320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publikuga mängud Euroopas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Publikuga mängud Euroopas

    Kas keegi oskab nimetada UEFA liikmesriiki, mille kõrgliiga mängu saaks veel sel aastal Eestist vaatama sõita lihtsalt sellele üldmüügist pilet ostes?

    See eeldaks siis liigat, kus on publikut lubatud sellisel hulgal staadionitele, et pileteid jätkuks ka fännklubidesse mittekuuluvatele inimestele. Lisaks ka seda, et Eestist saaks sellesse riiki reisida. Samuti välistaks ma riigid, kus koroonanäitajad täiesti laes on.

    Olen siin uurinud erinevaid liigasid, kuid pole sellist leidnud.

    #2
    Algselt postitas Mikk360 Vaata postitust
    Kas keegi oskab nimetada UEFA liikmesriiki, mille kõrgliiga mängu saaks veel sel aastal Eestist vaatama sõita lihtsalt sellele üldmüügist pilet ostes?

    See eeldaks siis liigat, kus on publikut lubatud sellisel hulgal staadionitele, et pileteid jätkuks ka fännklubidesse mittekuuluvatele inimestele. Lisaks ka seda, et Eestist saaks sellesse riiki reisida. Samuti välistaks ma riigid, kus koroonanäitajad täiesti laes on.

    Olen siin uurinud erinevaid liigasid, kuid pole sellist leidnud.
    Kui Inglismaa oma koroonatiereid ümber vaatab ja Sheff Utd ka publikut lubada saab, siis mul peaks eelmisest kahest hooajast piisavalt punkte olema, et sulle pilet hankida. Kui South Yorkshire’i ja Sheffieldi koroonanäitajaid vaadata, siis tegelikult see millalgi varsti peaks juhtuma, aga ma kardan, et pigem alles peale aastavahetust, sest vaevalt puhkusteperioodil neid asju ümber korraldatakse.

    Muidugi Sheffieldi reisimisega on natuke kehvasti, otselende pole. On kolm varianti, subjektiivses mugavusjärjekorras(hinnajärjekord oleks ilmselt täpselt vastupidine):

    A) Tallinn-X(enamasti Stock, Kopenhaagen)-Manchester ja sealt rongiga 50 minutit Sheffieldi
    B) Tallinn-London ja sealt 4.5h bussiga
    C) Tallinnast kuidagi Riiga, sealt lend Doncasteri ja bussiga ca tund Sheffieldi

    Kommentaar


      #3
      Kas ma saan õigesti aru, et kui Sheffieldi linn peaks tõusma tier 3 pealt tier 2 peale, siis lastakse staadionile 2000 inimest ja sa oled optimistlikult meelestatud, et suudad olla üks neist kahest tuhandest, kes mängule pileti suudab hankida? Panen siis tieride kaardi endale veebilehitseja lemmikutesse ning hakkan iga päev värskendama.

      Kui sa tõesti mind piletiga aidata saad, siis küll ma sinna lennatud ka saan.

      Kas keegi teab veel mingit varianti? Olen juba üle 10 aasta käinud kuskil Euroopas jalgpalli vaatamas ning see viirus on nüüd teinud nii, et 2020 võib-olla esimene, mis vahele jääb.

      Kommentaar

      Working...
      X