320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Nah sa siiamaani mingis K100-s istusid?
    Nii suur usaldus oli rootslaste vastu!

    Ausalt öeldes - ma ei viitsinud sellega ennem lihtsalt tegeleda. Ainuke endale loogiline alternatiiv oli Tuleva, aga ma pigem kaotan raha kui annan selle Kristi Saare kätte!

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Nii suur usaldus oli rootslaste vastu!

      Ausalt öeldes - ma ei viitsinud sellega ennem lihtsalt tegeleda. Ainuke endale loogiline alternatiiv oli Tuleva, aga ma pigem kaotan raha kui annan selle Kristi Saare kätte!
      Laias laastus väga vahet pole millisesse, aga indeksfondi tuleks raha panna. Kui just ei taha PIKiga tegeleda.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Laias laastus väga vahet pole millisesse, aga indeksfondi tuleks raha panna. Kui just ei taha PIKiga tegeleda.
        eee... Mul mingi P/S 5 ja muud ilma käibeta stuff on roids ja sa arvad, et ma PIKis panen indeksfondi või. Laod PIK ka sama asja täis ja fingers crossed.

        Ja kui kaotad, siis teenitakse uus.

        Kommentaar


          LHV võtab USD -> HKD tehingu pealt 5% valuutaspreadi + tehingutasu. Minge emmi, ausõna.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            LHV võtab USD -> HKD tehingu pealt 5% valuutaspreadi + tehingutasu. Minge emmi, ausõna.
            mida osta tahad ka?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              eee... Mul mingi P/S 5 ja muud ilma käibeta stuff on roids ja sa arvad, et ma PIKis panen indeksfondi või. Laod PIK ka sama asja täis ja fingers crossed.

              Ja kui kaotad, siis teenitakse uus.
              Sa said veidi valesti aru. Ükskõik milline II samba indeksfond või PIK oli see, mida ma öelda tahtsin. Mitte, et PIKi peaks indeksfondi laduma.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Sa said veidi valesti aru. Ükskõik milline II samba indeksfond või PIK oli see, mida ma öelda tahtsin. Mitte, et PIKi peaks indeksfondi laduma.

                Kommentaar


                  Mina ostsin neljapäeval SAB1L (A).

                  Aitäh, Helir-Valdor!

                  Kommentaar


                    LHV miljardipeol esinesid 2qs, 5miinust, gameboy tetris ja nüüd on nublu peal. Rahvas püherdab rahas!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      LHV miljardipeol esinesid 2qs, 5miinust, gameboy tetris ja nüüd on nublu peal. Rahvas püherdab rahas!
                      Ma eeldaks, et pigem nii lõppeb see asi paljudele:



                      samas mitmetele kindlasti ka nii:

                      Kommentaar


                        Usun, et OCGN (7,43 hetkel) varsti lippab. Vahepeal sai räägitud, et neil teistest mitutmoodi asjalikum vaktsiin, mis ootab heakskiitu
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Nii palgapäev (jah päris palgapäev, mitte II samba rahad).

                          Öelge nüüd palun rumalale lihtsalt ja selgelt, et mis platvormi ja teenuse kaudu ja millise nime/koodiga asja osta et investeerida ETF-idesse. Näitks S&P500 (jälgivasse) junni. Noh tasude ja kulude vaates põhiliselt.

                          Kulutasin nädalavahetusel mitu tundi ja hui sain lõpuni aru erinevate platvormide tasudest ja pakettidest. Kui aktsiate puhul on asi üsna selge ja konkreetne, siis fondid ja ETF puhul tõmbasid ostu-müügi-valuuta-hoiustamise-haldamise tasud korralikult errorisse.

                          Interneedus on infot täis, aga igaüks kirjutab/kiidab oma asja. Olgu siis robur, lhv kasvukonto, admiral market või eToro. Mingit normaalset võrdlust ei leidnud ja igaühe tingimusi ükshaaval pikast dokumentatsioonist selgeks tegema ka ei viitsi hakata.


                          Algajale oleks nagu vaja lihtsalt ja punaselt. ala:

                          1) Balti aktsiat osta LHV või Swedi kaudu. Lihtne, tasuta tehingud ja hoiustamine
                          2) USA aktsiat ära eesti pankade kaudu osta sest teenustasud on retsid. Proovi eTroro või Interactive brokers.
                          3) Fondi osta...
                          4) ETF-i osta...
                          5) krüptot osta...
                          6) USD valuutas asjadega majanda nii, et mitte liiga palju USD/EUR konverteerimiselt kaotada...

                          ----
                          Küll võib teiselt pool kiituseks öelda, et erinevate instrumentide ja portfelli koostamise loogika, riskide hajutamise jms kohta on täiesti toredaid materjale algajale ja videode ja blogide näol emakeeles täiesti saadaval.

                          Kommentaar


                            Okei, kes see vend oli kes alla EURO välja võttis

                            Kommentaar


                              No nii. Minu närv sai otsa ja coop läks täna hinnaga 3.95 ära uuele omanikule. Thanks kõigile kes hinda tõstsid. Mul Soomest üks priima poiss juba välja vaadatud.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                No nii. Minu närv sai otsa ja coop läks täna hinnaga 3.95 ära uuele omanikule. Thanks kõigile kes hinda tõstsid. Mul Soomest üks priima poiss juba välja vaadatud.

                                vot nüüd oleks küll Piiril vaja sekkuda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X