320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Football Manager 2021

    Niisiis, on väljas, Eesti liigad olemas ka juba Steamis. Minu arust tõesti kiirem kui FM20, nii et väited pidasid vett SI poolt seekord. Pole jõudnud veel alustada sest peab kõik logod jne ka üle kandma aga plaan ikka eesti liigast alustada.

    #2
    Algselt postitas Reina Vaata postitust
    Minu arust tõesti kiirem kui FM20, nii et väited pidasid vett SI poolt seekord.
    Mida sa sellega silmas pead?

    Kommentaar


      #3
      Mängin FM eesti klubidega, kui huvi saad silma peal hoida.
      twitch.tv/fri3ndofficial

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Fri3nd Vaata postitust
        Mängin FM eesti klubidega, kui huvi saad silma peal hoida.
        twitch.tv/fri3ndofficial
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          #5
          Kas seda mängu saab ka PS 4ga pelada?

          Kommentaar


            #6
            Kas mängitavat liigat ka teeb keegi?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              #7
              Olen karantiinis passides enda jaoks teinud. Võtsin steamis oleva databaasi ja muudan seda vaikselt realistlikumaks. Kas peale futbolidipauli on veel huvilisi ning mis teeb asja ennekõike "mängitavaks"?

              Varasemates FMides olen alati mõne save kas siit foorumist või steamist võetud Eesti liigadega teinud ja kõige tüütum on olnud see, et ükskõik kui tugevaks sa ühe satsiga saad, jäävad teised ikka pukis Kristaleid ja Zelinskeid omavahel vahetama ja parimal juhul korjavad sinult ülejäävaid leegionäre üles jne.

              Kommentaar


                #8
                Ka mina oleks mängitavast liigast huvitatud.
                Siiani steami omadega hakkama saanud, esimesed 10 aastat ära kannatad, siis kõik uus ja annab minna.

                Kommentaar


                  #9
                  Kuidas siis jääb? Teeb keegi ära? Ma olen oma 19 save'st veidi tüdinud. Juba neli tiimi Eesti meistriks viinud. Aeg uude liikuda.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    #10
                    Aga kas olete näinud, kuidas Lätis? https://optibetvirsliga.com/footballmanager Poolametlik (?) patch FMile 2021. Liiga aitab levitamisega. Logod, fotod, ajakirjanikud, meedia. Tahan seda ka Eestis. Kellele kirjutada?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas AreYouReady Vaata postitust
                      Aga kas olete näinud, kuidas Lätis? https://optibetvirsliga.com/footballmanager Poolametlik (?) patch FMile 2021. Liiga aitab levitamisega. Logod, fotod, ajakirjanikud, meedia. Tahan seda ka Eestis. Kellele kirjutada?
                      sander@jalgpall.ee
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                        Olen karantiinis passides enda jaoks teinud. Võtsin steamis oleva databaasi ja muudan seda vaikselt realistlikumaks. Kas peale futbolidipauli on veel huvilisi ning mis teeb asja ennekõike "mängitavaks"?

                        Varasemates FMides olen alati mõne save kas siit foorumist või steamist võetud Eesti liigadega teinud ja kõige tüütum on olnud see, et ükskõik kui tugevaks sa ühe satsiga saad, jäävad teised ikka pukis Kristaleid ja Zelinskeid omavahel vahetama ja parimal juhul korjavad sinult ülejäävaid leegionäre üles jne.
                        Sooviks ka seda databaasi

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                          Olen karantiinis passides enda jaoks teinud. Võtsin steamis oleva databaasi ja muudan seda vaikselt realistlikumaks. Kas peale futbolidipauli on veel huvilisi ning mis teeb asja ennekõike "mängitavaks"?

                          Varasemates FMides olen alati mõne save kas siit foorumist või steamist võetud Eesti liigadega teinud ja kõige tüütum on olnud see, et ükskõik kui tugevaks sa ühe satsiga saad, jäävad teised ikka pukis Kristaleid ja Zelinskeid omavahel vahetama ja parimal juhul korjavad sinult ülejäävaid leegionäre üles jne.
                          Oleks ka huvitatud.

                          Või ehk keegi viitsiks selle steamis saadaval oleva asja välja kantida? Ma ei tea kas see kuidagi võimalik on muidugi. Endal mäng xboxi game passiga (PC'l) nii, et seda steam workshopi värki ei näe.

                          EDIT\\\ nvm game pass on lape, ei luba kantida vist addone ja asju

                          Kommentaar


                            #14
                            Kust leida Eesti liigat?

                            Kommentaar


                              #15
                              Kuidas seis Eesti liigaga on?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X