Lehekülg 16, kokku 16 EsimeneEsimene ... 61213141516
Näidatakse tulemusi 301 kuni 315, kokku 315
    U21
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Pole väravavahti ja kaitsjaid. Aga nüüd nädala lõpus saavad vast isolatsioonist välja ja pühapäeval tuleb ehk neil ka esimene mäng ära.
    Selge, aitäh!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Pole väravavahti ja kaitsjaid. Aga nüüd nädala lõpus saavad vast isolatsioonist välja ja pühapäeval tuleb ehk neil ka esimene mäng ära.
    Nõmm peaks ju olemas olema, või mis mõttega ta toodi?

Tegelikult tahtsin tänase artikli võtmes uurida selle 36 vooru kohta ja miks see nii vajalik on? Meil on hetkel olukord, kus Flora pole 9. aprilliks esimest liigamängugi pidanud aga millegipärast on vaja ikkagi need kõik 36 vooru kuskile ära paigutada. Eriti naljakaks teeb olukorra veel see, et ilmselt tuleb neid edasilükkamisi veel ja no ma ei tea kuhu neid mänge paigutama hakatakse. Artiklis oli küll kirjas, et kõikide klubide eelistus on 36 vooru mängida, kuid hetkel pole see ju võimalik. Mingisugused klubid peavad ikka väga tulihingeliselt tahtma 36 vooru pidada, et see nali veel niimoodi jätkub. Eelmine aasta see poolitamine jäi küll natuke nõrgaks, kuid see tundub ikkagi parem kui praegune lahendus.

Edaspidi pooldaks algusest peale hooaja keskel liiga poolitamisega alustada, kuna tegelikult tuleks see meie klubidele ilmselt kasuks. Parem on ikka mängida ju endale samaväärsete vastastega, kui 5-0 suhkameid kokku koguda kus kumbki võistkond eriti kasu ei külva. Ma ei tea kas Pohlakult on enne küsitud, et miks see 36 vooru süsteem siis nii hea on, kuid ma tahaks küll tema arvamust kuulda.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plain Vaata postitust
    Nõmm oli isolatsioonis.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Meeskonnaliige Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plain Vaata postitust

Tegelikult tahtsin tänase artikli võtmes uurida selle 36 vooru kohta ja miks see nii vajalik on? Meil on hetkel olukord, kus Flora pole 9. aprilliks esimest liigamängugi pidanud aga millegipärast on vaja ikkagi need kõik 36 vooru kuskile ära paigutada. Eriti naljakaks teeb olukorra veel see, et ilmselt tuleb neid edasilükkamisi veel ja no ma ei tea kuhu neid mänge paigutama hakatakse. Artiklis oli küll kirjas, et kõikide klubide eelistus on 36 vooru mängida, kuid hetkel pole see ju võimalik. Mingisugused klubid peavad ikka väga tulihingeliselt tahtma 36 vooru pidada, et see nali veel niimoodi jätkub. Eelmine aasta see poolitamine jäi küll natuke nõrgaks, kuid see tundub ikkagi parem kui praegune lahendus.

Edaspidi pooldaks algusest peale hooaja keskel liiga poolitamisega alustada, kuna tegelikult tuleks see meie klubidele ilmselt kasuks. Parem on ikka mängida ju endale samaväärsete vastastega, kui 5-0 suhkameid kokku koguda kus kumbki võistkond eriti kasu ei külva. Ma ei tea kas Pohlakult on enne küsitud, et miks see 36 vooru süsteem siis nii hea on, kuid ma tahaks küll tema arvamust kuulda.
    See 36 vooru on selleks, et jalgpallurid areneks piisavalt. Seda on Pohlak korduvalt väljendanud. 36 vooru religiooni ei tohi kahtluse alla seada.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

https://ustaexpress.ee
    Läbipaistev meedia on viimaks ka jalgpalli jõudnud.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Algupärane

ma ei clickinud ja ei näe põhjust anda clicke sellisele lehele (kui ma õigesti aru saan, mis seal on).

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    ma ei clickinud ja ei näe põhjust anda clicke sellisele lehele (kui ma õigesti aru saan, mis seal on).
    Saad küll õieti aru.

Asjahuviline Kasutaja Solskjær avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2021

Algupärane

Ecuadoris on Barcelona SC - Aucas mängus külalismeeskonnal koroona tõttu seitse mängijat platsil ja ei ole mingit probleemi.

Edit:
    20. minutil ja 2:0 seisul lõpetati see nali siiski ära.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
    Ecuadoris on Barcelona SC - Aucas mängus külalismeeskonnal koroona tõttu seitse mängijat platsil ja ei ole mingit probleemi.

Edit:
    20. minutil ja 2:0 seisul lõpetati see nali siiski ära.
    No töesti - IFFHS järgi maailma tugevuselt 10ndas liigas vöib mängu koroona töttu 7kesi alustada, aga meil Flora ei vöi. Mis nalid see on

highlightse kah: https://www.youtube.com/watch?v=emd0hOh1aVo
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    No töesti - IFFHS järgi maailma tugevuselt 10ndas liigas vöib mängu koroona töttu 7kesi alustada, aga meil Flora ei vöi. Mis nalid see on

highlightse kah: https://www.youtube.com/watch?v=emd0hOh1aVo
    No tegelt ikkagi sportliku printsiibi mõttes ma ei viitsiks sellist mängu vaatamagi hakata. Tyson Fury vs Mayweather korra oleks naljakas, aga tiitlile no fuckng thanks.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    No tegelt ikkagi sportliku printsiibi mõttes ma ei viitsiks sellist mängu vaatamagi hakata. Tyson Fury vs Mayweather korra oleks naljakas, aga tiitlile no fuckng thanks.
    It was a joke . Kuidas nii kövas liigas selline asi üldse vöimalik oli jääb saladuseks
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Reservmängija Kasutaja -vandersell- avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2020

Algupärane

Mis loogika järgi täna kaks mängu korraga? Oleks saanud ju ilusti saanud nädalavahetusele hajutada?

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ja ma ei saa endiselt aru, miks ei võinud nädala sees toimuda ära jäänud Flora - Vaprus. Vähemasti vabaneks Florale uus kuupäeva mänguks.

Aga üks tore tähelepanek: Flashscore näitab Eesti liigale laiendatud statistikat.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Kui Beglarishvili täna oma 100. väravat Meistriliigas ei skoori, on teisipäeval Sappinenil võimalus 100 väravani jõuda enne Beglarishvilit.
    Mõlemal 99 väravat.

Kui Subbotin (98 väravat) neist ette ei jõua

Asjahuviline Kasutaja Solskjær avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2021

Algupärane

Täiesti lamp probleem, lihtsalt endal kriibib silma.

Ei ole raske saada Beglarishvilist (ja teistest mängijatest) heas kvaliteedis profiilipilti ETV (ja üleüldse otseülekannete) tarbeks, no ei ole.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud