320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veits infot ka selle kohta, mis aktsiatega seotud sotsmeedias toimub.

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      Veits infot ka selle kohta, mis aktsiatega seotud sotsmeedias toimub.

      Kenad lollid, teevad mingi message boardi pöhjal otsuseid haha ei tea fundamentaalidest muhvigi

      ja veel ostavad. ise profid. haha.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        kaala, kas sa Flash Boys'i oled lugenud?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          pange siis lubrikant valmis. chinext 5% augu ette teinud. ühtlasi, kui kellelgi watchlist, mis täna roheline, siis kindlasti andke teada.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            pange siis lubrikant valmis. chinext 5% augu ette teinud. ühtlasi, kui kellelgi watchlist, mis täna roheline, siis kindlasti andke teada.
            Mul täna kerkisid Tallinna Sadam, Tallink, Saunum, Siauauauaualai Pank.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mul täna kerkisid Tallinna Sadam, Tallink, Saunum, Siauauauaualai Pank.
              päev ei ole veel läbi!

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                päev ei ole veel läbi!
                Mhmh, no ega ma neid ei tee rahaks ka veel lähima paari aasta jooksul. Seega chill. Õlleraha saab mujalt ka, kui vaja oleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mhmh, no ega ma neid ei tee rahaks ka veel lähima paari aasta jooksul. Seega chill. Õlleraha saab mujalt ka, kui vaja oleks.
                  ostsid tallinkit nüüd põhjast eeldan?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    ostsid tallinkit nüüd põhjast eeldan?
                    Selline väike kõrvalharu. Suurem osa on sadamal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      pange siis lubrikant valmis. chinext 5% augu ette teinud. ühtlasi, kui kellelgi watchlist, mis täna roheline, siis kindlasti andke teada.
                      Ei pea oma WL-i kallale minemagi. DAX'is on 22/30-st rohelises.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        USA pre-marketil on jälle ühes rütmis liikumine. Piisab ainult sellest, kui vaadata TSLA-t. Isegi, kui aktsionär pole.

                        Kommentaar


                          Kui oleks vaba raha, mida täiendavalt börsile panna, siis valiks hetkehindade juures PLTR-i, U, SKLZ-i või OZON-i vahel. Muidugi ostaks juurde ka CRSR-i.

                          Kommentaar


                            No mingil määral on investeerimisega seotud. QPRi ja Nottingham Foresti särgisponsoril Football Indexil on näpud põhjas. Tegu siis sisuliselt jalgpalliteemalise CFD-platvormiga, kus kasutajad "investeerivad" jalgpalluritesse, loodavad, et päriselus hästi mängivad ja selle pealt siis teenida.

                            Ma ei saa sellest aru, kuidas selline firma, mis määrab jalgpallurite hinna ja väljamaksed oma suva järgi ning t&c-s kuulutab, et me kasutajate bilansse kuidagi ei kaitse UK gambling commissionilt loa sai?

                            https://www.dailymail.co.uk/sport/sp...x-CRASHED.html

                            (sorry for dailymail, teised allikad jätavad mõned olulised nüansid välja)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              pange siis lubrikant valmis. chinext 5% augu ette teinud. ühtlasi, kui kellelgi watchlist, mis täna roheline, siis kindlasti andke teada.
                              Minu watchlistis ainult SNE ja MSFT peale turu avamist punane.

                              Kommentaar


                                So far so good. Pole ammu rohelist näinud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X