Lehekülg 33, kokku 34 EsimeneEsimene ... 23293031323334 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 667
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ilgelt lahe säästumeetod. Kuna arve on nullis, siis saatis Netflix mulle teate, et konto on "on hold". Seejärel vaatasin väljaminekuid ja avastasin, et olen paar aastat maksnud kahe Netflixi konto eest, millest ühte pole mingi aastaid kasutanud. Võtsin netflixi tarbijatoega ühendust ja sain mingi 40 euri tagasi ja pandi see lisakonto kinni. Win!

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Kuhu 40 euri lükkasid? Nii saad üsna pea ka siin 10 kilostest portfelli kõikumistest rääkida.
    20 LEGEND

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Kuhu 40 euri lükkasid? Nii saad üsna pea ka siin 10 kilostest portfelli kõikumistest rääkida.
    Tuleb 5 päeva jooksul... Ilmselt kasvukontole fondide alla.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Kamraadid. Homme paneb Powell jälle monotoonse köne maha öhtul 7st, pange vaim valmis. Hea eelnevalt maha laadida ja/vöi sel hetkel juurde vötta

OCGN proovib peagi vaktsiini USA, Euroopa ja löuna-ameerika turule suruda, see vöiks mingi hetk plahvatada. Täna USA telekanalis anti sellele ostusoovitus, töus praegu 28%. Kui FDA selle vastu vötab, siis paugutab see 20ndatesse min.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Lex on umbes 4 krüpto podcasti veel välja pannud, aga mul ei ole olnud aega neid kuulata veel. Minu strateegia on hetkel oodata Bitcoini järgmist suurt kukkumist ja siis sisse minna. Mõned inimesed pakuvad, et seda ei juhtu ja 100k, 200k jms milestone'id tulevad ennem. Kellel õigus on?

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Lex on umbes 4 krüpto podcasti veel välja pannud, aga mul ei ole olnud aega neid kuulata veel. Minu strateegia on hetkel oodata Bitcoini järgmist suurt kukkumist ja siis sisse minna. Mõned inimesed pakuvad, et seda ei juhtu ja 100k, 200k jms milestone'id tulevad ennem. Kellel õigus on?

Coinbase`l IPO täpselt nädala pärast. Väga ei usu, et selle pealt kukkuma hakkab . Pigem küünal üles

https://www.forbes.com/advisor/inves...irect-listing/
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Elu läheb veel paremini! LHV maksis üle euro dividende, üks Leedu kommifirma saatis mulle lambist kastitäie komme ja Tv3 kandis mingi osa rahhi Epicule, mis pidanuks tulema mulle. Lisaks kandis Barbora kuu alguses tellitud asjast mingi kümneka tagasi, kuna ma pröökasin mingite asjade puudumise peale. Lisaks on kõik palgapäeva ostud rohelises, Saunum rallib ja Tallinki ja Siauliai pank on ka pâris nupsikud.

Kuu lõpuni on 21 päeva!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Elu läheb veel paremini! LHV maksis üle euro dividende
    sul 3 aktsiat?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Barbora tõi mulle ükskord suvalt 8 õlle ülejäänud tellimusele lisaks. Kuna kell oli mingi 21.40 juba ja kartsin, et kellegi õhtu pekki läheb, siis helistasin kullerile tagasi, kes väitis, et ta pole mingit viga teinud ja üleüleüldse oli pahane mu peale niiet ma ei julgend midagi törtsatada enam. Aga tuli välja, et ma olin viimane klient üldse ja ma ei saagi aru, miks ta lihtsalt fuck it, jäta endale, ei öelnud poodi tagasi tassimise asemel

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    sul 3 aktsiat?
    44...

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

44...
    29 senti anti aktsia pealt. Äkki sul mingid shefimad aktsiad

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mul muidugi 40 neist sai sel kuul ostetud...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mõnu investeerimisblogi vol 2:
    Tööplaan "kogu vaba raha aktsiatele ja ole ilge börsihai" liigub hetkel väikeste raskustega. Esmalt kandis Netflix mulle mingi 45 eurot tagasi, mille ma panin eToros Netflixi aktsiale.
    Seejärel läks asi veel rohkem viltu, sest Barbora, kust ma kuu algul toitu tellisin, oli mingi jama kokku keeranud ja kandis mulle kümneka tellimusest tagasi.

Seejärel läks veelgi enam pekki, sest selgus, et teles on kommenteerimisrahadega mingi väike segadus ja sain eelmine kuu paarsada eurot vähem. 100 eurot jätsin järgmisesse kuusse, aga teist sada sain tagasi, mille eest tellisin viis kilo kartulit, hunniku hakkliha, makarone ja purgisuppe. Ehk toiduga oli plaan paigas.

Seejärel hakkas eriti kummalisi asju juhtuma. Mingi kuu tagasi oli FB-s tore tarbijamäng, kus üks Leedu kommifirma küsis loogikat eeldava küsimuse, kuhu kõik eluülikoolist ja suguvõsa Olen täiskohaga emmed panid vale vastuse. Nagu ikka, pidin enda nina vahele toppima ja õige vastuse ütlema. Osutusin võitjaks ja nii nad saatsid mulle eelmisel kuul kastitäie komme. Need olid toona päris head. Eile tuli jälle sõnum, et mulle on pakk. Mingil põhjusel saatis sama šokolaadifirma mulle jälle kastitäie komme.
    Vähe sellest, täna hakkas telefon sumisema, sest LHV otsustas dividende maksma. Õnneks oli mul neid enne palgapäeva ainult 4, seega sain veidi üle euro. Aga abiks ikka!

Lisaks meeldin ma endiselt keskealistele daamidele! Seda märkasin ma juba 18aastaselt, kui kaitseväe komisjonis ütlesin suurte silmadega sealsele arstile, et ma tõesti pigem läheks ülikooli. Daam ohkas, palus mul riided ära võtta ja leidis mult õlalt sünnimärgi, mis peaks jääma kaitseväe seljakoti rihma ette. Nii saigi aastal 2001 kaitseväe vabastuse. Nüüd teatas üks anonüümne naisteajakirja peatoimetaja suurest murest, et tal on terve persetäis liha saadetud mingi lihakombinaadi poolt. Õnneks ta oli nii lahke, et andis kolm pakki neist mulle. Seega on ka lihaga nüüd nädalaks plaanid paigas. Lisaks sain ka kaks pakki kaerahelbeid, aga siin küsin ma nõu, et mis nendest tehakse? Peale kajakate mürgitamise, seda tean ma juba isegi.

Elame veel!
    P.S. Täna käisin veel niisama läbi ka Toompealt, kus mingid toredad inimesed kandsid Eesti lippe ja laulsid kitarri saatel vabadusest. Seal sai tasuta süüa!

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Barbora tõi mulle ükskord suvalt 8 õlle ülejäänud tellimusele lisaks. Kuna kell oli mingi 21.40 juba ja kartsin, et kellegi õhtu pekki läheb, siis helistasin kullerile tagasi, kes väitis, et ta pole mingit viga teinud ja üleüleüldse oli pahane mu peale niiet ma ei julgend midagi törtsatada enam. Aga tuli välja, et ma olin viimane klient üldse ja ma ei saagi aru, miks ta lihtsalt fuck it, jäta endale, ei öelnud poodi tagasi tassimise asemel
    Ma sain Coopi toidukapist samamoodi reede õhtul vahetult enne kella 22 mingi Eriku neli ALecoq Specialit ja kaks karpi kodujuustu. Helistasin Coopi ja lubati endale jätta, et eks tegelevad selle teise kliendiga. Mingi trennipoisi reede õhtu läks ühesõnaga nahka.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Mõnu, mille jaoks kogud raha ka niiviisi ekstreemselt

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

boobjob ilmselt

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mõnu, mille jaoks kogud raha ka niiviisi ekstreemselt
    Ah, niisama.

Täna õhtul oli Paf Gameshow tasuta viktoriin ka, panin 11. küsimusega puusse ehk sain 7 eurot. Seda Pafist välja võtta ei saa, seega panin selle tänaõhtuse Inglismaa liiga Fulham-Wolves mängule, et Wolves võidab, koef 3,2!

Algupärane

Täna õhtul oli Paf Gameshow tasuta viktoriin ka, panin 11. küsimusega puusse ehk sain 7 eurot.
    What now?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    What now?
    Mingi brainfart, et mis järv oli Tasuja mingi järve aluseks. Õige oli Harku, ma panin Rummu.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Lodijärve prototüüpi taheti teada. Korraks tõmbas errori ette, Lodijärv on Klooga järve vana nimi, aga variandid olid Pae, Rummu või Harku.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud