320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    WTF, Kuressaarel terve juuni + juuli esimene pool 1(ÜKS!) mäng...Ü.K.S. Ei mis seal ikka, saab vähemalt märtsis ja novembris kaks mängu nädalas kütta kunstmurul.
    Märtsis oli Kurel jah 2 mängu, aga mitte nädalas vaid kuus, 13. ja 20. märtsil. Lihtsalt pisike täpsustus lahmimisele.

    Kommentaar


      Plaanin täna minna esimest korda elus Premium liiga mängule. Kui tavaliselt koondisemängu puhul on Piletilevis võimalik valida erinevate sektorite ja istekohtade vahel siis Flora-Paide mängule seda varianti ei anna. Kas kohapeal valin ise istekoha või kuidas see asi käib?

      Kommentaar


        Algselt postitas ltltl Vaata postitust
        Plaanin täna minna esimest korda elus Premium liiga mängule. Kui tavaliselt koondisemängu puhul on Piletilevis võimalik valida erinevate sektorite ja istekohtade vahel siis Flora-Paide mängule seda varianti ei anna. Kas kohapeal valin ise istekoha või kuidas see asi käib?
        Valid ise istekoha kohapeal

        Kommentaar


          Algselt postitas ltltl Vaata postitust
          Plaanin täna minna esimest korda elus Premium liiga mängule. Kui tavaliselt koondisemängu puhul on Piletilevis võimalik valida erinevate sektorite ja istekohtade vahel siis Flora-Paide mängule seda varianti ei anna. Kas kohapeal valin ise istekoha või kuidas see asi käib?
          Väga äge! Kui viitsid, siis räägi veidi taustast ka, et kuidas selline mõte nüüd tekkis? EM-st saadud inspiratsioon, ilus ilm, põnev vastasseis? Kõike? Või ehk hoopis midagi neljandat?

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Märtsis oli Kurel jah 2 mängu, aga mitte nädalas vaid kuus, 13. ja 20. märtsil. Lihtsalt pisike täpsustus lahmimisele.
            Tead, sõida kuu peale. Kure mängugraarik suvel on kriminaalne, aga ei, tundub et ma lihtsalt lahmin siin.

            Kommentaar


              Kalju Tulevik mängus jäi huvitav olukord silma. Kalju sai karistuslöögi mille mängis kiirelt lahti ja lõi värava. Siis kui Kalju mängija hakkas seda lahtimängima siis kohtunuk tahtis vilet puhuda ja käega hakkas näitama et oota aga ei tea siis mis juhtus tal peas, et enam ei tahtnud seisma jätta.

              Kommentaar


                Kuumade ilmadega on ehk asjakohane küsida, et ehk Kesa teab, mis on kõrgeim temperatuur, millega on Premium Liiga mängu mängitud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                  Kuumade ilmadega on ehk asjakohane küsida, et ehk Kesa teab, mis on kõrgeim temperatuur, millega on Premium Liiga mängu mängitud?

                  16. Suvel siin jalgpalli ei mängita.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                    Kuumade ilmadega on ehk asjakohane küsida, et ehk Kesa teab, mis on kõrgeim temperatuur, millega on Premium Liiga mängu mängitud?

                    +34 peaks olema
                    2010, 17. juuli, kell 17.00 Tulevik - Tammeka 4:0, Viljandi linnastaadion
                    2011, 11. juuni, kell 19.30, FC Viljandi- Sillamäe 2:3, Viljandi linnastaadion

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Väga äge! Kui viitsid, siis räägi veidi taustast ka, et kuidas selline mõte nüüd tekkis? EM-st saadud inspiratsioon, ilus ilm, põnev vastasseis? Kõike? Või ehk hoopis midagi neljandat?
                      Pole küll mulle suunatud, aga olen täheldanud, et paljudes varem vutikaugetes inimestes on äratanud huvi Premium liiga vastu Betsafe podcast. Sel aastal on mitmed tuttavad, kellest poleks ette ka kujutanud, et nendega jalkat võiks vaatama minna mulle kirjutanud, et "kle võiks mõnda mängu vaatama minna siin üks aeg"
                      Betsafe podcasti tüübid on ikka fenomenaalselt head tööd teinud. Mingi jalgpalligeeniuse vms auhinna peaks neile reaalselt ka pühendama!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Pole küll mulle suunatud, aga olen täheldanud, et paljudes varem vutikaugetes inimestes on äratanud huvi Premium liiga vastu Betsafe podcast. Sel aastal on mitmed tuttavad, kellest poleks ette ka kujutanud, et nendega jalkat võiks vaatama minna mulle kirjutanud, et "kle võiks mõnda mängu vaatama minna siin üks aeg"
                        Betsafe podcasti tüübid on ikka fenomenaalselt head tööd teinud. Mingi jalgpalligeeniuse vms auhinna peaks neile reaalselt ka pühendama!

                        Nad tõesti räägivad Eesti jalgpallist väga suure entusiasmiga. Ma täitsa usun, et kui ma oleksin jalgpallikauge inimene, tekiks endalgi soov oma silmaga ära näha, millest jutt käib. Siiralt loodan, et seda podcasti jätkub veel pikaks ajaks. See on nii väikeses Eestis, nagu me oleme, kuldne ettevõtmine.

                        Kommentaar


                          Ma saan aru, et suvel on niigi liiga palju Premiumi mängitud, aga järgmine voor taaskord alles kuu lõpus.. Hea töö! Loogiline ja mõistlik!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MNa Vaata postitust
                            Ma saan aru, et suvel on niigi liiga palju Premiumi mängitud, aga järgmine voor taaskord alles kuu lõpus.. Hea töö! Loogiline ja mõistlik!
                            Pole ju vaja, et mõni minusugune ilusa ilmaga staadionile tuleks kogemata. Ja siis need ka, kes EMi vaimustusest mõtlevad, et see Joel Indermitte oli nii ponks poiss, et vaataks selle Eesti jalka ka korra ära.

                            Kommentaar


                              Kas ära peaks jätma euromängud või karikasarja või mõlemad? Või oleks ideaalne, kui Eesti klubid mängiksid euromänge kahe puhkepäeva pealt nagu Legia?
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Ma usun, et see oli praegu täiesti puusalt lahmimine ja Mna polnud teadlik karika ja euro mängude olemasolust. Sest praegune paus liigas on igati mõistlik.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X