320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ???

    Kasutas aegumiskuupäeval ostuoptsioonid ära, mis olid selgelt in the money igal juhul. Mis ta tegema oleks pidanud, neil aeguda laskma?

    21,9 miljardit 10 aasta peale pole MSFT-i $150+ miljardi aastatulu juures just teab mis number ka.

    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Ojamaa rääkis oma kogemusest ehk siis dividendiaktsionääriks/investoriks olemisest. Selline investor saab jah n-ö emotsiooni välja jätta ja teha oma tehnilist analüüsi. On see õige või vale on igaühe enda otsustada
    Minu arust ka dividendiaktsionärina on vaja seda päris pilti kogeda. Nt on mul olnud sügavam sissevaade ühte toidukaupade retailerisse, kes mitmes riigis väga edukad ketid üles seadnud ja selle pealt magusat dividendi maksnud. Mingil hetkel tegid nad plaani vallutada üks LatAm riik ja kuna nad läksid peale tempos ~üks uus pood iga kahe päeva järel, siis ilmselgelt võttis see avantüür suure osa ettevõtte äritegevuse rahavoost ja mõjutas ka dividendimakseid. Seejuures jäi siitpoolt ookeanit mulje, et koopainimestele minnakse kosmoselaeva tutvustama. Et kohalik rahvas ei teagi, mis see toidupood on, ja küsimus on ainult kultuuri muutmises, et kohalikud hakkaksid hüttides värskelt veristatud vasikate asemel konditsioneeriga betoonehitiste letist liha ostma. Kohapeal muidugi oli kohe selge, et iga nende avatud poe kõrval oli tegelikult veel kümme samasugust püsti pandud ja konkurents klientide võitmiseks ülikarm.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Ee... Robloxi strike price 140 tunduks justkui üle võlli, ei?

      Kommentaar


        See on MSFT tehing nr 2. Roblox oli puhas aktsiate ostmine.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Okei, sain valesti aru.

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            ???

            Kasutas aegumiskuupäeval ostuoptsioonid ära, mis olid selgelt in the money igal juhul. Mis ta tegema oleks pidanud, neil aeguda laskma?

            21,9 miljardit 10 aasta peale pole MSFT-i $150+ miljardi aastatulu juures just teab mis number ka.
            Tinfoil hat on: Kui informatsioon mitu kuud ette teada on, siis võib ju optsioonide aegumise sobivaks kuupäevaks ajastada? Ma ei tea optsioonidest eriti midagi, seega võid valgustada mind.

            Tinfoil hat on: Kui sul privyinfile ligipääs on, siis kas ise teeksid pigem tasa ja targu või läheksid suuri kasumeid taga ajama?

            Tinfoil hat off: Ainult Fox Business tegi sellest uudise, olles sõnakasutusega väga ettevaatlik, seega kindlasti aboveboard teguviis, aga kui fantaasial veits möllata lasta?

            Kommentaar


              Katsun selle mütsi siis pähe panna. Mingi use case võiks iseenesest ju olla, et tead siseinfi pealt, et MSFT on a'la 70% kindel kontrahti võitja, aga asi pole lukus. Seepärast maksad preemia ära ja tekitad endale ostuoptsioonidega positsiooni, et aktsiad odavalt kätte saada, kui asi kindel (eeldusel, et tead siis täpselt, et hiljemalt 19. märtsiks on sul see inf olemas). Miks mitte.

              Mõne agad siin ikkagi on:
              1) Vaadates seda strike'i, oleks loogish, et ta hankinuks need optsioonid kas aasta tagasi COVID-i suurimas põhjas või rohkem kui kaks aastat tagasi. Okei, võis olla pika vinnaga hange.
              2) Ikkagi see lepingu maht. MSFT stock hüppas selle teate peale 2.8% ehk mingi 6,5 taala. Tasa ja targu, okei. Aga võtta vähemalt aasta ette risk tõenäosusega x tuleva lepingu peale, mis suures plaanis on selle ettevõtte jaoks tavaline kolmapäev tundub veits pointless. Sesmõttes Nancy kasumist uudise avaldamise hetkel oli kuni 6% selle lepingu pealt ja 94% MSFT-i aktsia muu liikumise pealt.

              Ehk kui ma Nancy oleks, siis ma vist ei viitsiks jamada mingite optsioonidega, mida ma aastaid ette ostan lootuses, et äkki minu siseinf toob mulle mõne aasta pärast pisikese kasumi. Siis ostnuks juba kohe optsioonid otsuse tegemise järel kuupäevaks, mil otsus teatavaks tehakse või lihtsalt otse aktsiaid.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                https://coinmarketcap.com/currencies/dogecoin

                volume peaaegu võrdne bitcoiniga wtf?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  https://coinmarketcap.com/currencies/dogecoin

                  volume peaaegu võrdne bitcoiniga wtf?

                  all in?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    https://coinmarketcap.com/currencies/dogecoin

                    volume peaaegu võrdne bitcoiniga wtf?
                    Paras meme coin.

                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      See kuradi doge jebiitab ka aktsiaturgu. Aga eks ma ole lihtsalt kade.

                      Kommentaar


                        Miks Läti aktsiturg nii lahja on?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Miks Läti aktsiturg nii lahja on?
                          Seal saab suurem osa ettevõtteid muudmoodi lisakapitali ja seal pole vaja firmadel, et nad börsireeglite järgi infot annaks.

                          Kommentaar


                            õu kas mänku axja peax nüüd tõusma mingi hetk selle peale kui revenue garanteeritud superliiga kaudu w. Nagunii tundub, et see axja ei ela ega sure ja praegu suht bottom ranges hind.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              õu kas mänku axja peax nüüd tõusma mingi hetk selle peale kui revenue garanteeritud superliiga kaudu w. Nagunii tundub, et see axja ei ela ega sure ja praegu suht bottom ranges hind.
                              No kõik analüüsid/analüütikud/börsigurud räägivad, et kuna Manu fanbase on tekkinud Safi aegadel ning kuna varsti ollakse juba 10 aastat vindunud, siis uusi fänne pole peale tulnud ja vana fanbase jääb järjest vanemaks ning kaob eest. Manu populaarsus ilmselgelt langeb ning läbi selle ka finantsiline pool. Täna ostad Man Unitedi ja homme on see Leeds.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                No kõik analüüsid/analüütikud/börsigurud räägivad, et kuna Manu fanbase on tekkinud Safi aegadel ning kuna varsti ollakse juba 10 aastat vindunud, siis uusi fänne pole peale tulnud ja vana fanbase jääb järjest vanemaks ning kaob eest. Manu populaarsus ilmselgelt langeb ning läbi selle ka finantsiline pool. Täna ostad Man Unitedi ja homme on see Leeds.
                                näiteks kes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X