320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Kui 2008 oleksid Lehmani ostnud, siis anna minna.
    Nali naljaks. See on muidugi pikalt oodatud, aga see pauk võib päris suure languse jälle tekitada. Või mis teie arvate?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Siin teemas ei tegeleta selliste negatiivsete mõtetega, eksole. Positive vibes only, turg tõuseb igavesti.

      Muidu kirjutasin Evergrande’i kaasusest siia paar nädalat tagasi ka ja minu viide Lehmanile polnud päris tühja koha pealt. Pean seda viimase kümnendi suuremaks riskikohaks, sest:
      1) Räägitakse, et Evergrande’i võlg pole probleem, kuna ettevõtte varad katavad seda. Kas nendele varadele leidub üldse ostja ja mis hinnaga? Kes Hiina kummituslinnadesse elama lähevad?
      2) Evergrande on vaid üks paljudest sama probleemi ees seisvatest kinnisvaraarendajatest Hiinas. Praegused numbrid (300 miljardit) on jäämäe tipp.
      3) Kui kinnisvara hinnad pööravad järsult langusesse, siis pankade laenuportfellid lähevad punasesse ja see jama levib kõikjale.

      Ma tegelikult ei näe, kuidas siit kadudeta välja vingerdatakse. Kogu see lugu on väga ‘07 subprime fiiliga.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Siin teemas ei tegeleta selliste negatiivsete mõtetega, eksole. Positive vibes only, turg tõuseb igavesti.

        Muidu kirjutasin Evergrande’i kaasusest siia paar nädalat tagasi ka ja minu viide Lehmanile polnud päris tühja koha pealt. Pean seda viimase kümnendi suuremaks riskikohaks, sest:
        1) Räägitakse, et Evergrande’i võlg pole probleem, kuna ettevõtte varad katavad seda. Kas nendele varadele leidub üldse ostja ja mis hinnaga? Kes Hiina kummituslinnadesse elama lähevad?
        2) Evergrande on vaid üks paljudest sama probleemi ees seisvatest kinnisvaraarendajatest Hiinas. Praegused numbrid (300 miljardit) on jäämäe tipp.
        3) Kui kinnisvara hinnad pööravad järsult langusesse, siis pankade laenuportfellid lähevad punasesse ja see jama levib kõikjale.

        Ma tegelikult ei näe, kuidas siit kadudeta välja vingerdatakse. Kogu see lugu on väga ‘07 subprime fiiliga.
        Köik varsti pu***s jah? Hiinlased veel süüdi, kas see on hea materjal WW3 jaoks? pilukad, venkud, taliibid, pärslased ja paks koreast VS jänkid, konnasööjad, juudid, englunnid ja aussikad - kes vöidab?
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Köik varsti pu***s jah? Hiinlased veel süüdi, kas see on hea materjal WW3 jaoks? pilukad, venkud, taliibid, pärslased ja paks koreast VS jänkid, konnasööjad, juudid, englunnid ja aussikad - kes vöidab?
          Ma täiesti mõistan, et sulle on igapäevaseks eluspüsimiseks vaja pidevat pealevoolu reality staaride onlyfansi kontodest, poliitikast ja teistes riikides toimuvatest verevalamistest. Globaalse finantskriisi teeb globaalseks paraku kõigi osaliste kollektiivne süü, nii et selle najal väga sõdu ei alusta.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Globaalse finantskriisi teeb globaalseks paraku kõigi osaliste kollektiivne süü, nii et selle najal väga sõdu ei alusta.
            OT

            Ühest kriisist ollakse väljumas, kuid teistesse (?) sisenemas.
            Vaadates seda, kuidas käesolevas on suur kandepind vastandumises, mis kollektiivsele ajule mõjub punase rätikuna/värvina, siis ma olen pessimistlikum. Võimu ihaldavaid huvigruppe ja destabiliseerimist ihkavaid riike vast jagub.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Siin teemas ei tegeleta selliste negatiivsete mõtetega, eksole. Positive vibes only, turg tõuseb igavesti.

              Muidu kirjutasin Evergrande’i kaasusest siia paar nädalat tagasi ka ja minu viide Lehmanile polnud päris tühja koha pealt. Pean seda viimase kümnendi suuremaks riskikohaks, sest:
              1) Räägitakse, et Evergrande’i võlg pole probleem, kuna ettevõtte varad katavad seda. Kas nendele varadele leidub üldse ostja ja mis hinnaga? Kes Hiina kummituslinnadesse elama lähevad?
              2) Evergrande on vaid üks paljudest sama probleemi ees seisvatest kinnisvaraarendajatest Hiinas. Praegused numbrid (300 miljardit) on jäämäe tipp.
              3) Kui kinnisvara hinnad pööravad järsult langusesse, siis pankade laenuportfellid lähevad punasesse ja see jama levib kõikjale.

              Ma tegelikult ei näe, kuidas siit kadudeta välja vingerdatakse. Kogu see lugu on väga ‘07 subprime fiiliga.
              Samas on Hiima teistsugune riik. Sunnivad inimesi kolima ja maksavad mingis osas kinni. Kriis tuleb, aga kannatab keegi kolmas osapool?
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Üleilmne kriis võib tulla ja võib ka mitte tulla. Või siis saab nii ka öelda, et kriis tuleb alati, me lihtsalt ei tea millal täpselt. Aga targutamise juurest kriisi mis on juba käes
                Minu paljukiidetud Stora Enso on mulle lühikese ajaga -14% teinud. Rsk kas ma tõesti pean liituma kampaaniaga oktoobris ei joo, et seda miinust kuidagigi tagasi teha?
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Üleilmne kriis võib tulla ja võib ka mitte tulla. Või siis saab nii ka öelda, et kriis tuleb alati, me lihtsalt ei tea millal täpselt. Aga targutamise juurest kriisi mis on juba käes
                  Minu paljukiidetud Stora Enso on mulle lühikese ajaga -14% teinud. Rsk kas ma tõesti pean liituma kampaaniaga oktoobris ei joo, et seda miinust kuidagigi tagasi teha?
                  Tra, selle Stora Ensoga... Saadan sulle arve.

                  Kommentaar


                    Puiduhind ja muu materjali hind tõuseb utoopiliselt, Baltikumi ja Skandinaavia paberi/pakendi jne ettevõtted ei suuda lubatud tellimusi täita ja on käpuli ning siis ostate Stora Ensot kokku. Palun seletage mulle täiesti siiralt, mis loogika siin taga on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Puiduhind ja muu materjali hind tõuseb utoopiliselt, Baltikumi ja Skandinaavia paberi/pakendi jne ettevõtted ei suuda lubatud tellimusi täita ja on käpuli ning siis ostate Stora Ensot kokku. Palun seletage mulle täiesti siiralt, mis loogika siin taga on?
                      Kebab ütles ju!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Puiduhind ja muu materjali hind tõuseb utoopiliselt, Baltikumi ja Skandinaavia paberi/pakendi jne ettevõtted ei suuda lubatud tellimusi täita ja on käpuli ning siis ostate Stora Ensot kokku. Palun seletage mulle täiesti siiralt, mis loogika siin taga on?
                        No vot, edaspidi kuulan Nasfalit mitte Swedi analüütikuid, kes pudrumägesid lubasid.

                        PS. Mind lohutab ainult see, et Zuzu laikis feissaris mu postitust.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Ma täiesti mõistan, et sulle on igapäevaseks eluspüsimiseks vaja pidevat pealevoolu reality staaride onlyfansi kontodest, poliitikast ja teistes riikides toimuvatest verevalamistest. Globaalse finantskriisi teeb globaalseks paraku kõigi osaliste kollektiivne süü, nii et selle najal väga sõdu ei alusta.
                          Ära nüüd üle reageeri, see pole siin ärapanemisvöistlus eks
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                            No vot, edaspidi kuulan Nasfalit mitte Swedi analüütikuid, kes pudrumägesid lubasid.

                            PS. Mind lohutab ainult see, et Zuzu laikis feissaris mu postitust.
                            Ma ei üritanud parastada vms jäi ehk vale mulje. Lihtsalt loogikat nagu pole kui lugeda, mis toimub puiduturul jne lähiregioonides ja siis Stora Enso.

                            Kommentaar


                              Miks ei peaks Rootsi pank Rootsi suurfirmat soovitama. 90ndatel ja vist veits hiljem oli tegemist konkreetselt huiaritega Saaremaal, kui piisavalt metsa olid kokku valetanud siis hakati head nägu tegema ja normaalset äri ajama. Puidumaterjal mida müüvad on köige kallim turul by far, see-eest kvaliteedis vöib kindel olla
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                Rsk kas ma tõesti pean liituma kampaaniaga oktoobris ei joo, et seda miinust kuidagigi tagasi teha?
                                See septembris ei olnud? Tundub hirmus kampaania, äkki peale liitumist ei joo enam kunagi...

                                Aga mis puutub analüütikutesse, siis eks tulebki kõike skepsisega võtta, ega turuhind ei järgi alati loogikat. Huvitav, mis meie pankade Coopi aktsia prognoosid praegu on, kuskile euro kanti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X