320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Just, just. Teades kuidas seal töötajatega käitutakse, ei imesta ma millegi üle.
    Igakord kui avaldatakse ihaldusväärsemad tööandjad ja leian sealt EE nime, siis mõtlen- kes on need inimesed ja mille järgi nad oma valikuid teevad?
    Ida-Virumaa inimesed. Neil pole väga alternatiive ja on õnnelikud et neil töö on. Hästi tasustatud ka ikkagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ida-Virumaa inimesed. Neil pole väga alternatiive ja on õnnelikud et neil töö on. Hästi tasustatud ka ikkagi.
      Hetkel ma ei pidanud Ida inimesi silmas.
      Hästi tasutatud? Ilmselt juhid ja IT inimesed on hästi tasustatud. Ilmselt ka need, kes pugeda vajalikele inimestele oskavad, teenivad hästi. Tavalise kontoritöötaja palk seal küll teab mis hea ei ole.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Minu point oli pigem see, et tänu ida häältele on EE seal ihaldusväärsemate tipus. Tallinna/kontori osas täiesti nõustun sinuga.

        Kommentaar


          Soovitusi mida täna-homme Balti börsilt osta?

          Kommentaar


            Enefit Green AS (edaspidi „Selts“) teatab oma aktsiate esmase avaliku pakkumise (edaspidi „Pakkumine“) edukast hinnastamisest. Selts ja Eesti Energia Aktsiaselts („Eesti Energia“) kinnitasid Pakkumise lõplikuks hinnaks 2,90 eurot aktsia kohta, mis on esialgu seatud Pakkumise hinnavahemiku 2,45 eurot kuni 3,15 eurot ülemises pooles.

            Pakkumise põhiosa raames plaanis Selts kaasata kuni 100 miljonit eurot uute lihtaktsiate emiteerimise kaudu (edaspidi „Uued Aktsiad“) ja Seltsi ainuaktsionär Eesti Energia plaanis kaasata kuni 15 miljonit eurot läbi olemasolevate lihtaktsiate (edaspidi „Olemasolevad Aktsiad“ ja koos Uute Aktsiatega edaspidi „Pakkumise Aktsiad“) müügi, mis andis põhimahuks kuni 115 miljonit eurot. Sõltuvalt turutingimustest võidi Pakkumise raames müüdavate Olemasolevate Aktsiate mahtu suurendada kuni 60 miljoni euro võrra, see tähendab kogumahuni kuni 175 miljonit eurot.

            Pakkumise põhiosa märgiti üle rohkem kui 4 korda. Investoritele otsustati jaotada 34 482 759 Uut Aktsiat ja 25 862 068 Olemasolevat Aktsiat (sealhulgas 19 739 619 täiendavat Olemasolevat Aktsiat suurendamise tulemusena), see tähendab kokku 60 344 827 Pakkumise Aktsiat. Pärast Uute Aktsiate registreerimist moodustavad Pakkumise Aktsiaid 22,8% kõigist Seltsi aktsiatest. Pakkumise brutotulu on ligikaudu 175 miljonit eurot, millest brutotulu Seltsile on ligikaudu 100 miljonit eurot ja Eesti Energiale ligikaudu 75 miljonit eurot.

            Pakkumise Aktsiatest 55% jaotatakse jaeinvestoritele ja ülejäänud 45% jaotatakse institutsionaalsetele investoritele. Kõigile jaeinvestoritele jaotati 100% märgitud aktsiatest kuni 1000 aktsia ulatuses ning seda ületanud märgitud mahust 5,5%. Kõigile Eesti Energia kontserni kuuluvate ettevõtete nõukogu ja juhatuse liikmetele ning töötajatele Eestis, Lätis ja Leedus jaotati 100% märgitud aktsiatest kuni 2000 aktsia ulatuses ning seda ületanud märgitud mahust 5,5%. Märkimiskorraldusi esitasid rohkem kui 60 000 jaeinvestorit, kellest rohkem kui 80% saavad nende poolt märgitud aktsiad täies mahus.

            Pakkumise raames jaotatud Pakkumise Aktsiad annavad uutele aktsionäridele õiguse 1. jaanuaril 2021 alanud majandusaasta ning sellele järgnevate majandusaastate eest makstud dividendidele.

            Investoritele jaotatud Pakkumise Aktsiad kantakse investorite väärtpaberikontodele eelduslikult 20. oktoobril 2021 või sellele lähedasel kuupäeval. Seltsi aktsiatega kauplemine Nasdaq Tallinna Börsi Balti põhinimekirjas algab eelduslikult 21. oktoobril 2021.a või sellele lähedasel kuupäeval, börsitähise EGR1T all.

            Kommentaar


              Yo, Enefit bitches!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Yo, Enefit bitches!
                143000tk ostusoov @ 3.5€ kell on 10:14

                Kommentaar


                  Hea edukas ipo. Müüsin enda enefiti ära. LHV ikka masendav...igakord eestis mingi suurem ipo siis nende leht maas jne.

                  Kommentaar


                    kiired rahad teenitud, elu hea. viimased nädal kaks pärast vtp postitust, kus ta kõigi üle naeris, on endal üldse kuidagi hästi rahaliselt läinud!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hexaflexa Vaata postitust
                      Hea edukas ipo. Müüsin enda enefiti ära. LHV ikka masendav...igakord eestis mingi suurem ipo siis nende leht maas jne.
                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      kiired rahad teenitud, elu hea. viimased nädal kaks pärast vtp postitust, kus ta kõigi üle naeris, on endal üldse kuidagi hästi rahaliselt läinud!
                      Natkene vara ei müünud?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Natkene vara ei müünud?
                        Kuni oled rohelises, pole ükski müük vara. Vist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Natkene vara ei müünud?
                          No see ju oleneb. Ma üldse ei välista, et see aktsia on varsti 9 EUR, aga mul oli endal tees kiire flip ja selle teesi edukalt realiseerisin. Miks oli selline tees, mitte teistsugune (nt aktsiahind 9 EUR)? Seepärast, et ma ei tea energeetikasektorist mitte sittagi ning ma ei oska mitte kuidagigi hinnata selle ettevõtte tegelikku väärtust. Mida 20% kasumlikkuse piires tõestatult oskasin õigesti hinnata - et aktsia hind on esimesel päeval kõrgem kui märkimishind. Ei tasu üle oma varju hüpata ja poolel teel hobuseid vahetada, eksole.

                          Kommentaar


                            Ma pole mingi ekspert aga ma ei näe et hetkel antud hind tõuseks väga kõrgemale. Teen antud rahaga midagi muud ning vb tulevikus kui väljavaated muutuvad võtan uuesti ligi. Iseenesest roheline ja energia kõik väga popp seega silma hoian kindlasti peal. Lhv rohefondid pidasid näiteks 2,9 hinda isegi liiga kalliks

                            Kommentaar


                              Mul tekib alati küsimus kui sa pole praegu ekspert, siis kuidas sap ärast oled, et vaatad hiljem ja võtad uuesti ligi? See tundub nagu kõige uhllem asi ,mida teha, siis ju lähed vs eksperdid mitu korda hoopis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hexaflexa Vaata postitust
                                Ma pole mingi ekspert aga ma ei näe et hetkel antud hind tõuseks väga kõrgemale. Teen antud rahaga midagi muud ning vb tulevikus kui väljavaated muutuvad võtan uuesti ligi. Iseenesest roheline ja energia kõik väga popp seega silma hoian kindlasti peal. Lhv rohefondid pidasid näiteks 2,9 hinda isegi liiga kalliks
                                LHV pank näiteks ei pidanud ja ja võttis 456 524 aktsiat.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X