320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Taolisi artikleid on vorbitud juba paar aastat iga hinna juures, just sayin.
    Jah, nii ilmselt on. Kui kuskile poole hind liikuma hakkab, leidub alati neid ma-ju-ütlesin-tarku. Aga Tesla hind kahtlemata mingi maamärk praeguse turu juures on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Eks see ajas muutub.
      Aga täna siin ja praegu?
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Aga täna siin ja praegu?
        Täna siin ja praegu on hind 610€. See sobib mulle ideaalselt. Aga kui hind oleks täna 1000€, siis ilmselt enne mingeid uusi uudiseid ei ostaks, vaid hoiaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Täna siin ja praegu on hind 610€. See sobib mulle ideaalselt. Aga kui hind oleks täna 1000€, siis ilmselt enne mingeid uusi uudiseid ei ostaks, vaid hoiaks.
          Tänan. Saan aru, et sul endal on samuti mingi piir ees, kuhu maani hetkel kasvuruumi näed. Et võib-olla vanameestel pole ka probleemi tehnoloogiaga kaasas käia, vaid piir on lihtsalt madalamal.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            osadel vanameestel oli muidu piir käes pre split 200 peal.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              osadel vanameestel oli muidu piir käes pre split 200 peal.
              Ja nüüd on nende vanameeste arvamus pöördumatult ümber lükatud? Turg on dünaamiline. Mis selle kõvatamise point on?
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Ja nüüd on nende vanameeste arvamus pöördumatult ümber lükatud? Turg on dünaamiline. Mis selle kõvatamise point on?
                "Ma alati imetlen neid, kes foorumis tunnetavad" - ei kõvatanud. juhtisin viisakalt tähelepanu eksole.

                "vanameeste" fundamentaalidele 5x eelmise aasta kasum tuginev arvamus on konkreetse ettevõtte kontekstis pöördumatult ümber lükatud jah selle 200 pealt, sest tänaseks on hind 15,5x kõrgemal. See, mis otsuseid siin kõrgemalt tehakse on teine teema. Nagu ma varasemalt mainisin, siis puhtalt see "liiga kallis" argument väga kaugele ei sõida. See ongi investeerimise võlu, et üks mees on raha pannud sinna, kus suu, teine mees on kogu tee tatti ninast pritsinud ja "liiga kallis" karjunud. nüüd 20% languse peal on õigust ülegi ja told you so. gifid jäid panemata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  sest tänaseks on hind 15,5x kõrgemal.
                  Kas selle vanamehe, kes 1630ndatel ütles, et üks "Viseroij" tulbisibul ikka ei ole küll väärt 25 tonni võid, vaid pigem nagu üks toop võid, arvamus on ka seepärast ajaloos ümber lükatud, et keegi sellise vääringuga tehingu siiski tegi?
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Kas selle vanamehe, kes 1630ndatel ütles, et üks "Viseroij" tulbisibul ikka ei ole küll väärt 25 tonni võid, vaid pigem nagu üks toop võid, arvamus on ka seepärast ajaloos ümber lükatud, et keegi sellise vääringuga tehingu siiski tegi?
                    ja mis selle point on?

                    tulen tagasi selleni, et sa eeldad olevat oma vestluspartnereid rumalamad kui on. kui ma veel1väravaga koos lauas istuks ja kuuleks, et ta teslas, siis vähe imelik naerma purskeda, tulpidest ja dotcomist kõvatama hakata.

                    ole siis mees ja shordi teslat ja elu lill. pärast saate siin arutleda, et "nojaa, tõepoolest üks strateegia parem kui teine". praegu selline tugev mekk manu, et 5 mees lauas positsioonid sees ja tahaks nagu arutleda vastavalt oma rikutuse ja piiratud mõistuse tasemel, aga kõrvalt lauast positsioonita florist räuskab.

                    Kommentaar


                      Point on selles, et sa üritad siin preachida mingit ülimat tõde, mida turul ei eksisteeri. Turg ei kinnita nii lühikeses perspektiivis mitte kellegi arvamust. Elik sama imelik oleks lauas naerma purskeda, kosmosest ja splittidest kõvatama hakata, kui keegi lauasolijatest on TSLA-t nt 600 pealt shortinud.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Point on selles, et sa üritad siin preachida mingit ülimat tõde, mida turul ei eksisteeri.
                        pigem need asjad vist vastupidi siin olnud.

                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Elik sama imelik oleks lauas naerma purskeda, kosmosest ja splittidest kõvatama hakata, kui keegi lauasolijatest on TSLA-t nt 600 pealt shortinud.
                        ei tuleks pähegi.

                        nagu ma juba mainisin ka, siis ma olen pigem nõus sinu arusaamaga teslast kui veelvärava omaga. mul on keeruline näiteks hoomata ka seda, et kui keegi on mingi aktsiaga 10x teinud, siis mis valu peab olema veel tänase hinna pealt juurde laadida. aga nagu sa ütlesid, siis siin ei ole tõde ja ei näe pointi siin seda ka preachima hakata. samamoodi natukene keeruline on hoomata seda "tra mees, 10 x teinud juba, endale ei tundu, et võiks aidata või. vaata, ma teen sulle gifidega selgeks asja" liini või "just sellised vennad tänasel turul kaotavadki" nõelamisi. aga seisukohti erinevaid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          arvamus on konkreetse ettevõtte kontekstis pöördumatult ümber lükatud jah selle 200 pealt
                          Kuidas nimetad? Ülima tõe preachimine, niisama kõvatamine või midagi kolmandat?
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Kuidas nimetad? Ülima tõe preachimine, niisama kõvatamine või midagi kolmandat?
                            kolmas - oponendispetsiifiline vastus. mängid munni, käitun nagu munniga. gifid jätsin jälle ära.

                            Kommentaar


                              Rahu mehed. Mina vtp gifidega postitust küll isiklikult ei võtnud. Tugev arutelu on vinge! Sellepärast ka see topic siin.

                              Kommentaar


                                vahetame siis teemat.

                                turukene kullakene, hää küll exolä... u made your point exolä. premarket roosa. vaikselt tõmbab tugioste tegema osades, aga tuleb distsipliini hoida.

                                mõnule: pulss kirjutamise hetkel 62

                                Kommentaar

                                Working...
                                X