320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    LHV pank näiteks ei pidanud ja ja võttis 456 524 aktsiat.
    See võib olla ka vahendajakonto/võllide privaatpanganduse kontod, ei?

    Kommentaar


      Enda omad muusin 3.48 peal maha

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Mul tekib alati küsimus kui sa pole praegu ekspert, siis kuidas sap ärast oled, et vaatad hiljem ja võtad uuesti ligi? See tundub nagu kõige uhllem asi ,mida teha, siis ju lähed vs eksperdid mitu korda hoopis.
        Hind on muutuv. Kui hind on atraktiivne et müüa siia müüd, kui on odav et osta siis ostad. lihtne. Iposse sisenedes ei plaaninud kohe esimesel päeval müüa, samas ei oodanud ka hinda üle 3,3. Oleks hind 3,3 või alla jäänud muidugi ma poleks müünud.
        Eksperdi all pean rohkem silmas et ei tegele börsil aktiivselt ning peamine infoallikas minujaoks lhv foorum...Ehk tavaline taksojuht

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          kiired rahad teenitud, elu hea. viimased nädal kaks pärast vtp postitust, kus ta kõigi üle naeris, on endal üldse kuidagi hästi rahaliselt läinud!
          Eufoorias ongi väga timm kiireid flippe teha, siin ainult kiidan. Aga quo vadis?

          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Eufoorias ongi väga timm kiireid flippe teha, siin ainult kiidan. Aga quo vadis?

            Siin paar korda varasemalt see “naermise” teema üleval olnud ja. Seisukoht mul jätkuv, et olukorras, kus enamus siin rääkinud oma positsioonidest, mingi naermine on suhteliselt nõme.

            See oleks okei (nagu ka korduvalt öeldud) kui sul endal oleks positsioonid võetud, mis sinu arvamuse ja hinnanguga on kooskõlas. Kui sul a la spy short, siis muidugi vabandan ja kiidan, sest oled rahaga seal kus suu. Eeldan, et nii siis on kui nii kindel oled, eksole?

            Viimane kord sama teemapüstituse juures istusid muidugi rahas.

            Kommentaar


              “Rahas” on täpselt sama aus possu kui kellel tahes siin. Kõigi riskiisu ei pea ka olema selline, et iga convictioni peale muudkui all-in lükata. Ilmselt saad muidugi ise ka aru, et rahatrüki tingimustes on täna short olla suhteliselt loll mõte, kui just põhjatud taskud pole, et oma convictionit senimaani kinni taguda, kuni turg kestab.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Kas VTP siis selle pildi järgi ütleb, et 2 aasta pärast on majandus täitsa põhjas?

                Kommentaar


                  Ja kas rahatrüki ajas rahas olla ei ole samuti suhteliselt loll mõte?

                  Kommentaar


                    Vtp ei ütle majanduse kohta ilmtingimata midagi, aga finantsturud on tema hinnangul küll kõvasti liiga optimistlikud olnud ja see hinnatase ei ole jätkusuutlik. Samal ajal on mitmel rindel päris tõsised riskid üleval ja ka esimesed märgid sellest, et mõned alustalad hakkavad varisema. Kas ja millal see kogu maja endaga kaasa võtab, eks näeme. Mina lihtsalt olen ettevaatlik.

                    Rahatrüki ajal rahas olemine on absoluutselt loll mõte, kuniks arvad, et rahatrükk kannab. Aga kes tahab meeldetuletust, kuidas rahatrükk võib investorite vastu pöörduda, siis lugege Jaapani börsi kohta (hint: 89ndal aastal oli indeksi väärtus ~39k, täna on 28k). Aga olen sellele siin vist varemgi viidanud.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Usun, et OCGN (7,43 hetkel) varsti lippab. Vahepeal sai räägitud, et neil teistest mitutmoodi asjalikum vaktsiin, mis ootab heakskiitu
                      Ärge uskuge muidugi. 13,98 close ja uudist pole veel olnudki
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Buy the rumour, sell the news. Vist öeldakse. Mis muidugi ei tähenda, et tulevad uhked uudised.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Tegelikult on investimine lihtne. Tuleb lihtsalt suurettevõtteid osta ja mitte üle mõelda.
                          Apple - aastaga 36,95 prossa tõusu;
                          Alphabet (Goog) - aastaga 76,84 prossa tõusu;
                          Nvidia - aastaga 105,29 prossa tõusu;
                          Microsoft - aastaga 62,79 prossa tõusu;
                          Tesla - aastaga 201,76 prossa tõusu;
                          Adobe - aastaga 43,88 prossa tõusu;
                          Snowflake - aastaga 41,83 prossa tõusu
                          jne.

                          Mul pole ühtegi eelnimetatutest.

                          Kommentaar


                            Võrdluseks kaks mu lemmikfondi.
                            EXXT- 43,6 %
                            SXR8- 42,2 %

                            Esimeses laste ülikoolirahad ja teisse soovitasin naisel pensionirahad panna.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Võrdluseks kaks mu lemmikfondi.
                              EXXT- 43,6 %
                              SXR8- 42,2 %

                              Esimeses laste ülikoolirahad ja teisse soovitasin naisel pensionirahad panna.
                              Väga head valikud.

                              Kommentaar


                                Keegi siin krüptot ka laksab? Mis sellest arvate - Bitcoin 100 000 ja Ethereum 8000 aasta lõpuks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X