320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Avastasin pangaarvet vaadates, et Tallinna Sadamast sain eelmisel nädalal 277 eurot dividende. Yolo!
    Huvitav, et avalikult ühtegi D*****i- nimelist osanikku pole- sa Oütad maksude vältimiseks???
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Algselt postitas Diftong Vaata postitust
      Huvitav, et avalikult ühtegi D*****i- nimelist osanikku pole- sa Oütad maksude vältimiseks???
      Tänaseks on need maha müüdud ja LHVga asendatud.

      Kommentaar


        Kas Revolut tohib kasutada investeerimiskontona või ei?
        Globaalne finantsplatvorm Revolut alustas Eestis tegevust eelmisel nädalal ning on investoritele tekitanud küsimusi, kas kontot saab deklareerida investeerimiskontona.


        IBAN olemas, krediidiasutus võiks/ja ei võiks olla?

        Kommentaar


          Kas Eestis selline asi on lubatud, et töökoht maksab palga välja aktsiaoptsioonides? Noh, et töötasuna tuleb kõmmdi miinimumpalk arvele, sellega maksad haigekassa, aga ülejäänud töötasu läheb aktsiaoptsioonina investeerimisarvele ja kuni seda ära ei realiseeri, siis ei pea tulumaksu maksma?

          Kommentaar


            Algselt postitas zizi Vaata postitust
            Kas Revolut tohib kasutada investeerimiskontona või ei?
            Globaalne finantsplatvorm Revolut alustas Eestis tegevust eelmisel nädalal ning on investoritele tekitanud küsimusi, kas kontot saab deklareerida investeerimiskontona.


            IBAN olemas, krediidiasutus võiks/ja ei võiks olla?
            Äripäeva artikkel ütleb ju kõik ära? Ei või.

            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kas Eestis selline asi on lubatud, et töökoht maksab palga välja aktsiaoptsioonides? Noh, et töötasuna tuleb kõmmdi miinimumpalk arvele, sellega maksad haigekassa, aga ülejäänud töötasu läheb aktsiaoptsioonina investeerimisarvele ja kuni seda ära ei realiseeri, siis ei pea tulumaksu maksma?
            Miks mitte, kui miinimumpalk on makstud. Klauslid on vist, et alusvara saab olla ainult osalus vastavas tööandjas/grupis ja enne kolme aasta möödumist ei tohi optsiooni täita, muidu on ikka erisoodustusmaks. Otse optsiooni müüa ka ei tohi.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Täna korralik ralli teiselpool lompi.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Vaatame, kas mul on õigus. Ennustan, et GME maksab hiljemalt kuu aja pärast ca 320, hetkel on 222 ning AMC ca 80, hetkel on 60.

                Lisaks pakun, et UPST tõuseb oluliselt praeguselt hinnatasemelt.

                Ma ei ole ühtegi nimetatud aktsiasse ise panustanud ja meemikad GME ja AMC on kindlasti riskantsemad, aga saab näha.

                Paneme ühe veel. JKS hiljemalt kuu pärast 50, hetkel 40.

                Kommentaar


                  Mingi uus rahalaev tulemas, mis sellele meemiaktsia rallile kütet peaks andma? Muidu mõtleks, et suvel festarid ja peod kuhu raha panna. Või redditi poisid väljas ei käi?
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    No vaatame. Meemikate puhul tuginen loetud infole. Ei pruugi muidugi pädeda.

                    UPST-il on päris kobe chart (vahemik aprill kuni tänaseni) - Cup and handle. Justkui õpikunäide. Tassi põhjas veel ka double bottom, kusjuures teine väljaraputus on esimesest olnud veidi sügavam. Saab olema põnev jälgida, kas reaalselt ka toodab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Vaatame, kas mul on õigus. Ennustan, et GME maksab hiljemalt kuu aja pärast ca 320, hetkel on 222 ning AMC ca 80, hetkel on 60.

                      Lisaks pakun, et UPST tõuseb oluliselt praeguselt hinnatasemelt.

                      Ma ei ole ühtegi nimetatud aktsiasse ise panustanud ja meemikad GME ja AMC on kindlasti riskantsemad, aga saab näha.

                      Paneme ühe veel. JKS hiljemalt kuu pärast 50, hetkel 40.
                      Väike update. JKS käinud täna 53.36. Üks täppis.

                      Kommentaar


                        Mul tekib kaks küssa. Äkki oskad selgitada.
                        1) Miks Nancy (Paul?) siis oma insider info pealt seda MSFT positsiooni, mille eest sa teda alles mõne kuu eest siin hurjutasid, maha ei müünud?
                        2) Kuidas Nancy seda American Expressi ja PayPali upitab, mis tema (Pauli?) keskmist üles vinnab?
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Kellelgi veel miskit halba Kaubamaja aktsia kohta öelda on?

                          Kommentaar


                            Uudise kohalejõudmne võtab natuke aega, et tekiks Skeletoni efekt

                            Kommentaar


                              Dividendiaktsiana kõlab Kaubamaja oma isuäratavalt. Keegi Tallinna Sadamat julgeb soovitada? Varasematel aastatel hea dividendimaksja, aga kriisi mõju paneb kahtlema.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X