320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Ostsin jaanuari alguses coopi aktsiad ja selle ajaga on tõus olnud 47%, ulme.
    Coopi tõus teeb kadedaks. Selmet koduturul panustada, ronin ma ikka lombi taha. Aga lahe vaadata, et ka Balti börsil action käib. Nagu päris juba.

    Kommentaar


      Tuleva on teinud meie pensionisammastele korraliku revolutsiooni. Täna sain reklaami, et III samba Swedi V100 indeks on jooksvate tasudega 0.40%. Sellise tasuga võiks juba mingi summaga sinna ka panustada. Miinuseks piirangud, et enne 55 aastat ei saa välja võtta ja kui tahad kolida teise panka siis võtavad 1% endale.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Muide, kas keegi siit Interactive Brokersit ka kasutab?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Millest jutt käib?
          Minu poja ülikoolifond teinud poole aastaga 20% tõusu. Sama on olnud paari kolme fondiga, mida lihtsalt huvi pärast jälgin. Pole ju kõige halvem tootlus
          Swedbank teatab: Jaanuaris liikusid aktsiaturud erisuunaliselt. Kui arenevad turud kasvasid (MSCI indeks tõusis jaanuaris 3,9%), siis Euroopa, Jaapani ja USA aktsiaturgude tootlus jäi seevastu miinuspoolele.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Millest jutt käib?
            Minu poja ülikoolifond teinud poole aastaga 20% tõusu. Sama on olnud paari kolme fondiga, mida lihtsalt huvi pärast jälgin. Pole ju kõige halvem tootlus
            Ma räägin viimasest kahest nädalast ja enda portfellist. Ju siis on "hästi" valitud asjad koos.

            Kommentaar


              Kes veidi riskida tahab, siis võib USA börsilt vaadata OTIC-it. Järgnevate päevade jooksul peaks neilt tulema uudis ravimi nimetusega Otividex kolmanda faasi õnnestumise või ebaõnnestumise kohta. Ühel korral nad sellega feilisid, kuid praegu arvatakse, et läbisid kolmanda faasi edukalt. Feili korral kukub aktsia ilmselt 3-4 dollari kanti. Õnnestumise korral julgeks pakkuda, et 10-15 või ka rohkem. Isegi, kui feilivad, poleks see maailmalõpp, sest neil on pipelines veel väärt asju. Seega peaks olema valmis vajadusel ka pikaks minema, kui Otividex feilib. Ilmselt teiste pipelines olevate ravimitega aktsiahind millalgi taastuks.

              Kommentaar


                Algselt postitas allars Vaata postitust
                Kes veidi riskida tahab, siis võib USA börsilt vaadata OTIC-it. Järgnevate päevade jooksul peaks neilt tulema uudis ravimi nimetusega Otividex kolmanda faasi õnnestumise või ebaõnnestumise kohta. Ühel korral nad sellega feilisid, kuid praegu arvatakse, et läbisid kolmanda faasi edukalt.
                Ma hoian isegi ilma börsita pöialt, et see ravim oleks edukas. See oleks esimene (revolutsiooniline) ravim seni ravimatuks peetavale Meniere haigusele. Suht rõve asi ja oleks tore kui inimesed lõpuks sellele leevendust saaksid. See oleks samm edasi ka sellele, et kunagi tulevad turule ka ravimid, mis kõrvakuulmist taastada suudavad.... (olen kõrvad kõrvaklappidega või mis iganes asjaga veits peesse keeranud)
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Ma hoian isegi ilma börsita pöialt, et see ravim oleks edukas. See oleks esimene (revolutsiooniline) ravim seni ravimatuks peetavale Meniere haigusele. Suht rõve asi ja oleks tore kui inimesed lõpuks sellele leevendust saaksid. See oleks samm edasi ka sellele, et kunagi tulevad turule ka ravimid, mis kõrvakuulmist taastada suudavad.... (olen kõrvad kõrvaklappidega või mis iganes asjaga veits peesse keeranud)
                  Jah, neil on pipelines ka selline ravim olemas. Oluliselt kaugemal sellega on aga FREQ. Ja hiljuti lisandus börsile ka veel DBTX.

                  Kommentaar


                    Otividex feilis ikkagi kolmandas faasis. Väga kahju. Aktsia kukkus 50% hetkega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Otividex feilis ikkagi kolmandas faasis. Väga kahju. Aktsia kukkus 50% hetkega.
                      aga kui pipelines veel kraami, siis nüüd õige aeg osta?

                      Kommentaar


                        Ilmselt millalgi kindlasti liiguvad teised ravimid edasi. Potentsiaali neil peaks olema. Kui on raha, mida saab pikaajaliselt hoida, võib proovida. Soovitan nende kodulehel ringi vaadata ja veidi täiendavalt uurida, mida nad teevad. Endal mul hetkel positsiooni ei ole.

                        Kommentaar


                          Kogu USA turg veritseb hetkel. Näis, mis õhtuks saab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allars Vaata postitust
                            Kogu USA turg veritseb hetkel. Näis, mis õhtuks saab.
                            Powell räägib jälle
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Kogu USA turg veritseb hetkel. Näis, mis õhtuks saab.
                              Kas nüüdseks on kõige hullem möödas?

                              Kommentaar


                                Midagi hullu pole ju olnudki, veel.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X