320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei clickinud ja ei näe põhjust anda clicke sellisele lehele (kui ma õigesti aru saan, mis seal on).

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      ma ei clickinud ja ei näe põhjust anda clicke sellisele lehele (kui ma õigesti aru saan, mis seal on).
      Saad küll õieti aru.

      Kommentaar


        Ecuadoris on Barcelona SC - Aucas mängus külalismeeskonnal koroona tõttu seitse mängijat platsil ja ei ole mingit probleemi.

        Edit:
        20. minutil ja 2:0 seisul lõpetati see nali siiski ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
          Ecuadoris on Barcelona SC - Aucas mängus külalismeeskonnal koroona tõttu seitse mängijat platsil ja ei ole mingit probleemi.

          Edit:
          20. minutil ja 2:0 seisul lõpetati see nali siiski ära.
          No töesti - IFFHS järgi maailma tugevuselt 10ndas liigas vöib mängu koroona töttu 7kesi alustada, aga meil Flora ei vöi. Mis nalid see on

          highlightse kah: https://www.youtube.com/watch?v=emd0hOh1aVo
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            No töesti - IFFHS järgi maailma tugevuselt 10ndas liigas vöib mängu koroona töttu 7kesi alustada, aga meil Flora ei vöi. Mis nalid see on

            highlightse kah: https://www.youtube.com/watch?v=emd0hOh1aVo
            No tegelt ikkagi sportliku printsiibi mõttes ma ei viitsiks sellist mängu vaatamagi hakata. Tyson Fury vs Mayweather korra oleks naljakas, aga tiitlile no fuckng thanks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              No tegelt ikkagi sportliku printsiibi mõttes ma ei viitsiks sellist mängu vaatamagi hakata. Tyson Fury vs Mayweather korra oleks naljakas, aga tiitlile no fuckng thanks.
              It was a joke . Kuidas nii kövas liigas selline asi üldse vöimalik oli jääb saladuseks
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Mis loogika järgi täna kaks mängu korraga? Oleks saanud ju ilusti saanud nädalavahetusele hajutada?
                reisisell.ee

                Kommentaar


                  Ja ma ei saa endiselt aru, miks ei võinud nädala sees toimuda ära jäänud Flora - Vaprus. Vähemasti vabaneks Florale uus kuupäeva mänguks.

                  Aga üks tore tähelepanek: Flashscore näitab Eesti liigale laiendatud statistikat.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kui Beglarishvili täna oma 100. väravat Meistriliigas ei skoori, on teisipäeval Sappinenil võimalus 100 väravani jõuda enne Beglarishvilit.
                    Mõlemal 99 väravat.

                    Kui Subbotin (98 väravat) neist ette ei jõua

                    Kommentaar


                      Täiesti lamp probleem, lihtsalt endal kriibib silma.

                      Ei ole raske saada Beglarishvilist (ja teistest mängijatest) heas kvaliteedis profiilipilti ETV (ja üleüldse otseülekannete) tarbeks, no ei ole.

                      Kommentaar


                        Üllar, lase meid mängudele juba!

                        Kommentaar


                          Aprilli parima auhind peab minema Virgo Vallikule juba jalgpalliromantismi nimel!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Aprilli parima auhind peab minema Virgo Vallikule juba jalgpalliromantismi nimel!
                            Noor mees, 18 aastane ja tulnud u16 vanuseklassis mingil kergejõustiku jooksu alal Eesti meistriks, aga noormehel on üksjagu maad veel minna, aga temast võib tulla järgmine Zenjov.

                            Kommentaar


                              Kas meie körgliiga ajaloos on varem 90+10 hilisemat väravat löödud?

                              Kommentaar


                                Fantastiline! Sügisel uut koroonalainet ei tule!
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X