320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Lex on umbes 4 krüpto podcasti veel välja pannud, aga mul ei ole olnud aega neid kuulata veel. Minu strateegia on hetkel oodata Bitcoini järgmist suurt kukkumist ja siis sisse minna. Mõned inimesed pakuvad, et seda ei juhtu ja 100k, 200k jms milestone'id tulevad ennem. Kellel õigus on?

    Coinbase`l IPO täpselt nädala pärast. Väga ei usu, et selle pealt kukkuma hakkab . Pigem küünal üles

    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Elu läheb veel paremini! LHV maksis üle euro dividende, üks Leedu kommifirma saatis mulle lambist kastitäie komme ja Tv3 kandis mingi osa rahhi Epicule, mis pidanuks tulema mulle. Lisaks kandis Barbora kuu alguses tellitud asjast mingi kümneka tagasi, kuna ma pröökasin mingite asjade puudumise peale. Lisaks on kõik palgapäeva ostud rohelises, Saunum rallib ja Tallinki ja Siauliai pank on ka pâris nupsikud.

      Kuu lõpuni on 21 päeva!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Elu läheb veel paremini! LHV maksis üle euro dividende
        sul 3 aktsiat?

        Kommentaar


          Barbora tõi mulle ükskord suvalt 8 õlle ülejäänud tellimusele lisaks. Kuna kell oli mingi 21.40 juba ja kartsin, et kellegi õhtu pekki läheb, siis helistasin kullerile tagasi, kes väitis, et ta pole mingit viga teinud ja üleüleüldse oli pahane mu peale niiet ma ei julgend midagi törtsatada enam. Aga tuli välja, et ma olin viimane klient üldse ja ma ei saagi aru, miks ta lihtsalt fuck it, jäta endale, ei öelnud poodi tagasi tassimise asemel

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            sul 3 aktsiat?
            44...

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              44...
              29 senti anti aktsia pealt. Äkki sul mingid shefimad aktsiad

              Kommentaar


                Mul muidugi 40 neist sai sel kuul ostetud...

                Kommentaar


                  Mõnu investeerimisblogi vol 2:
                  Tööplaan "kogu vaba raha aktsiatele ja ole ilge börsihai" liigub hetkel väikeste raskustega. Esmalt kandis Netflix mulle mingi 45 eurot tagasi, mille ma panin eToros Netflixi aktsiale.
                  Seejärel läks asi veel rohkem viltu, sest Barbora, kust ma kuu algul toitu tellisin, oli mingi jama kokku keeranud ja kandis mulle kümneka tellimusest tagasi.

                  Seejärel läks veelgi enam pekki, sest selgus, et teles on kommenteerimisrahadega mingi väike segadus ja sain eelmine kuu paarsada eurot vähem. 100 eurot jätsin järgmisesse kuusse, aga teist sada sain tagasi, mille eest tellisin viis kilo kartulit, hunniku hakkliha, makarone ja purgisuppe. Ehk toiduga oli plaan paigas.

                  Seejärel hakkas eriti kummalisi asju juhtuma. Mingi kuu tagasi oli FB-s tore tarbijamäng, kus üks Leedu kommifirma küsis loogikat eeldava küsimuse, kuhu kõik eluülikoolist ja suguvõsa Olen täiskohaga emmed panid vale vastuse. Nagu ikka, pidin enda nina vahele toppima ja õige vastuse ütlema. Osutusin võitjaks ja nii nad saatsid mulle eelmisel kuul kastitäie komme. Need olid toona päris head. Eile tuli jälle sõnum, et mulle on pakk. Mingil põhjusel saatis sama šokolaadifirma mulle jälle kastitäie komme.
                  Vähe sellest, täna hakkas telefon sumisema, sest LHV otsustas dividende maksma. Õnneks oli mul neid enne palgapäeva ainult 4, seega sain veidi üle euro. Aga abiks ikka!

                  Lisaks meeldin ma endiselt keskealistele daamidele! Seda märkasin ma juba 18aastaselt, kui kaitseväe komisjonis ütlesin suurte silmadega sealsele arstile, et ma tõesti pigem läheks ülikooli. Daam ohkas, palus mul riided ära võtta ja leidis mult õlalt sünnimärgi, mis peaks jääma kaitseväe seljakoti rihma ette. Nii saigi aastal 2001 kaitseväe vabastuse. Nüüd teatas üks anonüümne naisteajakirja peatoimetaja suurest murest, et tal on terve persetäis liha saadetud mingi lihakombinaadi poolt. Õnneks ta oli nii lahke, et andis kolm pakki neist mulle. Seega on ka lihaga nüüd nädalaks plaanid paigas. Lisaks sain ka kaks pakki kaerahelbeid, aga siin küsin ma nõu, et mis nendest tehakse? Peale kajakate mürgitamise, seda tean ma juba isegi.

                  Elame veel!
                  P.S. Täna käisin veel niisama läbi ka Toompealt, kus mingid toredad inimesed kandsid Eesti lippe ja laulsid kitarri saatel vabadusest. Seal sai tasuta süüa!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    Barbora tõi mulle ükskord suvalt 8 õlle ülejäänud tellimusele lisaks. Kuna kell oli mingi 21.40 juba ja kartsin, et kellegi õhtu pekki läheb, siis helistasin kullerile tagasi, kes väitis, et ta pole mingit viga teinud ja üleüleüldse oli pahane mu peale niiet ma ei julgend midagi törtsatada enam. Aga tuli välja, et ma olin viimane klient üldse ja ma ei saagi aru, miks ta lihtsalt fuck it, jäta endale, ei öelnud poodi tagasi tassimise asemel
                    Ma sain Coopi toidukapist samamoodi reede õhtul vahetult enne kella 22 mingi Eriku neli ALecoq Specialit ja kaks karpi kodujuustu. Helistasin Coopi ja lubati endale jätta, et eks tegelevad selle teise kliendiga. Mingi trennipoisi reede õhtu läks ühesõnaga nahka.
                    308

                    Kommentaar


                      Mõnu, mille jaoks kogud raha ka niiviisi ekstreemselt

                      Kommentaar


                        boobjob ilmselt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Mõnu, mille jaoks kogud raha ka niiviisi ekstreemselt
                          Ah, niisama.

                          Täna õhtul oli Paf Gameshow tasuta viktoriin ka, panin 11. küsimusega puusse ehk sain 7 eurot. Seda Pafist välja võtta ei saa, seega panin selle tänaõhtuse Inglismaa liiga Fulham-Wolves mängule, et Wolves võidab, koef 3,2!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Täna õhtul oli Paf Gameshow tasuta viktoriin ka, panin 11. küsimusega puusse ehk sain 7 eurot.
                            What now?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              What now?
                              Mingi brainfart, et mis järv oli Tasuja mingi järve aluseks. Õige oli Harku, ma panin Rummu.

                              Kommentaar


                                Lodijärve prototüüpi taheti teada. Korraks tõmbas errori ette, Lodijärv on Klooga järve vana nimi, aga variandid olid Pae, Rummu või Harku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X