320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Okei . Aga kui pealtvaatajad on keelatud , siis sponsor tribüünil on lubatud ? Mul pole antud juhtumis midagi Vara vastu , lihtsalt sellist olukorda pole nagu enne tähele pannud . Kui kõik on nii limiteeritud praegu ,siis kasutegurita sponsor tribüünil on tõesti ok ?

    Kommentaar


      Suht pseudoteema minu arust. Kui ta iganädalaselt teeb ilmselt Eesti kõige kuulatavamat jagpallipodcasti (soccerneti mehed ilmselt vaidlevad vastu ), kus põhirõhk ongi Eesti jalgpallil, siis mina ei näe probleemi, et selline mees ajakirjanikuna tribüünil sai istuda. Lisaks tuli ju podcastist ka välja, et kõik seal osalevad 5 meest on kas koroona läbi põdenud või vaktsineeritud. Seega sisulist argumenti minu arust siit mingit skandaali välja imeda ei ole. Pigem on kahetsusväärne ja kahepalgeline see jalkaliidu käitumine, et tribüünil pannakse kõik suurte vahedega istuma, aga vaheajal kutsutakse sooja ruumi banketile. Ja samast podcastist tuli veel välja, et Levadia abitreener jägis mängu aia tagant. Kui meenutada, missuguse pahameeletormi alla sattusid Kuressaare fännid eelmisel hooajal, siis jällegi jätab selline asi halva maitse suhu. Et mõned võivad rohkem kui teised. Seejuures jällegi, ühtegi sisulist argumenti ju tegelikult Kingi seal viibimise vastu ei ole, ka tema on koroona läbi põdenud. Pigem võiks jalkaliit ikkagi võimaldada iga preemiumliiga klubi esindajal mängu inimese moodi tribüünilt jälgida ja seda normaalselt ka avalikkusele kommunikeerida. Ilmselgelt on koroona näol tegu väga tõsise probleemiga ja kõiksugused piirangud ning nendest kinnipidamine väga tähtsad. Seda enam peaks vältima olukordi, kus avaliku elu tegelased on sunnitud neid piiranguid rikkuma ja sellega ka fännidele halba eeskuju andma.

      Kommentaar


        Palun õigesti aru saada : pole isiklikult Vara vastu , vaid case kui selline ,pigem siis EJL topeltmoraali või " keegi on siiski võrdsem" vastu . Kas nt Tšehhi mängule saab akrediteerida Müürilehe ,Edasi või Vikerkaare alt ,mäng ära vaadata ilma mingi avaldamiskohustuseta ?

        Kommentaar


          Praegu vist igal klubil v6imalus teatud arv "delegaate" m2ngule registreerida ja lubada

          Kommentaar


            Igale mängule saab osalev klubi akrediteerida 6 inimest (delegatsioon, mille hulka kuulub näiteks klubi president, spordidirektor, tegevjuht). Lisaks akrediteerisin mänguks meediat, mille hulka kuulus Toomas Vara. See oli minu otsus. Olen Toomas Vara aastaid akrediteerinud erinevatele jalgpalliga seotud üritustele ja ei näinud seekord põhjust teha erandit. Mingist JOKK-skeemist pole põhjust juttu teha. Sellest võiks rääkida juhul kui varasemalt oleks Toomas Vara jalgpalliüritustel käinud vaid pealtvaatajana, kuid nüüd äkitselt meedia akrediteeringuga. Ma leian, et Eesti üks tuntumaid jalgpallikommentaatoreid on väärt meedia akrediteeringut Superkarikale. Toomas Vara võrdlemine Müürilehe, Vikerkaare või mõne muu taolise väljaande ajakirjanikuga jalgpalli kontekstis ei ole õiglane. Ma arvan, et siin foorumis on inimesed, kes tahavad jalgpallile kvaliteetset ja mitmekülgset kajastust. Miks ma sellele vastu peaksin töötama?

            Vaheajal ei olnud banketti. Meedia akrediteeringu saanud inimestel oli võimalus konverentsikeskusesse, et kasutada sealset tualettruumi ning ruumist sai endale kaasa võtta topsiga sooja jooki, sest õues oli külm. Nägin, et sai ka küpsist võtta. Ma arvan, et see ei kvalifitseeru banketi alla.

            Malaga uuris, kas võib end akrediteerida ühe väljaande alt ning tulla kohale avaldamiskohustuseta. Taotluse võib alati teha ja taotluseid, mida lükkan tagasi, esineb iga koondisemängu puhul.

            Avaldamiskohustus on tänapäeval veidi aegunud mõiste, sest mitmed tele- ja raadioajakirjanikud ei kajasta ühte mängu koheselt samal õhtul või järgmisel päeval, sest meedia on olnud muutumises.

            Minu e-post on sander@jalgpall.ee, kui on akrediteerimisega seotud küsimusi. Vastan hea meelega.

            Kommentaar


              Sander, kui sa niimoodi ammendavalt, selgitavalt ja viisakalt vastad, siis sa võtad paljudelt ära lõbu, mida tühiste küsimuste üle spekuleerimine neile pakub. Niimoodi sa tapad ju foorumi ära. Aga nagu me teame, siis see ongi EJLi eesmärk. Seega kõik on loogiline.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                Sander, kui sa niimoodi ammendavalt, selgitavalt ja viisakalt vastad, siis sa võtad paljudelt ära lõbu, mida tühiste küsimuste üle spekuleerimine neile pakub. Niimoodi sa tapad ju foorumi ära. Aga nagu me teame, siis see ongi EJLi eesmärk. Seega kõik on loogiline.
                Kogu see kisa-kära selle üle kes kus "küpsist" sõi või ei söönud oleks momentaalselt päevakorrast maas, kui kohe teema "käima" kerimise alguses oleks härra Sander avaldanud sellekohase EJLi selgituse, mis foorumisse ka mõni hetk tagasi, aga teema kontekstis, liiga hilja postitati. Kohe oleks teema maas olnud, nüüd aga elavad vandenõud oma elu ja neid purki tagasi panna on pea võimatu.

                Sellest ometigi võiks ka härra OJ aru saada, eriti olukorras, kus tänasel päeval ei ole EJL avalikkuse silmis just kõige "õilsama" kuvandiga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tpx Vaata postitust
                  Kogu see kisa-kära selle üle kes kus "küpsist" sõi või ei söönud oleks momentaalselt päevakorrast maas, kui kohe teema "käima" kerimise alguses oleks härra Sander avaldanud sellekohase EJLi selgituse, mis foorumisse ka mõni hetk tagasi, aga teema kontekstis, liiga hilja postitati. Kohe oleks teema maas olnud, nüüd aga elavad vandenõud oma elu ja neid purki tagasi panna on pea võimatu.

                  Sellest ometigi võiks ka härra OJ aru saada, eriti olukorras, kus tänasel päeval ei ole EJL avalikkuse silmis just kõige "õilsama" kuvandiga.
                  Ma jään eriarvamusele, et mina või keegi teine peab kohe vastama, kui teema "käima" kerib. Mul pole ühtki koodijuppi arvutisse seadistatud, et saan automaatse teate, kui keegi foorumis märksõna "meedia" või "akrediteering" kirjutab. Meenutab üht trendi sotsiaalmeedias, kus paluti postituse alla kirjutada näiteks S-tähega sõbra nimi ja kui ta 10 minutiga ei reageeri, siis peab ühes tuntud kiirtoiduketis eine välja tegema.

                  Vandenõud ei ela oma elu sel põhjusel, kas keegi kümne minutiga asjaliku vastuse annab. Pigem tekitab küsimuse, kas vaikimine on millegi nõusolek ja iga postitus (Twitteris, IG-s, Facebookis, Soccerneti kommentaariumis, foorumis vms) vajaks õige inimese sekkumist ja hästi kiiresti. Ma pole kaks nädalat Tele2-st saanud teada, miks mu kodune internet üle õhu nii kohutava kvaliteediga äkitselt on. Aga minu õnneks on sellel ettevõttel kodulehekülg, avalikult kättesaadavad kontaktid ja ajan asju nende kaudu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                    Ma jään eriarvamusele, et mina või keegi teine peab kohe vastama, kui teema "käima" kerib. Mul pole ühtki koodijuppi arvutisse seadistatud, et saan automaatse teate, kui keegi foorumis märksõna "meedia" või "akrediteering" kirjutab. Meenutab üht trendi sotsiaalmeedias, kus paluti postituse alla kirjutada näiteks S-tähega sõbra nimi ja kui ta 10 minutiga ei reageeri, siis peab ühes tuntud kiirtoiduketis eine välja tegema.
                    Kui nüüd päris aus olla ja samas veidi vinti peale keerata, siis tegelikult ei pea midagi tegema. Ei pea oma motiive ja tegusid selgitama, kui seda teha ei taheta või seda vajalikuks ei peeta. Seda eriti juhul, kui enda veendumus on, et kõik on täiesti õigesti tehtud ja eksitud pole millegi vastu.

                    Kokkuvõtvalt, on hea et selline "küpsise söömise" tagamaid selgitav postitus tehti!

                    Kommentaar


                      Võiks selle nalja tõepoolest mõneks ajaks pausile panna. Päris nii ka ei ole normaalne, et iga päev tuleb uudiseid edasilükatud mängudest.

                      Kommentaar


                        Muuseas, erinevad EJL juhatuse liikmed tegid põhjendatud ettepanekud kasutada erandkorras eelmise hooaja mudelit. Aivar viskas omad argumendid 36-vooru kasuks. Nüüd me siin siis istume ja ootame, et liiga normaalselt pihta hakkaks. Ainuke sats kõrgliigas viirusest puutumata on veel Vaprus, aga küll jõuab ka neile.

                        Kommentaar


                          Miks peab mingi grafomaanist paksperse siia üleolevalt ajakirjaniku ja mängu kohapeal näha võimalust omava tegelasena kaagutama tulema . Tsunftisisest privileegi omades oleks ehk targem mokk maas hoida , mõistmata lihtrahva küsimusi antud olukorras .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Miks peab mingi grafomaanist paksperse siia üleolevalt ajakirjaniku ja mängu kohapeal näha võimalust omava tegelasena kaagutama tulema . Tsunftisisest privileegi omades oleks ehk targem mokk maas hoida , mõistmata lihtrahva küsimusi antud olukorras .
                            kõik õige. kuid palun ärme jäta tühikut lause viimase sõna ja punkti vahele.

                            ma ise nt ei viitsi lauset suure tähega tihtipeale alustada, sest lisaliigutus, aga sa teed meelega juurde endale ebavajalikku tööd.

                            Kommentaar


                              See 36-vooruline liiga paistab olevat küll veider EJLi funktsionäride fetiš. Eelmine hooaeg venis niigi liiga pikaks ja kui koroona tõttu pidid hooaja ettevalmistamisel kannatama nii treeningmängud kui ka treeningprotsess ise, võiks niigi ebakindla perioodi arvelt pikendada ettevalmistuse ja lühendada liigahooaega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                See 36-vooruline liiga paistab olevat küll veider EJLi funktsionäride fetiš. Eelmine hooaeg venis niigi liiga pikaks ja kui koroona tõttu pidid hooaja ettevalmistamisel kannatama nii treeningmängud kui ka treeningprotsess ise, võiks niigi ebakindla perioodi arvelt pikendada ettevalmistuse ja lühendada liigahooaega.
                                Huvitav, mis saab meie kohalikust liigast EMi ajal. Kas tuleb taas kuu pikkune paus nagu kord juhtus MMi ajal (vist oli MM, mitte ei meenu)?

                                Mulle tundub selline pausitamine, juhul kui see peaks toimuma, ebamõistlikuna. Raisata, eriti veel praegustes keerulistes oludes, terve kuu meie kliimas parimat pallimängu aega passimisele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X