320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    näiteks kes
    Ses osas täitsa loogiline. Uus fänniturg tuleb peale eelkõige noorte meeste poolt. Noh, et oled teismeline, püksis pungitab, tahaks naisi maha võtta, aga ei saa. Elu tundub halb, vanemad ei mõista ja siis on hea tunda end osana mingist võiduemotsioonist, kus tunned end korra nädalas vinge maailmabossina ja räägid foorumis "meie võitsime teid", kuigi tglt on ka see teine mingi vinniline teismeline, kes valis teise rõõmuallika.

    Noh, siis valitakse ikkagi see, kes seda emotsiooni kõige rohkem pakub. 90ndate lõpus oli selleks ManU ja Arsenal. Siis tuli Chelsea ja toonased vinnilised potentsipumbad said sealt enda laksu kätte. Nüüd on Man City peal ja praegused teismelised on raudpolt massiliselt just seda tiimi maailma parimaks pidamas.

    Ainus variant on olla nö. hipsterteismeliste valik ehk siis see, kes äkki heal päeval vahel midagi võidab, seega sealt natuke tiksub Mankule peale, aga kuni võitma ei hakata, siis ei tule seda kindlasti piisavalt. Liverpool sai ilmselt veidi värskendust nüüd, aga mõne aasta pärast on foorum ManCity embleemiga djüüde täis, kes on siis umbes nipanapa täisealised.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ses osas täitsa loogiline. Uus fänniturg tuleb peale eelkõige noorte meeste poolt. Noh, et oled teismeline, püksis pungitab, tahaks naisi maha võtta, aga ei saa. Elu tundub halb, vanemad ei mõista ja siis on hea tunda end osana mingist võiduemotsioonist, kus tunned end korra nädalas vinge maailmabossina ja räägid foorumis "meie võitsime teid", kuigi tglt on ka see teine mingi vinniline teismeline, kes valis teise rõõmuallika.

      Noh, siis valitakse ikkagi see, kes seda emotsiooni kõige rohkem pakub. 90ndate lõpus oli selleks ManU ja Arsenal. Siis tuli Chelsea ja toonased vinnilised potentsipumbad said sealt enda laksu kätte. Nüüd on Man City peal ja praegused teismelised on raudpolt massiliselt just seda tiimi maailma parimaks pidamas.

      Ainus variant on olla nö. hipsterteismeliste valik ehk siis see, kes äkki heal päeval vahel midagi võidab, seega sealt natuke tiksub Mankule peale, aga kuni võitma ei hakata, siis ei tule seda kindlasti piisavalt. Liverpool sai ilmselt veidi värskendust nüüd, aga mõne aasta pärast on foorum ManCity embleemiga djüüde täis, kes on siis umbes nipanapa täisealised.
      see ongi loogiline, tahtsin viidet, mis tõestaks, et see tunnetuslik loogika peab paika ka.

      aa ja seda, et teemapüstitus algas sellest, kus "välja surev ja leedsistuv United" saab uue liiga püsivaks liikmeks, garanteerides raha pealevoolu ja iganädalased mängud nende seksikate chelseade ja citydega. ehk siis... selle kontekstis just see shift ongi see, mis võiks mõjuda ka axjale.

      Kommentaar


        p.s. see, et manu on "väljasurev klubi" peaks siis igasuguse loogika alusel olema ka aktsia hinnas kajastatud. Kas ja kui palju on aga kajastatud see superliiga tänasel päeval? Hüpotees on, et vähem kui eeldaks, aga see ei pruugi ka paika pidada.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          see ongi loogiline, tahtsin viidet, mis tõestaks, et see tunnetuslik loogika peab paika ka.

          aa ja seda, et teemapüstitus algas sellest, kus "välja surev ja leedsistuv United" saab uue liiga püsivaks liikmeks, garanteerides raha pealevoolu ja iganädalased mängud nende seksikate chelseade ja citydega. ehk siis... selle kontekstis just see shift ongi see, mis võiks mõjuda ka axjale.
          See oli ju esimesest lausest peale selline pool sarkasm pole mul mingeid viiteid. Ise sõid mu Manu teemast välja seega ma pean kusagil mujal oma Manu teemalist tähelepanu saama. Muidu ju reaalsuses on hetkel see uus superliiga nii tume maa ning ma usun, et seda adekvaatselt ei suuda keegi ennustada, kuidas see üldse klubisid finantsiliselt mõjutab. Samas kuna see on põhiliselt Usa pärusmaa, siis võiks ju eeldada, et küll rämeda marketingiga see asi üles taotakse.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            õu kas mänku axja peax nüüd tõusma mingi hetk selle peale kui revenue garanteeritud superliiga kaudu w. Nagunii tundub, et see axja ei ela ega sure ja praegu suht bottom ranges hind.
            Pre-market +11%. Jalkaaktsiad on muidugi nagu showmatšidele panustamine.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              ERIAList sai siis Eesti oma Madoffi-laadne toode. Hoiuste väljavõtted kaeti uute hoiuste arvel. Aga eks hoiustajate ahnus (12%!!!!) tegi selle võimalikuks, nagu ka Madoffi puhul...

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                ERIAList sai siis Eesti oma Madoffi-laadne toode. Hoiuste väljavõtted kaeti uute hoiuste arvel. Aga eks hoiustajate ahnus (12%!!!!) tegi selle võimalikuks, nagu ka Madoffi puhul...
                ERIAL on suurepärane ettevõte, kõik neil otlitshno on!

                Kommentaar


                  Nii jätkame ka investeerimispäevikuga. Minu 8 Ekspress Grupi aktsiat on toonud kasumit 0.03 senti ja tõus on olnud 0.39%. Ei tea kas peaks juba müüma hakkama, kuidagi nadi on see kasv? Või peaks hoopis juurde ostma? Äkki täna tõuseb jälle mühinal ja päeva lõpuks olen oma investeeringuga rahul? Njah keeruline värk ikka. Aastaga on küll 75% digitellimuste maht suurenenud aga paberlehtede tellijate arv muudkui väheneb. Arvate küll, et 8 aktsiat on vähe aga seal all on terve kuuspaki jagu raha, mis külmkapis seistes on ka kindel investeering. Joon ja loen ajakirja Investor. Seega loodan, et Ekspress mind alt ei vea oma majandustulemustega.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Mul on kuu algusega võrreldes 20 Ignitis Grupi aktsiat kaotanud meeletud ühe euro väärtuses. Olen häiritud. Samas 40 LHV Grupi aktsiat on kokku kasvatanud väärtust mingi 100 euro kanti. See väga ei häiri. Kuu algul sai ostetud ka 200 Siaualaialai Bankase akziat, see on kasvanud mingi kuus eurot. See on suhtkoht meeh.

                    Muus osas oli kuu algul portfelli kasum mingi viie prossa juures, aga praegu on kõik nii ketasse läinud, et äpp näitab seda kasvu 10+ prossa. Eile tegin purgisuppi, sai täitsa hea. Lisaks sõitsin eile suurepäraselt Chelsea mängult taksoga tagasi, et nüüd on taksoga seotud arve ka nullis.

                    Elame veel!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mul on kuu algusega võrreldes 20 Ignitis Grupi aktsiat kaotanud meeletud ühe euro väärtuses. Olen häiritud. Samas 40 LHV Grupi aktsiat on kokku kasvatanud väärtust mingi 100 euro kanti. See väga ei häiri. Kuu algul sai ostetud ka 200 Siaualaialai Bankase akziat, see on kasvanud mingi kuus eurot. See on suhtkoht meeh.

                      Muus osas oli kuu algul portfelli kasum mingi viie prossa juures, aga praegu on kõik nii ketasse läinud, et äpp näitab seda kasvu 10+ prossa. Eile tegin purgisuppi, sai täitsa hea. Lisaks sõitsin eile suurepäraselt Chelsea mängult taksoga tagasi, et nüüd on taksoga seotud arve ka nullis.

                      Elame veel!
                      Kunagi oli mingis lehes (äkki õhtuleht) artikkel, kus üks vanem proua kurtis, et ta nii vaene, et sööb ainult purgisuppi. Seal kommentaarides küll eestlaste kollektiivne hääl ütles, et purgisupp on väga kallis ja proua polegi nii vaene ühtegi kui räägib. Seega, lõpeta see laristamine ja raha hakkab veel rohkem üle jääma.

                      PS. Mul õnnestus osa Ignitist selle aasta tipust 21.8 € osta. :-)
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Kunagi oli mingis lehes (äkki õhtuleht) artikkel, kus üks vanem proua kurtis, et ta nii vaene, et sööb ainult purgisuppi. Seal kommentaarides küll eestlaste kollektiivne hääl ütles, et purgisupp on väga kallis ja proua polegi nii vaene ühtegi kui räägib. Seega, lõpeta see laristamine ja raha hakkab veel rohkem üle jääma.

                        PS. Mul õnnestus osa Ignitist selle aasta tipust 21.8 € osta. :-)
                        Ignitis maksis just 12 eurot dividende! Faking heelll!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ignitis maksis just 12 eurot dividende! Faking heelll!!!
                          Kus minu dividendid on? Leedukad tõmbasid mulle koti pähe?
                          update. LHV-sse tulid ära, Swedi omad ei saa midagi!
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Tublid! Nii tulebki, alustades mõnede eurodega, siis pensioniks on miljon koos nagu profid ytlevad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Tublid! Nii tulebki, alustades mõnede eurodega, siis pensioniks on miljon koos nagu profid ytlevad.
                              Jah. Üritage vältida Urmas Paet suguseid investeerimisgurusid, kes soovitaks näiteks sada kilo Eriali hoiusesse panna.
                              Brüsselis muutub inimene ikka päris eluvõõraks ära tundub. Samas, äkki Urki kogu varandusest on 100k ainult lumme kusta.

                              Euroopa Parlamendi saadik, mitmekordne minister ja Reformierakonna juhatuse liige Urmas Paet on üks paljudest, kes loodab raha tagasi saada raskustesse sattunud hoiu-laenuühistust Erial, mis ei suuda enam kui tuhandele hoiustajale tagastada nende sääste õigel ajal ja lubatud suuruses.

                              Kommentaar


                                Nüüd Biden ka liiga palju seletama hakanud lisaks J-Powile...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X