320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Oot, kes siin naersid mu kaupsi üle? Tegin täna coopi rahaks ja panin küberturvefondi. Yolo.
    Mina vast mitte

    Kommentaar


      Algselt postitas enrito Vaata postitust
      Lühiajaliselt äkki 4euri aktsia tundub kõrge aga pikemaajalises vaates on coop siiski kasvupotensiaaliga ja 4eur ei ole tänast raha väärtust teab, mis "suur" summa.
      Soovitan Baltika aktsiat. Ülisuur kasvupotentsiaal(sest, kurat, hullemaks enam olukord minna ei saa!) ja maksab ainult 33 senti, mis pole raha tänast väärtust arvestades sittagi, isegi nätsu poest ei saa!

      Kommentaar


        Pole sõnu lihtsalt, mis Balti börsil täna toimub. Bercmann üleval 7 prossa, Coop 11 prossa, Elmo rent 7 prossa, LHV 10 prossa, Saunum 13 prossa jne. Uskumatu, mis buum.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Soovitan Baltika aktsiat. Ülisuur kasvupotentsiaal(sest, kurat, hullemaks enam olukord minna ei saa!) ja maksab ainult 33 senti, mis pole raha tänast väärtust arvestades sittagi, isegi nätsu poest ei saa!
          See on ainuke aktsia sisuliselt, mis täna Balti börsil punases.

          Kommentaar


            Ärileht on isegi otseblogi käima pannud: https://arileht.delfi.ee/artikkel/94...-paeva-kaibega

            Kommentaar


              allars kui palju sa CRSR veel jälgid? ta natukene hüplik viimasel ajal olnud shortide coverdamise pärast vist eelkõige. Läheb varsti kuuni või?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                allars kui palju sa CRSR veel jälgid? ta natukene hüplik viimasel ajal olnud shortide coverdamise pärast vist eelkõige. Läheb varsti kuuni või?
                Mul on endiselt CRSR-is positsioon - 700 aktsiat. Olen bagholder Viimase suurema spike'i (14 juuni) ajal müüsin alguses 550 aktsiat suhteliselt nulliga (kokku oli 1050 aktsiat) ehk sisuliselt ilma kasumita. Väiksema kukkumise pealt ostsin 200 tagasi, kokku nüüd 700. Poleks uskunud, et hind nii alla tuleb. Ma siiski usun sellesse ettevõttesse, potentsiaal on korralik. Käibed, mahud ja kasumid on aasta-aastalt kasvanud. Ja kogu mängurluse ning e-spordi kasv seisab alles tõenäoliselt ees. Pluss nende tooted on väga kvaliteetsed ja müüakse suhteliselt ruttu ka läbi. Võib kasvõi vaadata Amazoni ja otsida sealt (nt RAM on ülikuum kaup: https://www.amazon.com/CORSAIR-Venge...0577183&sr=8-4). Sisuliselt kogu Corsairi toodetav kraam omab Amazonis 4.5-5 tärni ehk tegemist on selgelt kvaliteetkraamiga. Pluss neil tuleb pidevalt tooteid juurde. Corsairi ennustatav tulu peaks olema sel aastal kuskil 2-2.2 miljardit. Ettevõtte väärtus praeguse hinna juures on 2.6 miljardit, mis tähendab, et sisuliselt teenib ettevõte sama palju tulu kui on tema turuväärtus. Long term stockina tundub kindlasti mõistlik valik.

                Hetkel on mul muidugi kahju, et üsna suur summa raha on kinni ja selle tõttu on jäänud tegemata palju häid tehinguid - kasvõi Balti börsil. Aga midagi pole teha, tuleb oodata. Viimased päevad on näidanud, et midagi justkui toimub ja ka chart tundub parem kui varem. Aga ei taha midagi ära sõnada, ma väga loodan, et senine downtrend on murtud.

                Kommentaar


                  Hea arvamus: https://arileht.delfi.ee/artikkel/94...ombeks-korduda

                  Kommentaar


                    Müüsin üle poole portfellist maha ja laksan need ka fondidesse. Parem ja rahulikum olla...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Müüsin üle poole portfellist maha ja laksan need ka fondidesse. Parem ja rahulikum olla...
                      Millal 200 körvale paned ja escordi tellid?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Millal 200 körvale paned ja escordi tellid?
                        Miks ma neid tellima peaks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Miks ma neid tellima peaks?
                          See on selline investeering, mille möistlikusest saab vbla alles siis aru kui see tehtud on. Hölptulu saades vöiks ju proovida
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Nonii, härrad ja poisid. Ligi 20 kišši PIKi kontol! Hakkame shoppama!

                            Helir-Valdor, Sa täitsa mees! Täna pudel Westonsit Sinu auks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Nonii, härrad ja poisid. Ligi 20 kišši PIKi kontol! Hakkame shoppama!

                              Helir-Valdor, Sa täitsa mees! Täna pudel Westonsit Sinu auks!
                              davai davai друзья! Team CRSR in da house, juba 2% up poole päevaga, suk dik SWED K100!


                              loodame, et vananeb hästi, aga kui ei vanane, siis called it first

                              Kommentaar


                                Nah sa siiamaani mingis K100-s istusid?
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X