320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ise ei viitsi tegeleda, aga ma usun, et kõrge edasimüügipotentsiaal on https://www.kuldnebors.ee/search/har..._cat_ids=10968

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Ärge jumala eest jookske mingit memecoini ostma. Sellel pole väärtust ja te kaotate oma raha ära.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Linnupoja maksis mulle kihlveokaotuse eest 30 eurot ära! Ostsin selle eest kolm Kaupsi aktsiat. Miks? Pohhuilt valisin.

        Lisaks müün enampakkumisel infot, et kelle varikonto linnukas on!

        Kommentaar


          Kommentaar


            Veri on jälle tänavatel. Kel finantsivõimekus võimaldab, lubage endale odavalt midagi ilusat

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Veri on jälle tänavatel. Kel finantsivõimekus võimaldab, lubage endale odavalt midagi ilusat
              Ma mõned korrad siin ostnud juba. Hetkel jätan vist vahele. Kui ei põrka tagasi, siis saab odavamalt. Kui põrkab, siis peanuts vast. Kui aga veel sees ei oleks, siis praegu hakkaks näpuotsaga vast laadimisega pihta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Linnupoja maksis mulle kihlveokaotuse eest 30 eurot ära! Ostsin selle eest kolm Kaupsi aktsiat. Miks? Pohhuilt valisin.

                Lisaks müün enampakkumisel infot, et kelle varikonto linnukas on!
                sul on püksis varikonto

                Kommentaar


                  tupsud kuidas läheb

                  Kommentaar


                    Panin mingile Zhihule raha. Kerges rohelises. Muus osas mõttetu tasapaks.

                    Kommentaar


                      see nädal 4 kišši lõgemetesse, ostsin juurde. nagu naine kõrval ütles kui veidi kassisin, siis "vähemalt on mida kaotada". Homme ühe axjaga vist veidi teenib tagasi, tulid head tulemused.

                      Kommentaar


                        Vahepeal sain grillipeol teada, et ka retro naigi dressides keskealisel gopnikul vöib rahulikult binance kontol 17,06 bitcoini olla ja Etherumi ning BNB`d x kogustes
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Krt kus siin ikka investeerimisgurud/geeniused koos. Ja mina, kes ma liitusin Luminori mänguinvestoriga, olen suutnud kahe nädalaga 25000st mängueurist alles jätta vaid 18000... Tänan õnne, et pärisrahaga peale ei lennanud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                            Krt kus siin ikka investeerimisgurud/geeniused koos. Ja mina, kes ma liitusin Luminori mänguinvestoriga, olen suutnud kahe nädalaga 25000st mängueurist alles jätta vaid 18000... Tänan õnne, et pärisrahaga peale ei lennanud
                            No nagu ikka, kuskil foorumis ja kommuunides kõik võidavad muudkui kihlveokontorites, investeerimises ja kasiinoski. Kurat, kus need kaotajad on?

                            Kommentaar


                              Vähemalt ei pannud koos Urmas Paediga Eriali.

                              Kommentaar


                                Kaotajad on kuskil seal Chelsea foorumis vist....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X