320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    palun ära soovita asju, mis kuuga 4x teinud vaid mis võivad kuuga 4x teha, eksole
    Okei, vabandan.

    Pärast vähem kui kahte nädalat ma annaks veel vöimaluse neile, mida varem mainisin - OCGN näiteks hetkel 2 pealt 19 juures. Aga kui uut bingopiletit tahad, siis vöid valida siit: PHIL, HCMC, OGEN, INKW, NOVN
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Okei, vabandan.

      Pärast vähem kui kahte nädalat ma annaks veel vöimaluse neile, mida varem mainisin - OCGN näiteks hetkel 2 pealt 19 juures. Aga kui uut bingopiletit tahad, siis vöid valida siit: PHIL, HCMC, OGEN, INKW, NOVN
      mulle alla jardised scamid meeldivad aga 60 milkust otc asja näppida... kus sul endal siin raha sees ka

      Kommentaar


        Harju Elektri tüübid ärkasid ka. Nende tänaõhtune pressiteade on iseenesest puhas kuld.

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          See risk kehtib iga investeeringu puhul
          Jah. Klatiks ära, et pidasin silmas hiljuti realiseerunud olukorda, kus inimesed ostsid täiesti teadlikult pea 500 taala eest per aktsia vara, mille realistlik väärtus on paremal juhul 10 korda, halvemal juhul ca 50 korda sellest vähem. Põhimõtteliselt teati, et pannakse tuhandeid või kümneid tuhandeid oma sääste põlema, aga sellest ei lastud end häirida.

          Muus osas oleme arutanud piisavalt, ei hakka TSLAt, BTCd jms rohkem lahti võtma. Erinevad vaated ongi turul möllamise võlu. Nii palju siiski märgiks ära, et ühtegi analüütikut, kes mudelitesse ettevõtte oluliste investeeringute väärtust ei arvestaks, ma ette ei kujuta. Kui tahetakse selles bizis püsida, siis tuleb kõik kivid ümber pöörata ja üle kaeda.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Harju Elekter kukub üle 10% teist päeva. Keegi pani hea nutsu tasku.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Ivar Mägi seda haipi üles puhudes kirjutas Äripäeva artiklis, et ta on viimaste nädalatega kokku ostnud ~10 000 aktsiat. Harju Elektri aktsiaraamatu kohaselt on Brackmannil 967 aktsiat, lisaks kahel Ivar Mägi nimelisel kontol 257 + 170 aktsiat. Pump it and dump it
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                Harju Elekter kukub üle 10% teist päeva. Keegi pani hea nutsu tasku.
                Ma panin ka paari õhtusöögi jagu. Hops peale, kiirelt välja.

                Kommentaar


                  Roosaare võttis ka veidi

                  Kommentaar


                    Peale müüki ongi normaalne et raha nii kaua kontole tuleb?
                    Nàitab “tulevased laekumised” juba 24h+

                    Kommentaar


                      Algselt postitas risto Vaata postitust
                      Peale müüki ongi normaalne et raha nii kaua kontole tuleb?
                      Nàitab “tulevased laekumised” juba 24h+
                      Paar päeva jah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Jääb ajalukku kui seltskond, kes tegi löputu ja piiramatu lühikeseks ostmisele löpu.
                        Teine võimalik tulemus on ka:

                        Kommentaar


                          Ostsin jaanuari alguses coopi aktsiad ja selle ajaga on tõus olnud 47%, ulme.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                            Ostsin jaanuari alguses coopi aktsiad ja selle ajaga on tõus olnud 47%, ulme.
                            Jah. Ise mõtlesin ka, et Tallinna Börsil actionit ei saa, aga Coop on äge praegu. See hoiab portfellis asju plussis, samal ajal kui Ameerikamaal toimuvad mingid huvitavad kõikumised.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Jah. Ise mõtlesin ka, et Tallinna Börsil actionit ei saa, aga Coop on äge praegu. See hoiab portfellis asju plussis, samal ajal kui Ameerikamaal toimuvad mingid huvitavad kõikumised.
                              Millest jutt käib?
                              Minu poja ülikoolifond teinud poole aastaga 20% tõusu. Sama on olnud paari kolme fondiga, mida lihtsalt huvi pärast jälgin. Pole ju kõige halvem tootlus
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Eesti inimene on ikka tuumausku - Fermi Energia tahtis kaasata Funderbeamis 500k-2M, aga hetkel märgitud juba üle 4M-i.

                                Ma ikka väga kahtlen, et kas see jaam kunagi ehitatud saab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X