320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Elmo IPOst arvata? Kallis?
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Kuidas saab lotopilet kallis olla. Sellesmõttes, et kui tuleb ära, mis teha tahavad on rakett. Kui seda osta palju praegu peale tiksub siis on kallis pehme õelda.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Kuidas saab lotopilet kallis olla. Sellesmõttes, et kui tuleb ära, mis teha tahavad on rakett. Kui seda osta palju praegu peale tiksub siis on kallis pehme õelda.
        Ahah. Selge. Siis võtan julguse kokku ja märgin kaks aktsiat.
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Keegi arvab selle ära:

          - 27 triljonit ringluses
          - Sellest 25% viimase poole aasta jooksul tekitatud
          - Vöib löputult juurde toota
          - 1% omanikest omavad üle 30%

          Mis see on?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Elmo Rent? Mis see on? Et nagu uus Saunum paneb ajama või pigem ei?

            Kaala küsimus: tollar

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Elmo Rent? Mis see on? Et nagu uus Saunum paneb ajama või pigem ei?

              Kaala küsimus: tollar
              Ilma googleta ma mötlesin
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Ilma googleta ma mötlesin
                Oligi ilma google'ta. Igasugu krüptomehed on seda FB-s juba mõnda aega jagand.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Keegi arvab selle ära:

                  - 27 triljonit ringluses
                  - Sellest 25% viimase poole aasta jooksul tekitatud
                  - Vöib löputult juurde toota
                  - 1% omanikest omavad üle 30%

                  Mis see on?
                  Viimati järgnes sama mõistatuse peale mõned nädalad tagasi soovitus osta bitcoini.
                  Ei olnud ilmselt kõige säravam mõte inimkonna ajaloos.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oligi ilma google'ta. Igasugu krüptomehed on seda FB-s juba mõnda aega jagand.
                    Njah ei jälgi neid Eesti krüpto ja investeerimisgurusid
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Viimati järgnes sama mõistatuse peale mõned nädalad tagasi soovitus osta bitcoini.
                      Ei olnud ilmselt kõige säravam mõte inimkonna ajaloos.
                      Asoo. No lahe et niiviisi silte külge kleebid, ju peab ka siis köik daaladesse üle konverteerima.
                      Trump ütles ka just, et BTC on skämm, mis dollarit surub. Oled siis Trumpi toetaja?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Asoo. No lahe et mulle niiviisi silte külge kleebid, ju peab ka siis köik daaladesse üle konverteerima.
                        Trump ütles ka just, et BTC on skämm, mis dollarit surub. Oled siis Trumpi toetaja?
                        Trump kõnnib kahel jalal, ma kõnnin ka - seega olen Trumpi toetaja?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Trump kõnnib kahel jalal, ma kõnnin ka - seega olen Trumpi toetaja?
                          Kui ufod tulevad, siis jah
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Trump kõnnib kahel jalal, ma kõnnin ka - seega olen Trumpi toetaja?
                            Trumpi toetamine võib kasulikuks osutuda:

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Asoo. No lahe et niiviisi silte külge kleebid, ju peab ka siis köik daaladesse üle konverteerima.
                              Mõlemad faktid. Aga see selleks.

                              Olles nüüd ikkagi rohkem kui pool elu ikkagi rahvusvahelist rahandust näinud, julgeksin pakkuda, et dollar elab (ja elab ka euro) selle krüptovaimustuse üle ja ei juhtu temaga suurt midagi. Jah, plokiahelas kui tehnoloogias on sisu, aga nendest tänased krüptorahad tunduvad mulle sellegipoolest rohkem tulbisibulad kui digitaalne kuld või hoidku jumal, sularaha asendaja. Ja seda just seetõttu, et neid annab piiramatult arvul juurde luua. Mistõttu olemuslikult puudub neil see kasutuse universaalsus, mis on rahasüsteemi puhul unikaalne. Mistõttu tekib mingil hetkel ikkagi küsimus, miks just see ja miks just sellise hinnaga. Aga no eks näeme.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Mõlemad faktid. Aga see selleks.

                                Olles nüüd ikkagi rohkem kui pool elu ikkagi rahvusvahelist rahandust näinud, julgeksin pakkuda, et dollar elab (ja elab ka euro) selle krüptovaimustuse üle ja ei juhtu temaga suurt midagi. Jah, plokiahelas kui tehnoloogias on sisu, aga nendest tänased krüptorahad tunduvad mulle sellegipoolest rohkem tulbisibulad kui digitaalne kuld või hoidku jumal, sularaha asendaja. Ja seda just seetõttu, et neid annab piiramatult arvul juurde luua. Mistõttu olemuslikult puudub neil see kasutuse universaalsus, mis on rahasüsteemi puhul unikaalne. Mistõttu tekib mingil hetkel ikkagi küsimus, miks just see ja miks just sellise hinnaga. Aga no eks näeme.
                                Algne tolle möistatuse postitaja twitteris ei jaganud ühtegi soovitust ja taolisi korrektuure on BTC julgelt 15 läbi elanud, ei midagi uut. https://www.visualcapitalist.com/bit...zo5q63e2eFGGo0

                                Inimlikult on möistetav vastanduda sellele, mis viiks endal leiva laualt. Süsteem on aga kohmakas ja aegunud, hüperinflatsioon vältimatu, ma näen siin üleminekuperioodi millegile mugavamale ja moodsamale, mitte tulpe ja meeme
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X