320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hoi
    Mitu tonni peaks III sambasse kütma, et maksimaalselt tulumaksu hiljem tuludeklariga tagasi saada?
    Sõbra jaoks küsin.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Hoi
      Mitu tonni peaks III sambasse kütma, et maksimaalselt tulumaksu hiljem tuludeklariga tagasi saada?
      Sõbra jaoks küsin.
      0.15 ,% aasta brutopalgast või kuni 6 tonni. Aga sa tead ju seda ise ka.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Hoi
        Mitu tonni peaks III sambasse kütma, et maksimaalselt tulumaksu hiljem tuludeklariga tagasi saada?
        Sõbra jaoks küsin.

        Sinu palga juures 6k aastas

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          1) Balti aktsiat osta LHV või Swedi kaudu. Lihtne, tasuta tehingud ja hoiustamine
          2) USA aktsiat osta ettevõtte kaudu, kasutades Interactive Brokersit või eTorot. Eraisikuna kasutades pead iga aasta tulusid deklama, sest investeerimiskontot ei saa välismaiste maakleritega kasutada.
          3) Fondi (aktiivset) ära osta.
          4) ETF-i osta kasvukonto kaudu, kui investeerid pidevalt väikeseid summasid ja eriti valida ei taha. Kui üle 900 euro korraga või tahad suuremal hulgal vabadust valida, siis osta lihtsalt investeerimiskonto (vajadusel ettevõtte) kaudu.
          5) krüptot osta enda lõbuks. Teenusepakkuja pole siin oluline.
          6) USD valuutas asjadega majanda nii, et mitte liiga palju USD/EUR konverteerimiselt kaotada. Teoorias kõige lihtsam ettevõtte kaudu.
          Pead ei anna, aga minu arusaam on selline.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Meie foorumi Martin hakkab vist rämedalt pappi krüptosse lükkama. Suured summad PIKil ootavad tuulutamist?
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Ehk siis nüüd vaja veel endale eraldi ettevõte teha investerimise jaoks

              Ja siis räägivad et invsteeriminine on lihtne ja sobib kõigile. "Hakka juba täna pihta!"


              vtp'le suur tänu igatahes. Kui esimese miljoni teenin investeeringutega, siis ostan sulle bocki!

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                0.15 ,% aasta brutopalgast või kuni 6 tonni. Aga sa tead ju seda ise ka.
                Ma mäletasin, et summa oli väiksem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  No nii. Minu närv sai otsa ja coop läks täna hinnaga 3.95 ära uuele omanikule. Thanks kõigile kes hinda tõstsid. Mul Soomest üks priima poiss juba välja vaadatud.
                  oookei

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Ehk siis nüüd vaja veel endale eraldi ettevõte teha investerimise jaoks
                    Unustasin mainida, et ettevõttega investeerides pead hankima ka LEI koodi ja seda iga aasta uuendama. Maksab vist ca 60 eurtsi + käive. Ehk sõltuvalt summadest (väiksemad) ja investeerimise sagedusest (harvem) ei saa välistada, et alustada on eraisikuna optimaalsem.

                    Teine variant on sellele optimeerimisele mitte liiga palju rõhku panna ja mõelda lihtsalt nendele liivarandadele ja õlledele, mis sind teekonna lõpus ootavad.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Ma tunnen küll Vaido Neigausi, aga te olete sellegipoolest ikkagi rikutud mõtlemisega. :-)
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        No nii. Minu närv sai otsa ja coop läks täna hinnaga 3.95 ära uuele omanikule. Thanks kõigile kes hinda tõstsid. Mul Soomest üks priima poiss juba välja vaadatud.
                        jaga siis teistele ka kraami ikka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Unustasin mainida, et ettevõttega investeerides pead hankima ka LEI koodi ja seda iga aasta uuendama. Maksab vist ca 60 eurtsi + käive. Ehk sõltuvalt summadest (väiksemad) ja investeerimise sagedusest (harvem) ei saa välistada, et alustada on eraisikuna optimaalsem.
                          Võtsin ise leiregister.ee ja 49 eur + kõmm!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            jaga siis teistele ka kraami ikka
                            Ok. Ma natuke häbenen, sest see Soome poiss ei ole nii väga seksikas. Stora Enso on ta nimi ja hetke hind 17.14 ja analüütikute arvates õiglane hind 22. Väike lootus ka sellel, et lubasid 2025 hakata puidust ligniini tootma, mida on vaja liitiumakude tarbeks. Aga minu summad on väga väiksed. Ma ei istu pik raha otsas.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Huh ise müüsin LHV 45,5 peal maha, sest nii tark olen lihtsalt! SAB1L veel plussis aga mitte kauaks varsti tundub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Huh ise müüsin LHV 45,5 peal maha, sest nii tark olen lihtsalt! SAB1L veel plussis aga mitte kauaks varsti tundub.
                                Müüsin 42 peal veel natuke, ostsin 41,7 peal sama koguse tagasi. Tundub täiesti full retakas värk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X