320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Rahu mehed. Mina vtp gifidega postitust küll isiklikult ei võtnud. Tugev arutelu on vinge! Sellepärast ka see topic siin.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      NIO on ka äge stock. Samuti tech ja sarnane TSLAle - ehk Hiina ettevõte, mis toodab samuti elektriautosid.
      Nende eripära on see, et laadimise asemel nad arendavad akuvahetus punkte. Sõidad autoga tanklasse, võtad uue aku ja paned autole peale. Vana aku jätad niiöelda tanklasse.
      Sain sisse, kui see maksis 9€. Hetkel 38€ ja vahepeal käis 60€ peal ära. Põnev-põnev.

      Muidugi selle stocki kõige riskantsem asi on see, et see on Hiina ettevõte.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        vahetame siis teemat.

        turukene kullakene, hää küll exolä... u made your point exolä. premarket roosa. vaikselt tõmbab tugioste tegema osades, aga tuleb distsipliini hoida.

        mõnule: pulss kirjutamise hetkel 62
        Vaatame, ootame, loodame, hoiame

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          NIO on ka äge stock. Samuti tech ja sarnane TSLAle - ehk Hiina ettevõte, mis toodab samuti elektriautosid.
          Nende eripära on see, et laadimise asemel nad arendavad akuvahetus punkte. Sõidad autoga tanklasse, võtad uue aku ja paned autole peale. Vana aku jätad niiöelda tanklasse.
          Sain sisse, kui see maksis 9€. Hetkel 38€ ja vahepeal käis 60€ peal ära. Põnev-põnev.
          ma niost väga midagi peale selle, et teevad kalleid ev. miks muidu niot omad? miks mitte rahvaautot xpeng? ise omasin xpengi 22,5 kuni 47. käis ka veel kõrgemal ära, kuid nüüd 29 peal... paneb täitsa mõtlema...

          nende ev-dega on, jättes kõrvale selle "rohkem kui autofirma" teesi, mul alati olnud arusaamatu, kuidas turul uus tulija on snap 50 jardi väärt, aga vanad tegijad ja sellest ev boomist osa ei saa. okei, volkswagen, mida oman näpuotsaga, nüüd ka veidi selle tuules purjetab.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ma niost väga midagi peale selle, et teevad kalleid ev. miks muidu niot omad? miks mitte rahvaautot xpeng? ise omasin xpengi 22,5 kuni 47. käis ka veel kõrgemal ära, kuid nüüd 29 peal... paneb täitsa mõtlema...

            nende ev-dega on, jättes kõrvale selle "rohkem kui autofirma" teesi, mul alati olnud arusaamatu, kuidas turul uus tulija on snap 50 jardi väärt, aga vanad tegijad ja sellest ev boomist osa ei saa. okei, volkswagen, mida oman näpuotsaga, nüüd ka veidi selle tuules purjetab.
            Ma oman EV ja tech aktsiaid sellepärast, et ma usun, et hetkel ongi maailmas ülemineku periood. Maailm muutub, tehnoloogia areneb.
            Teemaväliselt ma usun isegi, et 5a pärast pole enam mingeid Selveri poode jne... on ainult nende laod, kus inimene mugavalt tellib omale äpist paari klikiga toidu koju.
            Inimeste elu muutub niivõrd mugavaks, mitmed sammud jäävad vahelt ära. Samuti usun ma, et sularaha kaob mingil hetkel ära.

            Aga need on minu uskumised, võibolla on vale, aga minu meelt ei saa küll keegi muuta.

            Kommentaar


              Kas see selverite kadumine oleks mingi suur areng? Toidu kojuveoteenus oli juba vanadel roomlastel olemas... Arenguhüpe oleks see kui külmkapp ise telliks, droon tooks ''poekoti'' kasvõi 20ndale korrusele külmkapi kõrvale ja kokkuvõttes oleks toiduhinnad vähemalt 20% odavamad ja toidu kvaliteet oleks palju parem. Võin päris kanget mürki võtta, et viie aasta pärast on see sama ulmefilm nagu praegu.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Kas see selverite kadumine oleks mingi suur areng? Toidu kojuveoteenus oli juba vanadel roomlastel olemas... Arenguhüpe oleks see kui külmkapp ise telliks, droon tooks ''poekoti'' kasvõi 20ndale korrusele külmkapi kõrvale ja kokkuvõttes oleks toiduhinnad vähemalt 20% odavamad ja toidu kvaliteet oleks palju parem. Võin päris kanget mürki võtta, et viie aasta pärast on see sama ulmefilm nagu praegu.
                Cleveron näiteks testib Viljandi tänavatel juba autot, mida juhitakse kontorist. Mis seal nii ulmet on??

                Päris uskumatu mulle isiklikult tegelikult, et siinsed inimesed ei taha sellist infot üldse vastu võtta. Oma sõprusringkonnas me arutame pidevalt nendel teemadel.

                Kommentaar


                  Tehnoloogia areneb muidugi ja harjumused muutuvad, aga 5a on liiga väike ajavahemik, et midagi nii drastilist juhtuks. Lisaks kiputakse ära unustama, et inimene on sotsiaalne loom ning vajab kontakti. Samma patta võib panna ka kõik suured loosungid a'la 2030 kõik uued autod on elekteriautod jne. Pole reaalne, et see saaks juhtuma. Need loosungid on mõeldud poliitilise krediidi lõikamiseks või aktsia boostimiseks. Mõni aasta hiljem lükatakse vaikselt kõik need tähtajad edasi. Jah, on mõned riigid mis on selles paremad kui teised, kui see on pigem erand kui reaalsus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Tehnoloogia areneb muidugi ja harjumused muutuvad, aga 5a on liiga väike ajavahemik, et midagi nii drastilist juhtuks. Lisaks kiputakse ära unustama, et inimene on sotsiaalne loom ning vajab kontakti. Samma patta võib panna ka kõik suured loosungid a'la 2030 kõik uued autod on elekteriautod jne. Pole reaalne, et see saaks juhtuma. Need loosungid on mõeldud poliitilise krediidi lõikamiseks või aktsia boostimiseks. Mõni aasta hiljem lükatakse vaikselt kõik need tähtajad edasi. Jah, on mõned riigid mis on selles paremad kui teised, kui see on pigem erand kui reaalsus.
                    +1 ja tähemärgid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      Cleveron näiteks testib Viljandi tänavatel juba autot, mida juhitakse kontorist. Mis seal nii ulmet on??

                      Päris uskumatu mulle isiklikult tegelikult, et siinsed inimesed ei taha sellist infot üldse vastu võtta. Oma sõprusringkonnas me arutame pidevalt nendel teemadel.
                      Kui sinu entusiasmi ei jaga oled kohe maalt ja poriste kummikutega suhtumine on paraku tavaline teslafännidel. Tore kui teie arutate, aga mõned päriselus ka praktiliselt kasutavad moodsat tehnoloogiat ja mõtlevad kaasa teisel tasemel kui Muski twitteri refreshimine

                      Kommentaar


                        Kui elektriautod, bitcoin ja marsi koloniseerimise plaan ei sobi, mis siis möistlik areng oleks? Bensiin, fiat-raha ja moodne tsivilisatsioon ei ole igavesed. Suures pildis köik lühikese elueaga
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Vaatame, ootame, loodame, hoiame
                          That went well... õnneks tuleb nädalavahetus peale.

                          Kommentaar


                            Leidke kümme erinevust. Kaks täiesti erinevat ettevõtet, aga sisuliselt identne chart. Sick. Ma loodan, et pildilt on midagi näha ka. Mitte väga vist, aga võrdluses on GEVO ja CRSR.
                            5ACBDD39-1A87-4F3A-B5E2-D1F18145CBEE.jpg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Leidke kümme erinevust. Kaks täiesti erinevat ettevõtet, aga sisuliselt identne chart. Sick. Ma loodan, et pildilt on midagi näha ka. Mitte väga vist, aga võrdluses on GEVO ja CRSR.
                              [ATTACH=CONFIG]7007[/ATTACH]
                              Sa pead selle linnukese untickima, kui pilti üles laed. Siis tuleb normaalselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                That went well... õnneks tuleb nädalavahetus peale.
                                Huvitav, kas põhi käis ära või on see ainult hetkeline hingetõmme. Saab näha.

                                Aga veel, see on nii absurdne vaadata, kuidas erinevad aktsiad käivad kõik ühte sammu. Hind liigub samal hetkel üles või alla. Justkui keegi vajutaks kuskil nuppe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X