320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ausalt tahad teha, siis pool aastat pead ise sees elama või mis iganes see threshold oligi

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Kui ausalt tahad teha, siis pool aastat pead ise sees elama või mis iganes see threshold oligi
      Müügiga mitte ostuga
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Taksojuhid

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas kyps Vaata postitust
          Kuidas saada mõistliku protsendiga laenu investeerimiskorteri jaoks, kui kodulaen juba võetud?

          tuttav tahab ka elukaaslase nimel teist kodulaenu ja üritab nüüd panga ees igal moel jälgi segada, et nad üldse tunnevad teineteist
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Gevo osas on juba veidi hilja, olin gevo rongil, kui see maksis 1.20.
            Ajab leili küll, müüsin oma positsiooni 1.44ga. Hetkel pre-marketil hind varsti 9 dollarit. Iseenesest oli müük tol korral õige, kuna hind langes ca 80 sendi peale. Aga noh, praeguseni hoides olnuks tootlus juba ca 700 protsenti Samas sellise hinnaga nagu praegu, enam sisse osta ei julgeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Ajab leili küll, müüsin oma positsiooni 1.44ga. Hetkel pre-marketil hind varsti 9 dollarit. Iseenesest oli müük tol korral õige, kuna hind langes ca 80 sendi peale. Aga noh, praeguseni hoides olnuks tootlus juba ca 700 protsenti Samas sellise hinnaga nagu praegu, enam sisse osta ei julgeks.
              Just tahtsin öelda, et pole siin hilja midagi. 42% prossa up pre. Eks veidi toetas ka uudis, et Gevo kaasasutaja asub Bideni administratsioonis ametisse. Kui mingit saagat homme ei juhtu, siis Gevol veel ruumi lennata küll
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Just tahtsin öelda, et pole siin hilja midagi. 42% prossa up pre. Eks veidi toetas ka uudis, et Gevo kaasasutaja asub Bideni administratsioonis ametisse. Kui mingit saagat homme ei juhtu, siis Gevol veel ruumi lennata küll
                Jah, aga siiski suht risky mu meelest. Heal juhul võimalik ehk duublisse lasta. Samas valiks siis ilmselt juba midagi muud. Eks kõik oleneb ka sellest, palju alla panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas allars Vaata postitust
                  Jah, aga siiski suht risky mu meelest. Heal juhul võimalik ehk duublisse lasta. Samas valiks siis ilmselt juba midagi muud. Eks kõik oleneb ka sellest, palju alla panna.
                  Risky for sure. Ma kaaluks üldse hetkel homseks välja cashimist, kui USAS peaks mingi ootamatu jama juhtuma. Eks sinul ka raskem peale minna, kui sa viimati 6x väiksema hinnaga positsioonist loobusid . Milliseid penny stocke siis hetkel jälgid?

                  Edit: Pariisi kliimaleppe taastamine pumbib ka seda aktsiat kindlasti
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Hetkel on positsioon ATOS-es, mis on nn pennystock. 80% portfellist kuulub aga CRSR-ile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Risky for sure. Ma kaaluks üldse hetkel homseks välja cashimist, kui USAS peaks mingi ootamatu jama juhtuma. Eks sinul ka raskem peale minna, kui sa viimati 6x väiksema hinnaga positsioonist loobusid . Milliseid penny stocke siis hetkel jälgid?

                      Edit: Pariisi kliimaleppe taastamine pumbib ka seda aktsiat kindlasti
                      Penny stockid on ägedad, kunagi LHVs töötades võitsin suuresti just neid kasutades majasiseselt Börsihai ja üldarvestuses olin 20 kopikatega miskit. Siis tõid edu: AAPL(€3.50), ALD(€2.74), BIDU(€10.46), DFT(€2.14), AMD(€2.18), DDS(€3.44), SBUX(€4.68) jne (sekka sattus ka mõni vähem edukas ESLRQ €2.87 ). Eks mingi hetk kui vabu vahendeid ja aega taas rohkem tekib siis võib täitsa neid kopikaid näppida, sellise rahaga millest pärast kahju pole muidugi.

                      Sa muidu kaupled nendega aktiivselt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Penny stockid on ägedad, kunagi LHVs töötades võitsin suuresti just neid kasutades majasiseselt Börsihai ja üldarvestuses olin 20 kopikatega miskit. Siis tõid edu: AAPL(€3.50), ALD(€2.74), BIDU(€10.46), DFT(€2.14), AMD(€2.18), DDS(€3.44), SBUX(€4.68) jne (sekka sattus ka mõni vähem edukas ESLRQ €2.87 ). Eks mingi hetk kui vabu vahendeid ja aega taas rohkem tekib siis võib täitsa neid kopikaid näppida, sellise rahaga millest pärast kahju pole muidugi.

                        Sa muidu kaupled nendega aktiivsel?
                        Vabsee kunn 13 aastat tagasi . Lauri Meidlat ka tead?
                        Pennykatega väga kogemust pole, alles hiljuti hüppasin sisse. Möneks ajaks tundub vahva gamble. Näiteks IZEA, OCGN, IDEX, TRXC, ZOM, CTRM
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Vabsee kunn 13 aastat tagasi . Lauri Meidlat ka tead?
                          Pennykatega väga kogemust pole, alles hiljuti hüppasin sisse. Möneks ajaks tundub vahva gamble. Näiteks IZEA, OCG, IDEX, TRXC, ZOM, CTRM
                          Jep, olin siis noor ja nägus(nii vähemalt neiud ja minu vanaema väitsid), nüüd lihtsalt olen, sama karismaatiline nagu keedukartul.

                          Ikka tean, käis meil vahel kontoris ja korra/kaks sai isegi sama laua taha istutud.
                          Sõitis siis vist Porschega, mille tagumine iste/ala oli paksult kiirsöögikohtade kasutatud nänni täis või olid need tühjad energijajookide pudelid - ei mäleta enam nii täpselt aga midagi käisime temaga autos otsimas/tuhnimas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Jep, olin siis noor ja nägus(nii vähemalt neiud ja minu vanaema väitsid), nüüd lihtsalt olen, sama karismaatiline nagu keedukartul.



                            Ikka tean, käis meil vahel kontoris ja korra/kaks sai isegi sama laua taha istutud.
                            Sõitis siis vist Porschega, mille tagumine iste/ala oli paksult kiirsöögikohtade kasutatud nänni täis või olid need tühjad energijajookide pudelid - ei mäleta enam nii täpselt aga midagi käisime temaga autos otsimas/tuhnimas.
                            Ma arvan, et loksis paar rummikokteili ja 13 aastaga pole midagi muutunud

                            Vana käis euro tulekul ikka peo löpus oma börsirahaga kasiinos pokkerigurusid hirmutamas. 3 kilo 1/1 mängus poole tunniga pilbasteks oli tavaline. Pani minu vastu ka pimedalt 1700+ sisse ükskord . Kui vaatas ja midagi head oli, siis viskas maha. Niimoodi pullis nosebleed mängus ka, 10-20k poolsuvalt sisse ja pigem tal ikka vedas. Suure lennuga mees, olen kuulnud et istub praegu ilusti rikaste top10s
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Ma arvan, et loksis paar rummikokteili ja 13 aastaga pole midagi muutunud

                              Vana käis euro tulekul ikka peo löpus oma börsirahaga kasiinos pokkerigurusid hirmutamas. 3 kilo 1/1 mängus poole tunniga pilbasteks oli tavaline. Pani minu vastu ka pimedalt 1700+ sisse ükskord . Kui vaatas ja midagi head oli, siis viskas maha. Niimoodi pullis nosebleed mängus ka, 10-20k poolsuvalt sisse ja pigem tal ikka vedas. Suure lennuga mees, olen kuulnud et istub praegu ilusti rikaste top10s
                              Et joome mind taas kenaks. Isegi Loksis on selleks vist liiga valge.

                              Ta pani jah juba siis hullu, võis mitmeid päevi järjest üleval olla ja siis kontorisse vajuda enam-vähem pidžaamades. Nüüd asjatab ka idumaailmas aga oluliselt tasakaalukamalt juba. Eks nooruses sai ise ka tuulepea oldud või vahel lausa piinlikult rumal, mul meenutab kapis seda perioodi Soomest ostetud Canada Goose parka, kullatud Šveitsi ülikonna luksuskell sahtlis ja muud nipet-näpet, mis nüüd pigem muigama ajab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust

                                Ta pani jah juba siis hullu, võis mitmeid päevi järjest üleval olla ja siis kontorisse vajuda enam-vähem pidžaamades. Nüüd asjatab ka idumaailmas aga oluliselt tasakaalukamalt juba.
                                nüüd on solid investor ja ärimees (heas mõttes), võin kinnitada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X