Lehekülg 44, kokku 53 EsimeneEsimene ... 34404142434445464748 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 1047
    Eesti koondislane Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Mäletan, kui LHV aktsia veel 12 euri juures oli ja hind tundus liiga kallis, et suurtes kogustes osta...

Professionaal Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Keegi Tallinkit plaanib võtta? Ühtpidi on selline sideways aktsia, teisalt to big to fail... ja hind tundub ka liiga hea.

https://investor.postimees.ee/730622...424.1571204270
    ROHE-VALGE SURMANI

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Pikaajalist head tootlust ma Tallink'ilt küll otsima ei läheks. Neil pole sellist historyt ka ette näidata.
    If need be, even our keeper scores!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Kui saaks Infortari kuidagi Tallinki asemel osta oleks toredam aga küll siis sinna ka mingi uus puuk tekiks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Selles osas elame imelisel ajal, et coop pank juba flirtis 400emmise market capiga. Mulle väga meeldib kasvule orienteeritud investeerimisteesid. Samas küsimus, et mitu aastat me ette "elame" ka, on juba väga tugevalt kuklas. Et sellised valuatsioonid, mis on stiilis 2029. a käive x 29... (okei, mitte coop...) Ei taha nagu vtp rolli ära varastada siin teemas, aga something's gotta give ju...

#stopthesuperleague Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Ma ise olen selles faasis, kus teen oma investeeringuid OpenTTD-s, sest tulemus on realistlikum.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Ma ise olen selles faasis, kus teen oma investeeringuid OpenTTD-s, sest tulemus on realistlikum.
    Mul endal lihtsalt liiga palju küsimusi, millest ma COOP puhul aru ei saa. Et nagu hästi lihtsustatult Coop on mingi 30 PE, eksole, kui ma ei eksi. Et mis see oodatav PE pangal olla võiks Eesti turul? BIG teeb mingi 25 milli, lhv mingi 40-50 milli kasumit? Coop projektsioon mingi 7-10 milli 2021. a?

Ma panen numbrid suht mälu järgi. Nii, LHV on grõuth stokk, London ja kõik seksikad sõnad ja kohad. Coop jõuab siis mingi hetk platoo peale, ütleme, et on nii 50 milli kasum. See peab juhtuma, sest see on täna pmst juba hinnas sees. Nii, mis siis saab 5 aasta pärast edasi? Mis on investori arvamus täna? Milline on ootus, mis aktsia ja ettevõtega juhtub 5 aasta pärast? Siin neid investoreid on, ehk jagaksite oma mõtteid, miks hindate täna panka nii pikalt ette?

Ma saan sellest loogikast kõigest aru scalable äri puhul. Aga vot panga puhul... Ma lihtsalt ei saa. Ja siinkohal ma rohkem väljendan oma rumalust selles osas ja kahetsen, et ise ei ostnud.

Täna on pmst selline olukord, et a la BIG, mis teenib päriselt ka stabiilselt seda 20-25 milli aastas kasumit on räigelt odavam pmst kui pank, millel on mitme aasta pärast lootus sama kasumit teha. Või kasvõi SAB. Või kasvõi mis iganes pank maailmas, mis päriselt on reaalset turuosa omav.

TLDR - ma saan aru kui keegi ostab kasvuettevõtet valuatsioonide pealt, mis on a la 5 aastat ette arvestatud, sest muudmoodi ei ole lihtsalt loogiline. Aga sellist kasvuettevõtet ostetakse täna eeldusel, koos riskiga, et 5 aasta pärast kasv jätkub pmst sama eksponentsiaalselt. Muudmoodi see ei saa olla kasumlik asi. Kas COOP on see? Mulle tundub COOP olevat pank, mis on täna ostetud 5. aasta valuatsiooni pealt ja sealt edasi on platoo kasumi osas. Turuosa on lihtsalt selleks hetkeks saavutatud. Või on neil mingeid muid asju pipelines? Kogu Eesti ainuke pank? Välismaale minek?

Ma nüüd magama.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Müüsin eile Coopi ära ja võtsin 25 protsenti kasumit välja. Reliseerimata jäi umbes 15 lisaprotsenti. Natuke kahju. Aga ega midagi, ostan end uuesti 2.50-2.60 peal sisse

Näis, kas tuleb siiski nii alla, USA turul karistataks muidugi kiire hinnatõusuga tekkinud gapid ära ja siis oleks hinnakukkumine sellele tasemele igati reaalne.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Käis täna 2.75 ära, aga üsna kiirelt liikus üles tagasi. Hetkel on formuleerumas korralik roheline haamer. Eesti keeles kõlab see igatahes kahtlaselt. Enivei, saab näha, kas hind kappab uuesti üles.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Käis täna 2.75 ära, aga üsna kiirelt liikus üles tagasi. Hetkel on formuleerumas korralik roheline haamer. Eesti keeles kõlab see igatahes kahtlaselt. Enivei, saab näha, kas hind kappab uuesti üles.
    Sain 2,85 pealt sisse. Eks näis, mis nädalaga teeb... Kauem ei plaani hoida.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    vabsjee daytrader. ühek ekraanil elu.ohtuleht.ee kommentaarium, teisel soccernet ja kolmandal bloomberg terminal?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    vabsjee daytrader. ühek ekraanil elu.ohtuleht.ee kommentaarium, teisel soccernet ja kolmandal bloomberg terminal?
    Ma olen tabide kasutamises meeletult hea!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

mis siin oodata. 3,1ga myyki

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas risto Vaata postitust
    mis siin oodata. 3,1ga myyki
    Ta tahab ka westonsit oja kaldal libistada; 3,3
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Ta tahab ka westonsit oja kaldal libistada; 3,3
    Ma pole ikka veel Westonsit proovinud, kerge FOMO-tunne tekib juba. Variant, et juba tegelt MO käimas

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Ma pole ikka veel Westonsit proovinud, kerge FOMO-tunne tekib juba. Variant, et juba tegelt MO käimas
    Westonsil pidi mingi üsna kange protsent kasvu iga õhtu olema. Seega üsna kindel asi, kuhu investeerida!

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Ma ka mõtlen, et peaks enda taara ise ära viima, mitte lasta koristajal seda ära tarida. Selle eest saaks vähemalt viis-kuus Westonsit või Coopi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Hommikune reaktsioon Coopi vaadates: "Oppaaaa!!"

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Hommikune reaktsioon Coopi vaadates: "Oppaaaa!!"
    Käiski täpselt 3,3 peal ära nagu jutt oli. Müüsid maha ikka?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud