320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Minu arvates on praegused piirangud siiski üpris ideaalsed. Klubid võivad koos duubliga palgata 8 leegionäri, kellel on peal surve olla viie parema seas, et mängu pääseda. Kui EJL lubaks kõik 8 platsile, siis jääksid ETM-id justkui KTM-ideks. Oletame, et meeskonnas on keskmiselt 20 pallurit, siis tähendaks, et 12-st pääsevad platsile vaid 3.
    See argument on hea, et leegionäride omavaheline konkurents (tihtilugu isegi positsiooniväliselt) on positiivne, aga üleüldine vaba konkurents kogu meeskonnasiseselt on halb, sest äkki siis eestlased ei saa väljakule. See, et sellisel juhul ETM ühtlustuks KTM-ga, on muidugi veel eriti vahva

    Kaheksa leegionäri meeskonnas ei tähenda seda, et võimalusel mängiks algkoosseisus alati kaheksa välismängijat, vaid näitab seda, et meeskonnas on piisav sügavus igale positsioonile. Vähemalt treeningprotsessis. Vaevalt me Levadia näitel näeksime regulaarselt kaheksat leegionäri algkoosseisus ja kui isegi näeksime, kas peakski neid ETM mängijaid pushima kui üheksandajärgu leegionärid nad vabas konkurentsis üle mängiks? Saladuskatte all võin sulle muidugi öelda, et need mängud, kus üks meeskond kasutab ainult 11 mängijat, on jalgpallis pigem haruldased.

    Kommentaar


      Pole siiski suur saladus, et ilma vahetuseta mängitakse küllaltki tihti, Flora viimatine ametlik mäng Kuressaares näiteks. Ja küllaltki sageli tehakse mõned vahetused mängu lõpus, mis ei ole isegi vajalikud, lihtsalt premeeritakse mänguajaga varumängijaid.

      Kommentaar


        Valage keegi mulle palun hapet silma, et ma kunagi urmari postitusi/argumente enam lugema ei peaks..

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Pole siiski suur saladus, et ilma vahetuseta mängitakse küllaltki tihti, Flora viimatine ametlik mäng Kuressaares näiteks. Ja küllaltki sageli tehakse mõned vahetused mängu lõpus, mis ei ole isegi vajalikud, lihtsalt premeeritakse mänguajaga varumängijaid.
          Flora karikamäng jaanuarikuus oli igas mõttes erand. See võtaks hetkel liiga palju aega, et üle kontrollida, aga vahetusteta mängude arv on üpris kindlalt mõni üksik hooaja peale. Kohe kindlasti mitte "küllaltki tihti". Mängu lõpus tehtavate vahetuste eesmärk on varumängijaid premeerida mänguajaga. Siin ei ole miskit isegi kommenteerida. Su arusaam jalgpallist on niivõrd puudulik, et ega pole ka imestada nende täiesti ebapädevate väidete üle.

          Kommentaar


            Kui ühe meskonna ülekaal skooris on suur, tehakse tihti vahetusi eesmärgiga anda noortele mänguaega, see peaks küll klaar olema. Samas olulistes tasavägistes mängudes tehakse üpriski sageli vähe vahetusi. Näiteks selles oli Floral mitu kvaliteetset vahetuse võimalust, aga tehti vaid 1 vahetus.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Kui ühe meskonna ülekaal skooris on suur, tehakse tihti vahetusi eesmärgiga anda noortele mänguaega, see peaks küll klaar olema. Samas olulistes tasavägistes mängudes tehakse üpriski sageli vähe vahetusi. Näiteks selles oli Floral mitu kvaliteetset vahetuse võimalust, aga tehti vaid 1 vahetus.
              http://vana.jalgpall.ee/lprotocol.ph..._id=94193&b=ML
              Ma alguses vastasin sulle, aga siis sain aru, et see ei saa reaalne olla ja sa trollid. Minu panid vähemalt uskuma korraks.

              Kommentaar


                Ma pandeemia ajal tihti välja ei jõua, aga kui tuleb kaubanduskeskuse külastamine sundkorras ette, siis mõnda Premium liiga mängijat kohustuslikus korras ikka kohtab.

                Eelmine kord kaks Levadia mängijat lilli ostmas (ju siis liikusid kuskile veel edasi), eile kaks Legioni ja üks Paide mängija niisama chillimas. Mitte ükski (!) neist viiest ei kandnud maski.

                Ma ei tea, kas papa Usta on oma töö korralikult ära teinud või tegu on lihtsalt kohusetundetute idiootidega. Neljaga neist oli tegemist Eesti mõistes tugeva mängumehega.

                Kommentaar


                  Mida rohkem edasilükatud mänge, seda suurem tõenäosus, et edasilükatud mäng mängitakse paremates tingimustes, ideaalis kui edasilükatud mäng toimuks looduslikul murul
                  Mida rohkem edasilükatud mänge, seda suurem on lootus, et uuel mänguajal on publik lubatud.
                  Kahjuks siiski ei usu, et enne juulit publik staadionitee lubatakse, sisetunne sunnib aga hirmu tundma, et 2021 a. hooaeg toimub üldse ilma publikuta.

                  Kui lootus publiku staadionitele lubamiseks muutub eriti hapuks, siis millalgi võiks JL teha seelikutele ja kräsupeale ettepaneku positiivseks diskrimineerimiseks, et vähemalt antikehadega läbipõdenud ja vaktsineeritud lubataks staadionitele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Kahjuks siiski ei usu, et enne juulit publik staadionitee lubatakse, sisetunne sunnib aga hirmu tundma, et 2021 a. hooaeg toimub üldse ilma publikuta.

                    .

                    Ma hulka optimistlikum. Pakun, et hiljemalt maikuus on publik mingil määral lubatud ja suvel juba ilma piiranguteta.

                    Kommentaar


                      Premium liiga hooaja avamisele saab tänavu kaasa elada Soccernet TV otseülekande vahendusel. 28. veebruaril kell 17.00 algavas saates toimub lisaks klubide t...


                      Ülitore, et keegi võttis selle esile ning teeb professionaalselt seda hooaja eelselt süsteemi.

                      Kasper- konstruktiivset kriitikat, ära järgmine kord räägi ja venita oma introt 2minutiliseks jandiks.

                      Muidu tänks teile!

                      E: must tagataust jätab ikka räme sünge mulje. Kui sa kutsud endale külaliseks Lelovi ja Pärnpuu, võiks olla intervjueerija oma olemuselt olla aktiivsem, sest kolm monotoonset tooni ei toida lihtsalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                        Ma pandeemia ajal tihti välja ei jõua, aga kui tuleb kaubanduskeskuse külastamine sundkorras ette, siis mõnda Premium liiga mängijat kohustuslikus korras ikka kohtab.

                        Eelmine kord kaks Levadia mängijat lilli ostmas (ju siis liikusid kuskile veel edasi), eile kaks Legioni ja üks Paide mängija niisama chillimas. Mitte ükski (!) neist viiest ei kandnud maski.

                        Ma ei tea, kas papa Usta on oma töö korralikult ära teinud või tegu on lihtsalt kohusetundetute idiootidega. Neljaga neist oli tegemist Eesti mõistes tugeva mängumehega.
                        Super, oled tuleval aastal kindlasti presidendi Valge tähe ordeni kandidaat, valvas kodanik!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                          Super, oled tuleval aastal kindlasti presidendi Valge tähe ordeni kandidaat, valvas kodanik!
                          Ma ei näe küll põhjust ironiseerimiseks. Kui liiga tahab muutuda professionaalsemaks, siis peavad seda olema mängijadki. Ka vabal ajal.

                          Rääkimata siis sellest, et kui PL peaks tahtma lähitulevikus mingite piirangute lõdvendamist, siis võiks selle aluseks olla ka varasem eeskujulik käitumine. Vähemalt minu lihtne loogika ütleb, et kui jalgpalliliiga paistab avalikult silma sellega, et selle mängijad ignoreerivad maskikandmist ning jagavad üksteisega pulgakommi, siis see ei ole väga hea aluspind mingite vastutulekute küsimiseks.
                          Coraje, corazón y cojones.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                            Ma ei näe küll põhjust ironiseerimiseks. Kui liiga tahab muutuda professionaalsemaks, siis peavad seda olema mängijadki. Ka vabal ajal.

                            Rääkimata siis sellest, et kui PL peaks tahtma lähitulevikus mingite piirangute lõdvendamist, siis võiks selle aluseks olla ka varasem eeskujulik käitumine. Vähemalt minu lihtne loogika ütleb, et kui jalgpalliliiga paistab avalikult silma sellega, et selle mängijad ignoreerivad maskikandmist ning jagavad üksteisega pulgakommi, siis see ei ole väga hea aluspind mingite vastutulekute küsimiseks.
                            Muidugi pole siin midagi ironiseerida ja väga õige tähelepanek Solskjaerilt. Kuigi meie mängijate vaba aja käitumis normid on läinud läbi aastate paremuse suunas, siis endiselt oleks materjali kui sooviks midagi avalikusele jagada rohkelt. Õnneks enam nii hull pole, kus ühe teatud meeskonna mängijaid on 9 tundi enne mängu algust alles pidutsemas, aga leidub ka näiteid eelmisest aastast, kus üks teatud mängija soovis 3 nuusktubaka pakki taksoteenuse eest

                            Kommentaar


                              Enne mängu pidutsemine on üks asi, aga muudes asjades ma oleksin liberaalsem. Eesti puhul väärib jalgpallur samaväärset hukkamõistu teiste kodanikega. Ei näe, et nemad meil mingi eeskuju staatuses oleksid, et neilt rohkem nõuda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                                https://www.youtube.com/watch?v=rLmQA9Q_W90

                                Ülitore, et keegi võttis selle esile ning teeb professionaalselt seda hooaja eelselt süsteemi.
                                Minu poolt ka kõrge viis. Seda asja tuleb jätkata. Stuudio oli väga kena. Muidugi saab tulevikus kõike ka grammi võrra paremini teha, aga see ei tee kuidagi seda üritust kehvemaks.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X