320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    A kui edasi kukub, siis peab kuskilt lisarahhi peale saama.

    Tellisin e-apteegist mingeid asju ja siis läksin järgi, eks. Apteeker läks tagatoast tooma ja korraga oli mingi naine mu juures: "Tere, Mõnu! Kuidas läheb, pole juba aastaid näinud. Kui see pakk tuli, siis ma võtsin selle spetsiaalselt enda kabinetti, et sind näha..."
    Ma: "Ee, aa, 15 aastat vist. Sa nüüd töötad siin?"
    Ta: "See on mu apteek jaa."
    Ma: "Ahhaa..."

    Ma olen kindel, et siin on andmekaitsekeiss ja apteekidel on ju sitaks rahhi!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      A kui edasi kukub, siis peab kuskilt lisarahhi peale saama.

      Tellisin e-apteegist mingeid asju ja siis läksin järgi, eks. Apteeker läks tagatoast tooma ja korraga oli mingi naine mu juures: "Tere, Mõnu! Kuidas läheb, pole juba aastaid näinud. Kui see pakk tuli, siis ma võtsin selle spetsiaalselt enda kabinetti, et sind näha..."
      Ma: "Ee, aa, 15 aastat vist. Sa nüüd töötad siin?"
      Ta: "See on mu apteek jaa."
      Ma: "Ahhaa..."

      Ma olen kindel, et siin on andmekaitsekeiss ja apteekidel on ju sitaks rahhi!
      Mul suht sama plaan kusjuures. Kuidagi nii sattunud, et palju arstide kontakte märkmikus. Vahepeal kui mingi probleem enda tervisega, siis ikka konsulteerid kui kokku kuskil satub õlletoobi taha. Uuritakse ja vaadatakse siis ja antakse hüva nõu. Samas mingit jälge nagu küll kuskil maha ei jää, et neil oleks olnud õigus mu digilugu vaadata. Haiglatel ka sitaks rahhi.

      Kommentaar


        Coopi puhul homme hommikul buy the dip?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Coopi puhul homme hommikul buy the dip?


          the dipdipdip.jpg

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Coopi puhul homme hommikul buy the dip?
            Vara vist, isegi praegune hind on üsna kosmiline. Samas ega aktsiad ei pruugi kunagi mõistlikult käituda...

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Coopi puhul homme hommikul buy the dip?
              Tegeleks ka nõidade tuleprooviga ja ennustaks homseks Coopi hinnatõusu aga nädalalõpuks on hind 3 euri.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                korraga oli mingi naine mu juures: "Tere, Mõnu!
                vot kunn, naised kutsuvad juba avalikult Mõnuks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Coopi puhul homme hommikul buy the dip?
                  Jah, buy the dip but it keeps dipping. Mina hetkel pigem tehinguid ei teeks, vaid ootaks, millal tekib mingi konsolideerumishetk ja siis vaataks.

                  Kommentaar


                    Oi vittu!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Oi vittu!
                      Jep.



                      Uute kodude müügiväärtus on Hiinas kukkunud kolme kuuga 20%. Arvestades, kui palju kummituslinnu seal veel on, siis neid triljoneid on seal ilmselt kõvasti. Meeldib ka eksperdi "too big to fail" hoiak.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Tegeleks ka nõidade tuleprooviga ja ennustaks homseks Coopi hinnatõusu aga nädalalõpuks on hind 3 euri.
                        3.05 on täna juba

                        Kommentaar


                          Pakuks, et esimene reaalne support võib tekkida Coopil 2.40-2.60 peal. Kui sealt ka läbi kukub, siis 2.15-2.25.

                          Kommentaar


                            Lihtsalt huvi pärast, et kas ma saan enamvähem õigesti aru.

                            'Ekspertide' loogika oli, et kuna pensionirahad kohe kohe tulevad siis balti börsil tuleb räme buum. Seega ostab popi coopi, et pärast ullikeste raha endale saada.

                            Päeval kui pensionirahad tulid, siis reaalne ekspert hakkas müüma ja tõmbas koti pähe samal ajal kui ullikesed ostavad aktsiate asemele uue teleka ja lastele saapad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Lihtsalt huvi pärast, et kas ma saan enamvähem õigesti aru.

                              'Ekspertide' loogika oli, et kuna pensionirahad kohe kohe tulevad siis balti börsil tuleb räme buum. Seega ostab popi coopi, et pärast ullikeste raha endale saada.

                              Päeval kui pensionirahad tulid, siis reaalne ekspert hakkas müüma ja tõmbas koti pähe samal ajal kui ullikesed ostavad aktsiate asemele uue teleka ja lastele saapad?
                              See on jah huvitav loogika, mis meedias ja mujal on rõvedalt kõlapinda saanud, et "tulevad pensionirahad" ja "siis hakatakse ostma COOP ja LHV aktsiaid".

                              Sattusin üks päev augustis õllelaua taha päris tarkade sektori inimestega, kellel endal ka skin in the game ning kõigi konsensus oli, et pigem on see loogika selline, et kõige rohkem saavad üle need, kes enne septembrit rongi peale hüppasid, lootuses "pensioniboomist" osa saada. Ja üle saavad ka need, kes lootsid oma müüki hoida septembrisse, sest siis tuleb "ostusurve".

                              Mis juhtus oli see, et PIK-ist natukene võeti ja see kauaoodatud loll raha maksis hoopis oma tarbimislaenud ära ning ostis uue teleka. Naised saunas rääkisid, et sellel va suurimal elektroonikeketil olid esimesed päevad võrreldavad jõulukampaaniatega. Sealjuures praegu kampaaniaid ei tehtud.

                              Et pmst what you said, aga enda tutvusringkonna eksperdid sellist arvamust ei omanud ja ma tegelt kahtlen, et ka n.ö. konsensus selline oleks olnud. Pigem selline kõlav pealkiri ja teemaarendus lihtsalt, mida sai milkida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Lihtsalt huvi pärast, et kas ma saan enamvähem õigesti aru.

                                'Ekspertide' loogika oli, et kuna pensionirahad kohe kohe tulevad siis balti börsil tuleb räme buum. Seega ostab popi coopi, et pärast ullikeste raha endale saada.

                                Päeval kui pensionirahad tulid, siis reaalne ekspert hakkas müüma ja tõmbas koti pähe samal ajal kui ullikesed ostavad aktsiate asemele uue teleka ja lastele saapad?
                                Kuna börsil aktsiaid ostes ei ole vaja kirjutada, miks sa neid ostad, saame me rääkida vaid hüpoteesidest. Plastic siin ühe käis välja. Ma olen laias laastus nõus(v.a see meedia osa, ma pole börsi kontekstis neid pensioniraha lugusid näinud, pigem mingitest veidi alternatiivsematest investeerimisvõimalustest), aga mainiks lisaks, et tipp saabus päev pärast rahade kontole jõudmist. Ehk ilmselt mingi punt inimesi ostis end Balti aktsiatesse sisse ka pensionirahade eest ning on nüüd jube vihased.

                                Võimalik, et kõik meie spekulatsioonid on täielik pullisitt ja reaalsuses oli tegemist täiesti tavalise mulliga, mis ei sõltunud kuidagi pensionirahast. LHV puhul on ka üks teine aspekt: UK värk, sealne kasvupotentsiaal ja seetõttu institutsionaalsed investorid, kes seda vaikselt enda portfellidesse tiksutanud on.

                                Samas nii uue teleka kui ka Coopi aktsiaid ostnud võivad ilmselt oma otsusega rohkem rahul olla kui need tüübid, kes kasiinosse läksid...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X