320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui jalkaliit jätkab samas stiilis, et ühe pärast jäetakse mäng ära, siis piirdub Meistriliiga kahe ringiga. Kui sedagi.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kui Flora mängijad isolatsiooni, siis kas peaks Floral järgmise nädalalõpu liigamäng ka ära jääma.

      Norra, kus liigahooaeg pidi algama 5. aprillil, lükkas hooaja alguse kuu aega edasi ja alustab 1. mail.

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Kui jalkaliit jätkab samas stiilis, et ühe pärast jäetakse mäng ära, siis piirdub Meistriliiga kahe ringiga. Kui sedagi.
        See ei ole jalkaliidu teha. Riigis kehtivad reeglid on sellised.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          See ei ole jalkaliidu teha. Riigis kehtivad reeglid on sellised.
          Minu paha. Debiilne reegel ikkagi.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Minu paha. Debiilne reegel ikkagi.
            Nõustun.
            FC Flora

            Kommentaar


              Huvitav olukord, eneseisolatsiooni pikkus kümme päeva ja koondise mäng tulemas 24.ndal. Esimest korda pole ühtegi florakat koondises?

              Kommentaar


                Algselt postitas fizth Vaata postitust
                Huvitav olukord, eneseisolatsiooni pikkus kümme päeva ja koondise mäng tulemas 24.ndal. Esimest korda pole ühtegi florakat koondises?
                Mitmed florakad on ju haiguse juba läbi põdenud.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Mitmed florakad on ju haiguse juba läbi põdenud.
                  Kuidas see asjasse puutub? Eneseisolatsioonist varasem põdemine ei päästa. Samuti leidub isegi jalgpalist päris mitu näidet, kus ollakse mõne kuu jooksul kaks korda koroonat põdenud. Tõsi, need kõik on vist tüübid, kes on eri mandritelt eri koroonatüved saanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    *Lähikontaktseks loetakse isikut, kes on olnud kontaktis vähemalt 15 minutit (kokku viimase 24 h jooksul) ja vähem kui kahe meetri kaugusel COVID-19 haigega. COVID-19 haige loetakse nakkusohtlikuks 2 päeva enne ja ca 10 päeva pärast haigusnähtude tekkimist. Haigestunud isikuga lähikontaktis olnud inimesed peavad jääma koju eneseisolatsiooni, va juhul kui olete viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud või läbinud mitte rohkem kui kuus kuud tagasi COVID-19 vastase vaktsineerimise kuuri.

                    https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/kkk
                    Minu paha, mõnel tuttaval oli tõepoolest vist üle kuue kuu möödas. Samas, ehk mõnel Flora mängijal on ka, ma seda täpselt ei tea.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Mitmed florakad on ju haiguse juba läbi põdenud.
                      Enamus Flora koondislasi vast küll.

                      Miks meil salatsetakse, võiks olla avalik nimekiri, kes läbipõdenud,

                      Kommentaar


                        Naljaga pooleks võib teha ettepaneku, et kõik premium liiga mängijaid võiksid endale kiirkorras korontsiku hankida, siis oleks paari nädala pärast õhk puhas ja võiks rahus liigat mängida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Naljaga pooleks võib teha ettepaneku, et kõik premium liiga mängijaid võiksid endale kiirkorras korontsiku hankida, siis oleks paari nädala pärast õhk puhas ja võiks rahus liigat mängida.
                          Olen ise sama mõelnud, et kui Eesti jalgpall nii rikas pole, et teha mull, mis koroona eemale hoiaks siis võiks ju teha mulli, kus kõik korraga läbi põevad.

                          Tõsisemalt rääkides, huvitav palju PL mängijad võivad vaktsiini saada enne üldvaktsineerimist kui üldse?
                          reisisell.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Enamus Flora koondislasi vast küll.

                            Miks meil salatsetakse, võiks olla avalik nimekiri, kes läbipõdenud,
                            Terviseandmed ei ole avalikud andmed. Koroona, tripper ja nohu on inimese enda isiklik asi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
                              Tõsisemalt rääkides, huvitav palju PL mängijad võivad vaktsiini saada enne üldvaktsineerimist kui üldse?
                              Mitte ühtegi oleks vastus ilmselt. Jalgpall ja ehk ka üleüldiselt sport ei ole meie kultuuriruumis pühalehma staatuses, et neid erandeid saaks teha, kui hetke olukorda arvestades riigis. San Lorenzo või Estudiantese mängijaid võivad seda saada, sest seal riigis on see tõsine tööstusharu ja ülimalt vajalik meelelahutus inimestele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
                                Olen ise sama mõelnud, et kui Eesti jalgpall nii rikas pole, et teha mull, mis koroona eemale hoiaks siis võiks ju teha mulli, kus kõik korraga läbi põevad.

                                Tõsisemalt rääkides, huvitav palju PL mängijad võivad vaktsiini saada enne üldvaktsineerimist kui üldse?
                                No vabariigi valitsuses on arutelu all, et rahvuskoondised vaktsineerida seega Floral võib varsti väga kõva eelis olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X