolaiule, et me oleme alagrupis viimased ja midagi ei muuda tänane tulemus, mitte esimesed kes peavad kindlalt punkte hoidma.

        Keegi võiks mingi treeneri tiitli anda voolaiule, omasugustega ja ka viimases mitteolulises mängus KAKS poolkaitsjat platsil

        EDIT:

        Eitea kas siit keegi ka Voolaiu pooldaja? On silma jäänud küll palju sõnavõtte stiilis "Olgu seal Voolaid või kes iganes, selliste meestega ei saagi midagi". Lihtsalt tahaksin mainida, et enamus koosseisust Florast kes Premier liiga kahe hooaja tipp + edukad mängud euroopa liigas kus igas mänguga löödi vähemalt üks värav aga hetkel ju lausa peaksid eesti parimad koos olema ka teistest klubidest kui 45. minuti jooksul Gruusia vastu 1 karistuslöök vs Gruusial 3-4 ohtliku rünnaku / pealelööki. Me isegi ei jõudnud viimasesse veerandisse palliga. Miks Flora suudab aga Eesti Koondis ei suuda? Vastus on lihtne ja peitub pingil. Nõustute või mitte. Isiklikult igatsen Reimi + Oper ründajaid juhendamas oli kuldne idee. Aga kindlasti igatseb Rüütli ka treeneritööd ja on kahju, et Eesti koondis on peale tema ülesehitust väga sügavale (oleme ausad) sita sisse langenud ja mitte meeste kvaliteedi poolest (kas nende treenerite käe all kes olnud on mehed saanud rohkem kriitikat kui mängutaktika?) Pehhrsoni käeaell oli ka tiptop mänge, Reimi käeall eriti, mina ei näe kvaliteedis probleemi vaid taktikas.
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          #34
          See esimene poolaeg oli ikka... KOHUTAV, ei mäletagi nii halba mängu enam.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            #35
            poolaja stuudios Zelinski pani jälle hullu ja rääkis tõsist juttu (kesse topib Milleri, Sorga, Tunjovi positsioonile kus nad isegi klubis ei mängi + kes see ründab ühest äärest terve valiksarja) + tõi välja, et Vassiljevit võiks asendada hetkel heas vormis olev Mosnikov. Zelinski treeneriks !
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              #36
              Täiesti käsitlematu etteaste. Oleks siis vastane mingi hirmus pähkel. Vennad reaalselt ei julge mängida. Munad maha võetud enne mängu ja treeneri lauale karpi pandud, nagu telefonidega mõnel pool koolis tehakse.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                #37
                Miks üldse räägitakse iga kuradima mäng Vassiljevi asendamisest? Meil ei ole seda tüüpi mängijat kusagilt võtta ning üleüldse on nr10 tippjalgpallis surnud positsioon.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                  poolaja stuudios Zelinski pani jälle hullu ja rääkis tõsist juttu (kesse topib Milleri, Sorga, Tunjovi positsioonile kus nad isegi klubis ei mängi + kes see ründab ühest äärest terve valiksarja) + tõi välja, et Vassiljevit võiks asendada hetkel heas vormis olev Mosnikov. Zelinski treeneriks !
                  Sorga on USAs nüüd mänguaega teeninud just ründava pooliku, mitte tipuründajana.
                  Tunjov on mänginud Itaalias päris palju keskväljal. Tõsi, rohkem on saanud wingbackina minuteid ehk siis saan aru, et Zelinski meelest pole Georgil kohta koondises. Ka variant.
                  Miller on Kostja puudumisel mänginud Floras tema kohta ründajate taga, muidu pallinud äärel.

                  Et, noh, tõsise näoga räägitud jutt ei pruugi alati tõele vastata vms.

                  Kommentaar


                    #39
                    Halloo. Zelinski räägib kohati õiget ja emotsionaalset juttu, aga peatreeneriks?!? Zelinski on kõige rohkem abitreeneri materjal kui sedagi.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Sorga on USAs nüüd mänguaega teeninud just ründava pooliku, mitte tipuründajana.
                      Tunjov on mänginud Itaalias päris palju keskväljal. Tõsi, rohkem on saanud wingbackina minuteid ehk siis saan aru, et Zelinski meelest pole Georgil kohta koondises. Ka variant.
                      Miller on Kostja puudumisel mänginud Floras tema kohta ründajate taga, muidu pallinud äärel.

                      Et, noh, tõsise näoga räägitud jutt ei pruugi alati tõele vastata vms.
                      Ma olen teda küll ainult tipus näinud MLSis lisaks terve elu varem ju ka tipuründaja olnud. Sama tunjoviga. Pigem oli ikka õige jutt ju või ma tõesti mäletan hetkel valesti? Soccerway järgi on ka ikka zelinskil õigus, iseasi kui täpne see info seal on.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        #41
                        Mängime hästi, siis teeme kõik võimalikud vahetuses, et rütm sassi ajada. Mängime nagu kari tuppes mu**e, siis sügab härra kv 76' minutil kotte ja kõik on hea. See ei ole ju päris elu.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          #42
                          Eesti mäng meenutab väga Newcastle Unitedit. Seetõttu soovitan treeneriks Vara-Kruus duetti.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Ma olen teda küll ainult tipus näinud MLSis lisaks terve elu varem ju ka tipuründaja olnud. Sama tunjoviga. Pigem oli ikka õige jutt ju või ma tõesti mäletan hetkel valesti? Soccerway järgi on ka ikka zelinskil õigus, iseasi kui täpne see info seal on.
                            Sorga soccerneti intekas:

                            Sorga ei salga, et D.C. Unitedi otsus klubi legend Olsen peatreeneri ametist vabastada ja Ashtoniga asendada oli tema jaoks meelepärane. "Uus treener oli minu poolt. Eelmine… ma ei tea, mis juhtus ja miks ta mulle rohkem võimalusi ei andnud. Teise inimese pea sisse ju ei näe. Töötasin väga hästi ja kõvasti, igas trennis lõin väravaid.

                            Uus treener pani seda tähele ja pääsesin kohe ka mängu. Ta usub minusse, olen väga rahul ja õnnelik. Räägime pärast iga kohtumist, analüüsime. See on väga hea, kui treener tagasisidet annab," räägib Sorga.

                            Tõsi, treeneri usaldusega kaasnes ka muutunud roll. Mullu FC Floras ainult ja ainult tipuründajana tegutsenud Sorga nihutati allapoole, ründavaks poolkaitsjaks, kel omajagu kohustusi ka kaitsefaasis. "Olin nr 10 positsioonil, et saaksin rohkem palliga mängida. Plaan nägi ette minu leidmise ja minu kaudu mängimise. Ma pidin olema keskel boss."

                            Sorga ei varja, et puhta ründaja amet, kus eesmärgiks on väravad ja kohustused allapoole töötamisel väiksemad, on tema lemmik, mida ta igatseb. "Aga ma ei saa midagi teha. Kui tahan mängida, siis pean mängima nii, nagu treener tahab. Minult nõutakse rohkem kaitsetööd. Kui pall on vastasel, pean tegutsema kastist-kasti poolkaitsjana."


                            Tunjov: On mänginud wingbackina või (peamiselt kolmeses liinis) keskpoolikuna, primaveras küttis ründavat keskpoolikut. Tema puhul mingist "õigest kohast väljakul "on kummaline rääkida. Ta on klubis pigem universaal olnud ja seda ka koondises olnud. Voolaid mingil pressikal ka seda maininud, et Tunjovi kaasuse teeb see keeruliseks, et talle pole klubis ega kuskil päris õiget positsiooni leidnud. Zelinski võinuks muidugi kõigile siis ära öelda, et mis ta õige koht on, sest hetkel näib ta teadvat paremini kui SPALi treenerid, kes narvalast iga päev näevad.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Eesti mäng meenutab väga Newcastle Unitedit. Seetõttu soovitan treeneriks Vara-Kruus duetti.
                              Kink pressiesindajaks, Rüütli mentoriks ja Kams paremkaitsesse.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #45
                                Sesmõttes need 2 asja võivad korraga ka tõesed olla. Et Voolaid treenerina lati alt läbi jooksnud on ja see et Zelinski karjääri jooksul ilmselt liiga palju palli peaga löönud on.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X