320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii lõpuks siis 3h rattatrenni vältel see podcast lõpuni kuulatud. Tüüp ise on 95% oma varadest bitcoini pannud, seega bias on üüratu.

    1:48:05 - Võrdleb Bitcoini kullaga mida peresiseselt järglastele edasi anda. Räägib kuidas ta mõtleb Bitcoinides mitte dollarites, et sellise mõtlemisega on oma otsustes konservatiivsem ja rohkem long-term. Lõpuks räägib DCA (Dollar-Cost Averaging) investeerimisstrateegiast millega saab volatiilsuse vastu kontrollida.

    1:58:42 - Jutt volatiilsusest. Tüüp arvab, et Bitcoini edulugu on alles esimese 1% juures, ning praegune volatiilsus on suuresti price discovery. Lõpuks räägib Bitcoini tsüklitest, ning sellest, et 2024 tuleb järgmine supply šokk, ning selleks aastaks ennustab bitcoin 1m milestone. 2021 a lõpuks ennustab 100k. Märgime ära ja 4 aasta pärast külastame seda postitust uuesti

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      seega panin selle tänaõhtuse Inglismaa liiga Fulham-Wolves mängule, et Wolves võidab, koef 3,2!
      and the rich get richer

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        and the rich get richer

        Ma kusjuures valisin, et kas panna avapoolaja 0:0 või Wolverhamptoni võit. Poolaja 0:0 oli mingi 2,3, seega läks ahnus peale ja kirusin kuni selle väravani...

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          panin selle tänaõhtuse Inglismaa liiga Fulham-Wolves mängule, et Wolves võidab, koef 3,2!
          Rahvaspordipäev sai just omale konkurendi?

          Kommentaar


            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
            Rahvaspordipäev sai just omale konkurendi?
            Ole nüüd, ma ennustan kaks korda nädalas max. Kui teisip v reede pafis viktoriinis näkkab.

            Kommentaar


              Ekspress Grupil tellijate arvuga head kasvunumbrid. Kas nüüd hakkab aktsiaga ka midagi toimuma? Tänane tõus üle 4 prossa. Ostsin ka kohe 5 osakut ära ja 10 senti kasumis juba. Plaan iga börsipäev midagi osta ja tänane saak on 2 siaulai panka, 6 tallinki ja 5 ekspressi. Ise olen rahul :-)
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                Ekspress Grupil tellijate arvuga head kasvunumbrid. Kas nüüd hakkab aktsiaga ka midagi toimuma? Tänane tõus üle 4 prossa. Ostsin ka kohe 5 osakut ära ja 10 senti kasumis juba. Plaan iga börsipäev midagi osta ja tänane saak on 2 siaulai panka, 6 tallinki ja 5 ekspressi. Ise olen rahul :-)
                Mul oli detsembri lõpus 10k+ eest Ekspress Meediat, tegin rahaks ja läksin üle Tallinna Sadama aktsiate peale. Praegu kirun...

                Muidugi pool andsin emale vannitoa remondiks, paarituhande eest maksin enda õppelaenu ära ja nii see läks.

                Kommentaar



                  YT pakkus- ise vaatan homme mis juttu vend räägib
                  ROHE-VALGE SURMANI

                  Kommentaar


                    N2e Sorgast ka juttu
                    #blingbling

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Diftong Vaata postitust

                      YT pakkus- ise vaatan homme mis juttu vend räägib
                      Roheline leheke ja poiste näod ning thumbsup-zestid jätavad mulje, et Henrik on "investeerinud" mingisse võluvette pigem

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Roheline leheke ja poiste näod ning thumbsup-zestid jätavad mulje, et Henrik on "investeerinud" mingisse võluvette pigem
                        Red Bull viinaga?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma ühe Ojamaa seisukohaga küll nõustuda ei sooviks.
                          See, et ta saab oma silmaga näha Kaubamaja ja Selveri poode, tunnetada turuolukorda siin jne ei anna temale mingit eelist teiselpool ookeani arvuti taga istuva investori ees, kes uurib Kaubamaja aktsiat arvutist.

                          Kommentaar


                            Ojamaad kuulata ei viitsi, aga miks ei anna? Eriti just retailerite puhul on see, mis kohapeal tajud, ikka tihti üsna erinev sellest, mida netist analüüsi tehes lugeda võid. Tradeimisel on loomulikult pohh, aga pikaajaliselt investeerides on asja ise kogemine ja nägemine küllalt oluline.

                            Buy what you know.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Ojamaad kuulata ei viitsi, aga miks ei anna? Eriti just retailerite puhul on see, mis kohapeal tajud, ikka tihti üsna erinev sellest, mida netist analüüsi tehes lugeda võid. Tradeimisel on loomulikult pohh, aga pikaajaliselt investeerides on asja ise kogemine ja nägemine küllalt oluline.

                              Buy what you know.
                              Ojamaa rääkis oma kogemusest ehk siis dividendiaktsionääriks/investoriks olemisest. Selline investor saab jah n-ö emotsiooni välja jätta ja teha oma tehnilist analüüsi. On see õige või vale on igaühe enda otsustada
                              ROHE-VALGE SURMANI

                              Kommentaar


                                Õige investeerimine käib hoopis nii:

                                Microsoft wins U.S. Army contract for augmented reality headsets, worth up to $21.9 billion over 10 years (PUBLISHED WED, MAR 31 2021)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X