320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust

    Boomer tervitab!
    tervab vastu!

    Kommentaar


      Btw, täna algas Enefiti IPO.

      FOMO is also defined as a fear of regret, which may lead to concerns that one might miss an opportunity for social interaction, a novel experience, a memorable event or a profitable investment. It is the fear that deciding not to participate is the wrong choice.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Btw, täna algas Enefiti IPO.

        FOMO is also defined as a fear of regret, which may lead to concerns that one might miss an opportunity for social interaction, a novel experience, a memorable event or a profitable investment. It is the fear that deciding not to participate is the wrong choice.


        Tasuline lugu. Aga zeitgeist ja fomo!

        Kommentaar


          Mõnu, ma ei taha ühel ajal rikkaks saada. Palju sa märkisid Enefit?

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Mõnu, ma ei taha ühel ajal rikkaks saada. Palju sa märkisid Enefit?
            Esialgu mitte väga palju. Aga teine laine tuleb ka kuu jooksul. Üldplaan mõned tuhanded.

            Kommentaar


              Lisaks, mingi 50/60 chance, et Mõnuagent 1 aasta pärast FV koolitusi läbiviimas omajagu.

              Kommentaar


                Ei teagi, mida Enefitist arvata. Jubedalt haipi saab küll see IPO. Hetkel tundub, et kõik tahavad märkida. Seega märgitakse ilmselt korralikult üle. Ehk siis, kaks varianti - kas kõik saavad mingi osa märgitud, mis tähendab, et hiljem nõudlust enam börsil pole või vastupidi - kõigile antakse näpuotsaga, misjärel tekib hiljem avalikul börsil suur nõudlus.

                Kommentaar


                  Kaasatava raha hulk on päris suur, pole nii kindel üle märkimises. Tõsi, haip on kõva.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Veits meenutab see haip Ekspressi börsile tulekut, kuid... ajad on teised ja energia hinnas. Samas, diagonaalis vaadates on see 100m nagu vähe... .
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Veits meenutab see haip Ekspressi börsile tulekut, kuid... ajad on teised ja energia hinnas. Samas, diagonaalis vaadates on see 100m nagu vähe... .
                      Veidi raske uskuda, et riigiettevõte sellist skämmi tegema läheb...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Veidi raske uskuda, et riigiettevõte sellist skämmi tegema läheb...
                        Mis skämm oli siis?
                        Luik ju just äsja alles kakles ise "skämmeritega" Swedbankist
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Mis skämm oli siis?
                          Luik ju just äsja alles kakles ise "skämmeritega" Swedbankist
                          Skämm on vist vale sõna. Robustselt ülehinnatud oli mu mälu järgi ja inimesed lendasid liimile. Hind kukkus lahinal ja ettevõte võttis avasüli rahavoo vastu. Riigiettevõte päris selliselt ilmselt ei saaks lubada, valijad saavad pahaseks ju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            Kaasatava raha hulk on päris suur, pole nii kindel üle märkimises. Tõsi, haip on kõva.
                            Pole kindel, kas 100 miljonit ikka on nii suur raha

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Veidi raske uskuda, et riigiettevõte sellist skämmi tegema läheb...
                              riigiettevõte nüüd ei tähenda püha lehma. Samas ma pidasin rohkem silmas seda, et (pealiskaudselt küll silmates) ebakõla kuvand pitsitab silma.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Veidi raske uskuda, et riigiettevõte sellist skämmi tegema läheb...
                                Just, just. Teades kuidas seal töötajatega käitutakse, ei imesta ma millegi üle.
                                Igakord kui avaldatakse ihaldusväärsemad tööandjad ja leian sealt EE nime, siis mõtlen- kes on need inimesed ja mille järgi nad oma valikuid teevad?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X